Suchy

Wasze HOBBY

Polecane posty

oki39    2

Aha :)

 

ps sory za tak wyczerpujaca wypowiedz.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jeśli wyjdzie młyn (nie ognisko :) ) zrób zdjęcie do galerii


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja to sie tak czasami nudze ze hej... :) na AF wszystkie zdjecia obejrze,pocztam sporo tematow to juz mi sie nudzi i tak siedze i ogladam TV az w koncu po paru godzinach znow wlaczam AF i juz cos nowego sie dzieje,a co do mlynu z malych drewienek to moj wujek,(nie ten co ma gospodarstwo,tylko inny) zrobil kiedys domek z zapalek,stal on na szafce i kiedys jak ciotka wycierala kurze to zwalila niechcact ten domek i juz jest po domku,a robil go chyba jakies 5 miesiecy.

A ten wujas co ma gospodarstwo to lubi malowac, i super mu to wychodzi,namalowal juz pare obrazy w tymjeden taki piekny ze mowie wam,naprawde chlop ma talent,ale pracy ma tyle ze nie ma teraz czasu zadnego obrazu namalowac,kiedys jak mial tylko 7 krow to jeszcze jeszcze a teraz jak ma 35 sztuk bydla to juz zapomnial co to pedzel i farby... :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

moim hobby od kilku lat jest rolnictwo i związana z nim mechanizacja dziwna sprawa bo mieszkałem na wsi i mnie to nie interesowało teraz mieszkam i pracuję w "mieście" jak tylko mam okazję to jadę do rodziny na wieś i tam wypoczywam z wędką lub podczas prac polowych


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

wlasnie,jesli czlowiek jest zmeczony i zycie w miescie juz go meczy to taka robota w polu jest niezastapiona,dla kogos takiego.

Mnie np:bardziej relaksuje wykonywanie prac na gospodarstwie niz jakas robota w domu czy bezczynne siedzenie przed kompem czy telewizorem.

Oczywisie na przeglad AF zawsze znajdzie sie chwila :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja zawsze z kolegom mowie my tu siedzimy w "budzie" a rolnik sobie jezdzi traktorkiem sloneczko piweczko i co tylko chce i jedzie jedzie nawroci i jedzie i ma robote a ja slecze nad ksiazkami.:):)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69

wszystko związane z rolnictwem-to najbardziej,motoryzacja,muza no i AF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek665dt    0

no u mnie też rolnictwo...-zwłaszcza jak wszyskoi fajnie rośnie ,maszyny odmalowane to jest git

a poza tym to rower a szczególnie podróżowanie rowerem równiż te zagranniczne, niechwaląc sie powiem że najdlaej to byłęm w Wenecji we Włoszech w zesłym roku:)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V8.    0

--> motoryzacja--> Muzyka --> podróze po europie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Motoryzacja, rolnictwo, zbieranie ulotek ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych, no i oczywiście wszystko co związane jest z firmą: JOHN DEERE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja interesuje się sportem. Oczywiście rolnictwem :rolleyes: zbieram ulotki i plakaty opisujące i prezentujące maszyny rolnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

1 sadownictwo

2 af

3 elekrtonika

4 motoryzacja

5 patrz 1234


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
technik    0

ostatnimi czasy moje hobby to -1) motoryzacja-bo mi się mój stary polonez rozlatuje,2)weterynaria-bo bez przerwy coś się dzieje z moimi krowami,3)przegląd ogłoszeń z towarami do utwardzania -bo szlag mnie trafia jak widzę to błoto na moim podwórku i poza nim----------a tak poza tym to interesuje mnie w dużej mierze muzyka sam kiedyś grałem po imprezach z kuzynem a żona śpiewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

A ja oprócz rolnictwa to jeszcze OSP.

Nie wiecie chyba co to jest.

Ochotnicza Straż Pożarna.

Niech przyczepa z zbożem bedzie mokła na deszczu ale jak syrena zawyje to ni ma h***.

 

 

www.osp-biala.prv.pl


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
A ja oprócz rolnictwa to jeszcze OSP.

Nie wiecie chyba co to jest.

Ochotnicza Straż Pożarna.

Niech przyczepa z zbożem bedzie mokła na deszczu ale jak syrena zawyje to ni ma h*ja.

Jestem komendantem.

 

www.osp-biala.prv.pl

 

 

Ja dobrze wiem co to OSP bo sam w niej jestem.

 

P.S Jeszcze jedno wyrażenie wulgarne i dostajesz ostrzezenie


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

1. ciągniki i maszyny rolnicze

2.AF

3.zbieranie ullotek związanych z maszynami rolniczymi

4.samochody terenowe

5.muzyka


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

1. Rowerek i rzeczy z nim związane

2. Maszyny rolnicze

3. AF

4. Żużel

5. Piłka nożna

6. Degustacja piwka :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

1.Rolnictwo i maszyny rolnicze, oczywiście AF.

2.Samochody i ciężarówki ogólnie motoryzacja, ciężkie sprzęty

3.Praca w ogródku :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

Moją pasją jest elektronika ogólna sprzęt RTV -servis..ale najbardziej moją pasją jest serwis telefonów stacjonarnych i bezprzewodowych ,pozatym lubie cos majsterkować w garażu spawanie,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez rafal
      jest w agrofoto ktoś z okolic częstochowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj