Skocz do zawartości
Suchy

Wasze HOBBY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hobby
zetor    3

jeśli wyjdzie młyn (nie ognisko :) ) zrób zdjęcie do galerii

Zetor5340    1

ja to sie tak czasami nudze ze hej... :) na AF wszystkie zdjecia obejrze,pocztam sporo tematow to juz mi sie nudzi i tak siedze i ogladam TV az w koncu po paru godzinach znow wlaczam AF i juz cos nowego sie dzieje,a co do mlynu z malych drewienek to moj wujek,(nie ten co ma gospodarstwo,tylko inny) zrobil kiedys domek z zapalek,stal on na szafce i kiedys jak ciotka wycierala kurze to zwalila niechcact ten domek i juz jest po domku,a robil go chyba jakies 5 miesiecy.

A ten wujas co ma gospodarstwo to lubi malowac, i super mu to wychodzi,namalowal juz pare obrazy w tymjeden taki piekny ze mowie wam,naprawde chlop ma talent,ale pracy ma tyle ze nie ma teraz czasu zadnego obrazu namalowac,kiedys jak mial tylko 7 krow to jeszcze jeszcze a teraz jak ma 35 sztuk bydla to juz zapomnial co to pedzel i farby... :)

ml78    1

moim hobby od kilku lat jest rolnictwo i związana z nim mechanizacja dziwna sprawa bo mieszkałem na wsi i mnie to nie interesowało teraz mieszkam i pracuję w "mieście" jak tylko mam okazję to jadę do rodziny na wieś i tam wypoczywam z wędką lub podczas prac polowych

Zetor5340    1

wlasnie,jesli czlowiek jest zmeczony i zycie w miescie juz go meczy to taka robota w polu jest niezastapiona,dla kogos takiego.

Mnie np:bardziej relaksuje wykonywanie prac na gospodarstwie niz jakas robota w domu czy bezczynne siedzenie przed kompem czy telewizorem.

Oczywisie na przeglad AF zawsze znajdzie sie chwila :):)

oki39    2

Ja zawsze z kolegom mowie my tu siedzimy w "budzie" a rolnik sobie jezdzi traktorkiem sloneczko piweczko i co tylko chce i jedzie jedzie nawroci i jedzie i ma robote a ja slecze nad ksiazkami.:):)

wojt    23

wszystko związane z rolnictwem-to najbardziej,motoryzacja,muza no i AF :)

tomek665dt    0

no u mnie też rolnictwo...-zwłaszcza jak wszyskoi fajnie rośnie ,maszyny odmalowane to jest git

a poza tym to rower a szczególnie podróżowanie rowerem równiż te zagranniczne, niechwaląc sie powiem że najdlaej to byłęm w Wenecji we Włoszech w zesłym roku:)) :)

V8.    0

--> motoryzacja--> Muzyka --> podróze po europie .

robertbara    57

Motoryzacja, rolnictwo, zbieranie ulotek ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych, no i oczywiście wszystko co związane jest z firmą: JOHN DEERE!

Lukasz16    0

Ja interesuje się sportem. Oczywiście rolnictwem :rolleyes: zbieram ulotki i plakaty opisujące i prezentujące maszyny rolnicze.

technik    0

ostatnimi czasy moje hobby to -1) motoryzacja-bo mi się mój stary polonez rozlatuje,2)weterynaria-bo bez przerwy coś się dzieje z moimi krowami,3)przegląd ogłoszeń z towarami do utwardzania -bo szlag mnie trafia jak widzę to błoto na moim podwórku i poza nim----------a tak poza tym to interesuje mnie w dużej mierze muzyka sam kiedyś grałem po imprezach z kuzynem a żona śpiewała

bzyku123456    0

A ja oprócz rolnictwa to jeszcze OSP.

Nie wiecie chyba co to jest.

Ochotnicza Straż Pożarna.

Niech przyczepa z zbożem bedzie mokła na deszczu ale jak syrena zawyje to ni ma h***.

www.osp-biala.prv.pl

Miki7211    5
A ja oprócz rolnictwa to jeszcze OSP.

Nie wiecie chyba co to jest.

Ochotnicza Straż Pożarna.

Niech przyczepa z zbożem bedzie mokła na deszczu ale jak syrena zawyje to ni ma h*ja.

Jestem komendantem.

www.osp-biala.prv.pl

Ja dobrze wiem co to OSP bo sam w niej jestem.

P.S Jeszcze jedno wyrażenie wulgarne i dostajesz ostrzezenie

Chota    1

1. ciągniki i maszyny rolnicze

2.AF

3.zbieranie ullotek związanych z maszynami rolniczymi

4.samochody terenowe

5.muzyka

Matey    431

1. Rowerek i rzeczy z nim związane

2. Maszyny rolnicze

3. AF

4. Żużel

5. Piłka nożna

6. Degustacja piwka :D

Arni    1

1.Rolnictwo i maszyny rolnicze, oczywiście AF.

2.Samochody i ciężarówki ogólnie motoryzacja, ciężkie sprzęty

3.Praca w ogródku :D

elektrotech    3

Moją pasją jest elektronika ogólna sprzęt RTV -servis..ale najbardziej moją pasją jest serwis telefonów stacjonarnych i bezprzewodowych ,pozatym lubie cos majsterkować w garażu spawanie,itd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cezi
      Wita was Cezi z warmińsko-mazurskiego
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez michaloww
      Wiem że jest temat "Czego nie lubisz robić"
      więc dlaczego mialo by nie byc "Co lubisz najbardzie robić"
      No to ja zaczne
      Najbardziej to ja lubie robiż gruberem, orać, pryskać, siać itp.

Jeżeli ujest juz taki temat to prosze Moderatora żebu usunoł ten i zapodł mi link do tamtego:)
    • Przez look19
      Mam dpo was pytanie jak myślicie jaka działalność gospodarcza wypaliłaby w dzisiejszych czasach?
    • Przez tomek
      Z jakiego jesteś województwa?  Pragnę uciąć wszelkie wątpliwości.