Polecane posty

katator    473

Kupowana była W Rolmaszu w Łomży. Jak odbieraliśmy diler mówił, że trochę podrożały od 1 kwietnia(nasza zamawiana była w marcu). W ofercie handlowej od innej firmy mieliśmy wpisane 60tys. netto. Także występują spore różnice cenowe pomiędzy dilerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź dilerów, wystarczyło podzwonić, postraszyć i zeszli mi w savonie z ceną na 55 000 netto. W tej cenie zawór boczny i wałek szerokokątny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

mam pytanie lepiej pol mot 5tys l za 25 tys czy moze mniejszy joskin ( nie znam cen)??:)

mialoby to współpracowac z ltz 55a czy da rade??:)

zapotrzebowanie mocy w pol mocie 5tys litrow wynosi 53km 4tys 44km a ja mam 55 az:D hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz321    1

zapotrzebowanie na moc jest tylko do uciągu.... jeśli masz mokro na polach to bierz miejszą a jeśli sucho to większą... niedaleko mnie gość ciąga zetorem 3320 beczkę 8000l... roobi na zarobek i na żadne pole nie wjeżdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag    1

Ja JOSKINA zadatkowałem po starej cenie. Modulo 8 400. Cena 46 000 zł brutto z bocznym wlewem. Odbieram dopiero w lipcu. Ceny poszły do góry, niektórzy Dilerzy mają ostatnie sztuki po starej cenie, także warto podzwonić i się popytać. Tak ogólnie to ceny wszystkich maszyn idą do góry i to powoli zaczyna denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

nie dawno przyprowadził kolga 8400 z bocznym zaworem + 4mprzewodu za 37800 netto. Zadatkowywał w lutym a podobno joskin cos mocno podniósł ceny :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag    1

Z tego co wiem teraz chyba 8400 litrów droższy jest 4-5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Ja osobiście wybrałbym Joskin

Jest Bardzo dobrą firmą (dla Mnie)

Ma dobrze wykonywanie sprzętów

I ceny nie są jeszcze takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a słowo ciałem się stało...:) Joskin 10000l stoi już 2 tyg na podwórku, ostatecznie sprzedali mi za 52000 netto z zaworem bocznym i wałkiem szerokokątnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam zamiar kupić taką na MGR 2011. Czy wziąłeś też do niej Ekopompę? Gdzie ją kupiłeś?

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem bez ekopompy bo troche za drogo by mnie wyszło. Kupiłem ją w savonie ale musiałem się ostro targować.

@farmersNHtd95d ekopompa posiada odzysk przepracowanego oleju, dlatego nazywa się eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ile drożej wychodzi z ekopąpą?


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry28    4

Ja zadatkowałem Pichona 7150l, konstrukcja ramowa, z bocznym zaworem ze szczęka, rozlewaczem tzw "odwrotnym", 6m węża, armatura 6", pompa 9000l/min, hamulce hydrauliczne, resorowany zaczep, koła 550/60R22,5 za 38500 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie powiem bo dokładnej ceny ekopompy nie znam, ale dealer mi powiedział tylko tyle, że cena w tysiącach, wiec odpuściłem sobie. Tym bardziej, że byłem ograniczony finansowo, bo brałem ten beczkowóz na MGR i by nie wystarczyło mi zwrotu, wykorzystałem full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Joskin 5000Me 31 tys. brutto.

 

Joskin 6000Me 42 tys. brutto.

 

Ceny POM Augustów. Drogo troche szczególnie za 6000litrów :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Troche drogo :blink: my rok temu za 7 tys. z bocznym zaworem daliśmy 39 tys. czyli musiały sporo podrożeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

No też chciałem kupić Joskina na Unie...I początek wrzesnia mają ja przywieść 7000Me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

NO zgadzam się z JohnDeere6320Premium joskina nie możesz porównywać do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

No tak nie ma co porównywać Joskina do pomota

4 Letni Joskin 12000 l przerdzewiał u znajomego a ja mam pomota 11lat i tylko malowany i jak narazie cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj