Piotruniu25

Jakie pługi ciągacie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ltz55aluki    0

Ltz 55a 4x35 na podwyzszanaj slupicy;)ładnie sobie z nim radzi;)

wykonawcytego nie znam :D dalem za niego nie cale 3tys (nowy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

jak na razie od 15 lat mtz + unia grudziądź 4x40 a po dotarciu silnika new holland td5050 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus328    2

Ursus C-328 Unia grudziadz 2*40 podwyższany duże odkładnie idzie aż miło sie orze

podorywka unia 7 małych skib

Edytowano przez Ursus328

--- URSUS C-328 ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

jakie pługi polecacie nie obrotowe na wysokiej słupicy do MF 5430 (95KM) cena do 7 tyś brutto

 

 

a obecnie mam pługi 5 skibowe 35 odkładnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Ford 4600 + Rabewerk 3*40cm lub/i kverneland 3*16"

international 654s + jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

obecnie pracuje zestawem zefir 85 - Akpil 400CZH 4*40

a wcześniej c 330 z pługiem dwuskibowym unii grudziądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

john deere 6310 se + fraugde regulowana szerokosc od 35-45 cm na sprezynie predkosc 8-10 km/h

Edytowano przez juras390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Fiat 125p 4x4 > 4x40 Unia


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semen    1

Same Tiger Six 100 około 100 koni + Unia 5x35 sit jakich mało zapycha traktor stęka pola zaperzone aż wstyd patrzeć co wychodzi za pługiem, nie polecam tego pługa!!!.

wcześniej orałem Unia 4x40 podwyższanym,Orka bajka. Dzisiaj nowy stary zakup rabe werk 4x40 jutro akcja orka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

Ursus c360 pługi 3 skiby 30cm

 

znajomy MF4245 3x35cm obrotowe spokojnie 4 pociagnie ale szkoda sprzetu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj