Skocz do zawartości
FaficzyznaPL

holder 2700 sterownik dosicontrol e5 instrukcja obsługi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, nabyłem niedawno opryskiwacz Holder o pojemności 2700l i szerokości roboczej 18m. Posiada on sterownik disocontrol e5 i potrzebował bym jakiejś instrukcji do obsługi ilości wydawanej cieczy (w trybie automatycznym) . Być może ktoś z was posiada lub orientuje się jak ustawić dawkę, aby była wydawana bez względu na prędkość jazdy. Być może też orientujecie się, gdzie mógłbym znaleźć komplet filtrów do owego modelu, gdyż czyściłem już go wielokrotnie, lecz dalej rozpylacze się zapychają. Liczę na waszą pomoc! 

post-35460-0-36036900-1478026953_thumb.jpg

post-35460-0-36515100-1478026966_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nowy81
      Witam.
      Posiada ktoś taki siewnik? Ta przekładnia to teraz jest na tak zwanym zwiększonym czy zmniejszonym. Jak przełożyć tą przekładnie?
      Spod tego wałka na dole cieknie olej ,dużo jest pracy by wymienić tam uszczelniacz. posiada ktoś jakiś katalog części?
      Nie posiadam żadnej książki ani nalepki. Jak przeprowadzać próbę kręconą ile razy kręcić korbą?
      Proszę o pomoc.

• Przez czvb22
      Witam, przymieżam się do zakupu kilku maszyn ( opryskiwacz, agregat uprawowo siewny , rozsiewacz do nawozów) i interesuje mnie wspolny komputer do sterowania tymi maszynam w standardzie ISOBUS. Mój ciągnik nie obsługuje ISOBUS dlatego poszukuje wspólnego terminala pod te wszystkie maszyny.

Z tego co mi wiadomo opryskiwacze firmy Agrio Puma/Napa (jeszcze nie zdecydowałem który chciałbym zakupić), moga być obsługiwane przez takie oto terminal http://agrio.com.pl/elektronika-me 

Podobnie jest z horsch pronto 3 i z rozsiewaczem kuhn/rauch axis 30.2 http://www.kuhn.com.pl/internet/webpl.nsf/0/9B0644940E82F08EC1257C910049B1D2

Zauważyłem, że Ci wszyscy producenci korzystaja z komputerow muller elektronilk i np. model COMFORT TERMINAL jest w ofercie każdego z nich wiec na chłopski rozum wszystko powinno pasować. 

Moje pytanie jest nastepujące czy ktoś używa takich rozwiazań i ma z nimi doświadczenie. Czy aby napewno to wszystko współgra ze sobą tak jak powinno. Z definicji ISOBUS wydaje mi się, że tak powinno być ale wiadomo jak to z "nowinkami technicznymi" wyglada.
      A jeśli rzeczywiście tak jest to który terminal polecacie? Zależy mi na gps, prowadzenie równoległe, automatyczne zamylkanie sekcji opryskiwacza itp.itd. Ma ktoś może informacje ile np. taki comfort terminal kosztuje u danego producenta? Ceny powinny byc podobne ale znając życie pewnie gdzieś jest drożej a gdzieś taniej. Może bezpośrednio kupić od muller elektronik ale z tego co mi widomo dopłaty na gps/komputer sa tylko w przypadku zakupu z maszyną a nie oddzielnie. 

Dziekuje z góry za wszelką pomoc i odpowiedzi na pytania dotyczące Terminali jak i maszyn które chciałbym nabyć.

Prosze o przeniesienie tematu jeśli w złym miejscu założyłem ale nie mogłem znaleźć nic podobnego na AF.
    • Przez gerard22a
      Witam was forumowicze, Kupiłem prase deutz fahr rb 3.56 całkiem ładnie śmiga, ale mam problem z rozszyfrowaniem jego komputerka.
      czy ktoś mógłby opisać jego funkcje? on pasuje do deutz oraz vicon 

Ponumerowałem dane obrazki i chciałbym byscie mi je rozszyfrowali  
      z góry dziękuje  

• Przez Ganiek
      Witam tak jak w temacie owijarka nie zlicz mi obrotów magnes i wszystko jest dobrze ustawione przewód nowy a ona nadal nie zlicza myślę że problem tkwi w tym pilocie lecz prosił bym o wypowiedź kogoś kto miał taki sam problem  
    • Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?