Piotruniu25

Jakie pługi ciągacie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
elku87    26

Lamborghini Champion 150 lub NH TM155 Kuhn VarioMaster 122 NSH


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Jeśli chodzi o c360 to unia grudziądz 3x35:)

Nie:) 4x30 chyba że 5cm zgubiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

JBC+ LEMKEN VARI 4skiby , z tym samym pługiem radzą sobie VALTRA 120KM, MF 3125 (125KM),JD 130KM. A z tym zielonym MF 3125,VALTRA 120KM

Edytowano przez wlkpmder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luc826421    4

Pronar 82SA + pług Unia Grudziądz 3x30 :P Trochę mały ten płużek ale na nasze potrzeby wystarczy.

Edytowano przez Luc826421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kylu    114

Zetor Forterra 9641 + Vogel Noot M 1020 Vario, gleby średnie, ale mocno pagórkowate.

Edytowano przez Kylu
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Pronar 82SA + pług Unia Grudziądz 3x30 :P Trochę mały ten płużek ale na nasze potrzeby wystarczy.

No tak niedługo do 80 KM będziecie podczepiać 5 skib


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

Koledzy podpowiedzieli byście jaki pług wybrać: jednobelkowy do landini 112km w cenie do 15tys nowy??!!

Prosił bym o pomoc i z góry dziek za podpowiedzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luc826421    4

@andrejus: taki pług to niektórzy c-360 ciągają;) wiadomo, przydałby się większy pług, ale bez przesady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

Ja ciągałem pług LEMKEN opal 110 4 skiby ale tydzień temu przez przypadek wyrwałem 1 odkładnicę . Mam pytanie może ktoś się orietuje czy gdzieś jest do sprzedania jakiś LEMKEN albo VOGEL&NOOT do 140 km. Chcę wydać do 25.000 zł. Najlepiej z woj. dolnośląskie opolskie lub śląskie? jak ktoś coś będzie wiedział proszę o kontakt!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miturskir    4

jakie wybrać pługi obrotowe ciągnik 120k .oczywiście używane 4 to moje pierwsze takie z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

wszystko zależy do jakiego ciągnika (chodzi między innymi o moc podnośnika) jakie masz ziemie lekkie ? zakamienione ? i jaką sumę chcesz przeznaczyć na pług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Bez kamieni to pług bez zabezpieczeń non stop wystarczy zabezpieczenie śrubowe( po co przepłacać). Ja kupując pług przestrzegano mnie bym nie brał tych które obracają sie skibami do dołu wieksze prawdopodobieństwo uszkodzenia elementów roboczych. Patrz na pługi do których idzie dostać części robocze nie kupuj "wynalazków" i zabytków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miturskir    4

co myślicie o pługach overum proszę o opinie

Edytowano przez miturskir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

za tą sume bedzie ciężko kupić w dobrym stanie overum-a ale słysze że dobre pługi ludzie chwalą sobie ale bardzo mało ich sie spotyka wiekszość w mojej okolicy to Kwerneland , KUHN i lemken sam też posiadam lemkena na vario i sobie go chwale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

MF 125 km plug KUHN 4 skiby obracany gleby dosc ciezkie (gliny).


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekRolnik   
Gość PiotrekRolnik

NH T6030 Elite Pług kuhn 4 skiby obrotowy :) Forterra 115 unia tur 5 skib :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj