Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adik_ziel    3

My dziś zrobiliśmy pierwszą pryzme 40m, za tydzień druga połowa łąk do koszenia i też taka pryzma


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

u nas zrobiliśmy 52 bele wczoraj jutro robimy reszte łąk ale jeszcze 2 ha w siano kostkom :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

U mnie już 122 bel. I już dzisiaj zwiezione ... Wreszcie koniec...


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja dzis zaczolem i wszystko na raz wyciolem jeszcze mi to tylko zostalo 1,5 ha a juz 3 ha wykoszone :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
U mnie już 122 bel. I już dzisiaj zwiezione ... Wreszcie koniec...

 

My w tym roku prawie nic nie robimy w bale sama udręka z nimi jest. Odwijanie w tym roku co 2 bal była powłowa do odrzucenia a z pryzmy może z 3 wycinaki


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja też juz pokosiłem wszystko :lol: tyle że ja zbieram siano luzem bo nie ma bardzo duzo hehe jutro zbieramy część i suszymy reszte wiec kolo srody czwartku koniec


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

u mnie też wszystko skoszone. myśle że jutro da się zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr26    7

Będąc przy sianokosach to ile u was kosztuje skos trawy i prasowanie tzn ile od hektara czyu od godziny biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

u mnie 25 bel sianokiszonki jak na razie, jutro biorę siano


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

U mnie za zrobienie beli biorę 30 zł. Ja w tym roku zrobiłem już 241 bel (173 sianokiszonki i 68 żyta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja dzis dokonczylem koszenie wszystko wykoszone tylko zostalo wysuszyc , zparsowac i zwiezc :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

My już skosiliśmy 1 ha trawy na siano i wcześniej trochę dla cielaków może ze 4 a.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinus    2

jo też już wszystko pokosiłem i połowe już zwiozłem jeszcze troche mi zostało do zwożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielooo25
      Witam wszystkich, Panowie proszę o radę od zeszłego roku na nie których moich łąkach zaczęły się pojawiać kretowiska i ciężko mi było kosić kosiarką, jeszcze w zeszłym roku na łąkach było ich tylko parę ale tej wiosny jest ich naprawdę dużo. Panowie proszę o radę jak ich się pozbyć? 
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez rogerr33
      Witam. Czy ktoś podpowie jak poprawnie pozbyć się chwastów w owsie z wsiewka esparcety ? Siew był tydzień temu więc doglebowo pewnie za późno. Najbardziej zależy mi na dwuliściennych bo z jedno to i po żniwach sobie poradzę. Może ktoś już coś ma sprawdzone.z góry dzięki .
      Pozdrawiam 
    • Przez Sokol2
      Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 
    • Przez Wopl
      Czy późne włókowanie łąk coś daje? Np. w maju lub czerwcu bo u mnie woda jeszcze stoi. Czy nie powyrywa młodej trawy o tej porze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj