Suchy

Wasze HOBBY

Polecane posty

wresling , pika nozna ,fotografia modelarstwoi oczywiscie ... rolnictwo


HWDP!!!
nienawisc do policji tak zostalem wychowany,ten kto z nimi trzyma na zawsze jest stracony!!! HWDP ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

poza tym, że jestem zapalonym rolnikiem lubię sobie pośmigać na rowerze i z ASG-aczem :lol:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

Napewno mechanizacja czyli nowoczesny sprzęt.

Informatyka- tworzenie stron html,javy itp ,programowanie -Pascal

Wędkarstwo

Fotografia choć dobrego aparatu brak :lol:

Sport - wszystkiego po troche.

Telefony komórkowe -najnowsze .

i wiele innych .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

-rolnictwo

-motoryzacja prl

-ze sportu to chyba tylko sporty siłowe

 

mało tego ale starczy mi to co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Fotografia,popkultura,piłka nożna,motoryzacja i tuning,Italia,rolnictwo, film, muzyka,modelarstwo, filatelistyka,okręty podwodne i ich taktyka walki, socjologia, technika w całości a szczególnie-technika audio-wizualna,komputery i gry komputerowe,podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonfarms    0

Rolnictwo (bakcyl od wujka)

Wędkarstwo (bakcyl od taty)

Majsterkowanie (jakoś tak od małego wszystko rozkręcałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

moje hobby rolnictwo KTÓRYM ZARAZIŁ MNIE DZIADEK POTEM OJCIEC ktos tu kiedys fajnie napisał cyt;^ZA DUŻO KASY I WOLNEGO CZASU = PORABANE W GŁOWIE-ROLNICTWO CHRONI PRZED JEDNYM I DRUGIM^


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Rolnictwo- po dziadku

wędkarstwo- samo przyszło

majsterkowanie- po tacie i dziadku-zrobić z niczego coś ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk96    1

Rolnictwo. Zaczeło się od tego że spodobała mi się felga C-355. Pózniej zaczęłem się dowiadowywać coś na temat tego ciągnika. Później poznałem Ursusa, polskie maszyny i tak to się kręci

 

Elektryka. Odkąd przez przypadek wysadziłem korki zaczeło mnie to interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

podkowy ale coraz trudniej je znalezc ale i tak mam ich sporo czy ktos je zbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Off-road, dobre bagno porządny samochód pełny bak i "zwierze bagienne o wysokim uciągu" w fotelu pilota i jestem w raju :D


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

i oczywiście imprezki w towarzystwie porządnych dziewczyn ;)

co masz na mysli piszac porzadne dziewczyny?

w sensie z porządnym cycem, czy "porzadnych obyczajow"?

jesli to drugie to znaczy, ze na strasznie nudnych imprezach bywasz ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Komputery,motoryzacja,rolnictwo ii może to niektórych zdziwić-komunikacja miejska :) Uwielbiam autobusy i trolejbusy a to z racji tego że mieszkam rzut beretem od Lublina,jednego z trzech miast w Polsce które posiada trakcje trolejbusową :D


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez rafal
      jest w agrofoto ktoś z okolic częstochowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj