UrsusCzesio

Jeżdża nam po łące

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

Co mam zrobić z tymi co jeżdża sobie przez moją łąke na skroty jest to łąka nad drogmi które się krzyżują i nie skręcają w lewo na skrzyżowaniu tylko przez łąke kiedyś położyliśmy brone to ktoś w nia wjechał. Co z nimi zrobić brone ktoś ukradł


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Najlepiej ich przyłapac na gorącym uczynku jak przejeżdzaja :lol:


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

spróbuj ogrodzić, kilka kołków i drut kolczasty :lol:

 

Dziś widziałem płot, który miał koły średnicy 25-30 cm (sosnowe) i rzerdzie z grubych desek... Aż mi wara opadła jak to zobaczyłem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

u nas był taki sam problem, tylko u nas na drodze były same dziury to tylko na naszą łakę zjeżdzali, żaś ani trawa niechciała rosnąc. :angry: Najpierw odgrodziliśmy kołkami, ale i tak porywywali, aż się ojciec wkurzył i zamówił kopareke i niezaduży rowek wykopaliśmy i tak się jeszcze fajnie złożyło że jeden cwaniaczek niezauważył że rów jest wykopany i wpiepszył się na łake zetorem 7245 z przyczepą do balotów na tandemie, a u nas sąjeszcze na dodatek łąki torfowe to usiadł pod samą du**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Powbijaj kołki na rogu i możesz czymś ogrodzić np: pastuchem i pod prąd chyba nie będą ci wychodzić z samochodu i przecinać linke


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

owiń tyle drutem kolczatym zeby im sie juz nie opylało chodzić na skruty... a zeby nie ukradli to chyba tylko 220 podłączyc heh...to jest Polska własnie


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Dyskretnie wkop brone kolcami do góry i ładnie zamaskuj. efekt murowany wiem bo sam to przerabiałem :lol:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Najlepiej to zakopac mine pod drogą i bedzie BUM!!!.Jak w "Samych swoich lub Jak rozpetalem II wojne swiatowa"

A tak na serio to przed zjazdem na lake wysypac troche gwozdzi-ale nie na lake(o ile da rade).Niewiem czy pojdzie tak zrobic:wkopac prety lub kolki rowno z ziemia i do nich przybic drut kolczasty.Najlepiej pod katem 45' do drogi wtedy beda duze szanse na przebicie opon.Bo z tymi bronami to dosc niebezpieczne-ktos sie nadzieje i beda problemy(ale po co tam wchodzil:))


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Tak jak już w innym temacie pisałem, deska z gwoździami zamaskowana. Przynajmniej jak Ci ukradną deskę z gwoździami to nie stracisz tyle co za brony :lol: Ale, jak jeżdżą, dość często, tzn. tak, że trawa nie odrasta to nie pozostaje Ci nic innego niż ogrodzić, chyba, że chcesz się z gwoździami bawić, aż każdego wytępisz :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ja mam taki problem że droga gruntowa jest gliniasta i tak zjeżdzali i po :pasie zieleni" od pola jeździli a teraz już po polu (droga gliniasta bo wodociągi kopali a pole nie jest gliniaste, i już z 1 m w pole mi się droga władowała, kiedyś odorałem od drogi w kolano to każdy w tą bruzde wpadał i przychodził żeby pomóc wypchnąć lub wyciągać, a teraz tak sie nauczyli jeździć a najgorsze ze z 2giej strony (też moja działka rosną drzewa w pasie drogi prawie i każdy od tych drzew odjeżdza.

ps droga gruntowa ma miec 6 czy 8m szerokości? bo chyba tyle odmierze i wyje&bie bruzde w kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

W deske powbijaj pare gwozdzi i wkop w ziemie napewno zadziała muj sasiad kiedys tak robił na rogu pola bo sobie droge skracali, a przez to jak do nas jechał kiedys kosic zboze Bizonem to sobe skrucił i musiał jechac po drugą oponę przednią :lol:

 

 

P.S przysłowie "Kto droge skraca, ten do domu niewraca" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

tak chętnie bym to zrobił tylko że mieszkam na środku drogi a wokoło nieroby co siedzą na rencie i rodzina do nich jeździ bez przerwy chodzą tą dorogą a zanim bym jeszcze nie wkopał tej deski już by zauważyli bo sobie po 10 razy w tą i spowrotem spaceruja i już by policje wezwali, wystarczy bruzda w kolano a zimą i tak wszystki w te pole ściąga :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak ci nie odrasta trawa to zgłoś to gdzieś


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja też chciałem wkopać kolce, brony czy coś innego. Tylko co by sie stało jak by sie pieszo ktoś na nie nadział.

Zrobiłem dwie tabliczki:

TEREN

PRYWATNY

UWAGA

KOLCE

Postawiłem z obydwóch stron. I jak na razie żaden odważny się nie znalazł :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas też tak kiedyś było i gościu zamaskował brone no i jechała (niestety) policja i sobie tam skręcili efekt policja przebiła 4 opony :lol: :D:D:D:D:D a gościu ogrodził łąke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jeździli i samochodami i ciągnikami. Łąka idzie z klina i muszą ją okrążyć. Ale nikomu się nie chce. Jak by takliczka nie pomogła to bym kolce wkopał :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja juz wszystkiego próbowałem zastawianie drągami, brona, jedyne wyjście to zalatać droge zrobione i nie jeżdżą narazie. Do sąsiadów wozą pisek i starymi ruskimi samochodami nie mogą sie wyrobić to na pole w pszenzyto nie dość że klęska suszy to jebań... jeżdżą poszliśmy gościa zje.... to się cieszył jak gwizdek po meczu i powiedział że jak robią szkode to mamy isć na policje a polożyliśmy brone w polu to wogóle tej konnej nie pocół miedzy bieżnik wszedły zęby nioech jescze raz to jak mu drągiem dębowym przypie..... to wszystkie gwiazdy w połódnie zobaczy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Na twarde opony gwoździe są za słabe. Zaostrzone zęby od grabiarki były by lepsze :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5
Na twarde opony gwoździe są za słabe. Zaostrzone zęby od grabiarki były by lepsze :D .

 

Niekoniecznie. Na calowym gwoździu każdy się zatrzymie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

To na wjeździe trzeba postawić betonowego kloca 2 na 2 na 2 i gotowe.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

W mojej miejscowości gościu co pare metrów postawił betonowe supy na które kładzie się tory i jest spoko a co do kolców to też dobry pomysł.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

U mojego znajomego gościu bizonem jeździł przez środek pola na którym rosła już duża kukurydza :angry: Kumpel jak to zobaczył pojechał do tego gościa w nocy i mu poprzebijał wszystkie koła u bizona i jeszcze przy C-385 :lol:


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PolandOnion
      Już końcówka marca więc coś trzeba wreszcie zasiać. Miała być jednoroczna typu futtertrio ale boje się wtopy że pieniądze pójdą a cały ch.. zbiore. Paszy wiadomo zawsze mało więc to kolejny powód że nie chce wtopy. I Teraz pytanie, iść w ta jednoroczna czy siać teraz lucernę ? Wiem że lucerne sieje się sierpień/wrzesień, na wiosnę niby też można ale będzie z tego jakiś sensowny plon w tym roku ? Klasa gleby 4, porządnie zwapnowane w tamtym roku, obornika też idzie zawsze ponad miarę. Wcześniej kilka lat rosła tam kukurydza na kiszonkę.
    • Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez niudizajn
      Witam.
      Mam zamiar zasiać mieszankę traw na dwu-letnie użytkowanie na polu ornym.
      Bardzo bym prosił o wszelkie info dotyczące sprawy. Dodam tylko , że jest to stanowisko po pszenicy , mam zamiar wywieźć tam "trochę" obornika na wiosnę i zasiać.
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Co sądzicie o tym poplonie?
       

       
      W filmie mówią żeby zasiać ją w sierpniu/wrześniu,skosić wiosna przyszłego roku i zaraz po skoszeniu zasiać kukurydze a czy sprawdziłaby się żeby użytkować ją cały rok jak zwykłą łąke i dopiero zaorać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj