Zaloguj się, aby obserwować  
leszek

Myjki do warzyw.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafal180    4

Z tego co słyszałem to różnie mówią o trwałości jego maszyn. Z kąd jesteś?


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Co do trwałości maszyn z tej firmy to mam od nich okrawarkę do ziemniaków ma już chyba z 10 lat i jak do tej pory awarii nie było ( z tym że przy tej maszynie za bardzo nie ma się co popsuć) znajomi kupił od nich sadzarki automatyczne do ziemniaków i też nie narzekają. Jedyne do czego moim zdaniem można się doczepić to zbyt wysoka cena jego maszyn.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Kolega miał od niego jakiś stół selekcyjny i już kilka razy musiał naprawiać B) Ja nic od niego jeszcze nie kupiłem i raczej nie zamierzam ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Co do trwałości maszyn z tej firmy to mam od nich okrawarkę do ziemniaków ma już chyba z 10 lat i jak do tej pory awarii nie było ( z tym że przy tej maszynie za bardzo nie ma się co popsuć) znajomi kupił od nich sadzarki automatyczne do ziemniaków i też nie narzekają. Jedyne do czego moim zdaniem można się doczepić to zbyt wysoka cena jego maszyn.

 

Za jakość trzeba płacić.

 

Rafał czasem może się trafi jakiś feralny egzemplarz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Oczywiście Andrzej masz racje B) nawet najlepszym zdarzają się jakieś nieudane egzemplarze ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez GranicaMen
      Cześć, jak w temacie z siłownika leje się olej i przydałoby się go oddać do regeneracji, przystąpiłem do jego demontażu i z przodu bez problemu wyjąłem zabezpieczenie ze sworzniem ale z tyłu pod podestem siedziałem z 2 godziny i nie dałem rady wyjąć sworznia. W jaki sposób jest zabezpieczony i gdzie znajduje się zabezpieczenie aby go wyjąć, góry dzięki 
    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj