Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dawid727    153

A powiedzcie mi jak szeroko rozlewa standardowa beczka ( z tych firm w temacie) o pojemności 6 tys litrów ? no i ile takowa orientacyjnie kosztuje netto.

Edytowano przez Dawid727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

szerokość rozlewania to wszędzie zależy od rodzaju wylewki.


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, mam do waś szczere pytanie. Czy opłaci się kupić joskina 6000L za 30tyś zł który będzie używany raz na 2 tygodnie i wypompuje się +/- 4 beczki?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

czyli co +/-8 beczek na m-c . To policz na rok i jeszcze jedno nie za małe masz szambo jak co 2 tyg wozisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Witam, mam do waś szczere pytanie. Czy opłaci się kupić joskina 6000L za 30tyś zł który będzie używany raz na 2 tygodnie i wypompuje się +/- 4 beczki?? Pozdrawiam.

 

Dużo zależy jak daleko masz oddalone pole, ja kupiłem Joskina 7000l i u mnie wywozi około 4 beczek w miesiącu,ale teraz przelewam z kanału z pod ruszt do drugiego zbiornika a wiosną będę wszystko wywoził na łąki, potem pod kukurydzę i pola mam oddalone ok 3 km albo bliżej ale straszne dziury więc więc warto wziąc wiekszo chociaż by mniej jeździc :)

Edytowano przez damian1992

Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

mam oproblem mianowicie w meprozecie jest taka "miska" do rozlewanie, rozlewa nie równo i chce kupić nową wylewkę. najlepiej taki "lejek" do góry zadarty, coś takiego jak w starych niemieckich beczkach. widział ktoś coś takiego na allegro?? bo wpisując wylewka, rozlewak nic mi nie wyskakuje... może ktoś coś poradzić gdzie w necie szukać takich wylewek??

Joskin-MODULO-2-1148733.jpg?height=600&width=800&quality=80 o coś takiego mnie interesuje.


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Takie gumowe "lejki" na pewno widziałem w Agromie Grajewo-a czy reszta jest to mogę jutro luknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no chodzi o całą wylewkę, jak przy okazji to zobacz, a jak ja nic na necie nie znajde to jutro ruszę i gdzieś w sklepie na pewno kupie. mi nie do końca chodzi o taką jak na foto ale coś w ten deseń.


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje Joskin Modulo 10000ME?

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

50000 zł netto, cena z gazetki. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie długo będzie na podwórku.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania bo też jestem zainteresowany takim beczkowozem. Tylko nie wiem jaki polecacie brać, na tandemie czy na dużych kołach? 112KM da rade bez problemu ciągać ją po polach i łąkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radze wziąć beczkowóz z Joskina Modulo ten ciągnik to już z 10000 litrów sobie bez problemu poradzi. Jeśli zaś chodzi o podwozie to radze kupić na dużych kołach bo lżej się ciągnie i kręci a poza tym nie rwie ziemi na zakrętach.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja tez bym brał na jednej osi moze kiedys bedzie 8400 lub cos wiekszego


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaką wylewkę do tego? i czemu joskin a nie meprozet? Znajomy ma meprozeta 10000l na tandemie ze skrętną osią i wyszedł mu tyle co joskin na pojedynczej osi

Edytowano przez jacekkombajnista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

50000 zł netto, cena z gazetki. smile.gif

a jaka cena z gazetki jest na taką 16tyś joskina?? bo być może my będziemy zainteresowani, choć nie ukrywam że jeżeli w sensownych pieniądzach to będę namawiał tatę na plastikową np bauera 18500litrów

Edytowano przez Adrianos

Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

Tamte ceny kol podał joskina na tandemie czy 1 oś. Ja uwarzam że joskin na jednej osi jest lepszy od pomot i meprozet bo ma ekstra duże koła a tamte mają małe wada, na mokrych terenach sie topio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

kolego farmer ja mysle ze nadal za małe bo nie wiem o jakim joskinie mowisz ale jak o takiej samej pojemnosci co pomot to joskin napewno wieksze kola ma, mam joskina 4 lata wywioslem ponad 6mln litrów i praktycznie nic sie nie popsuło ktos tu pisał o cenach czesci ze do joskina drozsze a to guzik prawda bo zarowno polskie beczki jak i joskin maja pompy zasówy tych samych firm wiec nie wiem co wiecej moze sie popsuc chyba ze rama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Nie nie mam na ruszcie ale mam duze szambo i u mnie jest okolo 700 tys litrow rocznie a reszta to na uslugach. jak narazie w tym roku od poczatku marca wywiozlem 340 tys z czego u mnie wywiozlem narazie 5 beczek :) Naprawde polecam te beczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to jedna z maszyn co zbyt nie odbiega ceną od polskich producentów.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

My bierzemy pomot 5000l dlatego że : ma blache 5mm a joskin 4mm, pompy są te same, pomot 5000l z zaworem bocznym który jest w standardzie kosztuje tyle co joskin 4000l z zaworem za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj