Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    582

przyznam ze przegina z usmiechem :huh:

 

Moja jak wpadam w błotko to koła pchaja przed soba zimie a nie kreca sie i długo nie trzeba czekac :huh:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No nie wiem jak z tym uśmiechem bo jeszcze nie znam a wyborów nie oglądałem-zresztą przy takiej jednej mojej znajomej to i tak wszystkie misski wymiękają, no ale do rzeczy-nie myślałeś o zmianie kół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mysle o zmianie beczki :huh: bo 4 to i tak mało. Ale w sumie nie wiem czy jest sens kase inwestowac bo swojego mam 400tys l w roku no i usługi pewnie tyle samo. Ile moze byc warty taki beczkowóz 4300l z 2003r ocynk meprozet ?


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie wiem czy jest sens-ja mam jakoś tak podobnie-i chyba dokładać 10 czy 20 tys tylko po to aby zaoszczędzić 20 kursów rocznie to tak sobie rozsądne jest-no ale widzę gospodarstwa 15 ha i beczki po 7-8 tys a do tego ciągniki 110-120 KM (PROW) więc może jakiś sens jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

liczba ha to nie wszystko, u nas mimo zaledwie 22ha jest do wywiezienia rocznie jakieś 900tys l więc taka 7 czy 8 to chyba jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mysle czy nie zrobic takiego numeru ze sprzedac ta a kupic nowa podobna :huh: zawsze to nowe i praktycznie bez dokłądnia ( prow na mame :huh: ) taka 6-8 tys do NH t5040 86km powinno ładnie chodzic przy odpowiednich kołąch.

 

takie cos mi sie podoba :huh: http://allegro.pl/beczkowoz-mp9000-promocja-tylko-29-000zl-i1347055184.html tylko w wykonaniu w ocynku joskina lub meprozet


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Qazi-ja nie pisałem o gospodarstwach które muszą wywieźć tyle co Ty tylko połowę tego co u mnie (albo i nie)-zresztą kiedyś hodowaliśmy świnki i 4,5 tys l wystarczał bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario14x    0

Ja moge powiedzieć bo mialem meprozet 4,3tys litrów i toczył sie bardzo słabo zapychały sie ....ale jak sobie np wezmiesz do 6 tys w meprozecie gumy duże to prosze B):D

A pomot jest u mojego kolegi ma on 4 tys litrów i spisuje sie niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budziol1988    0

Witam!

 

Ostatnio sprawdzałem ceny beczek Joskina, i są bardzo konkurencyjne. Co prawda nie mogę odszukać cennika, ale z tego co pamiętam to beczka 4000l kosztuje 20 500 zł netto, a beczka 8700 bodajże 28 400 zł. Beczka 5 tys, to jeśli dobrze pamiętam wydatek około 23 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik22    9

ja mam niemke 5.000 i 10 lat ją ciagam i chodzi,raz pompa była regenerowana(szlifowana) i 2 razy płytki wymieniliśmy,teraz będziemy dążyć do modulo 2 120000,jest we wsi i spisuje się spoko,i przedział cenowy jest do przyjęcia. Z ciekawostek kolega ma "zunhamra" 14000,i to dopiero pompuje i rozlewa,bajka. inny ma "bauera" 19000,plastik i też jest niesamowita,tandem z kołami jak u jego nh 135 tsa,ciągał starego fortszmita9000 plastik i opory były porównywalne jak w tej. na obecne czasy polecam joskina. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1801    0

Witam myślałem nad beczką pichon 11350l na jednej osi. Co o niej sądzicie? Ma ktoś z was beczki tej firmy? Czy jest wykonana lepiej od joskina i jak jest jej jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1801    0

Jak wszyscy rozpisali się o beczkach to już tu zapytałem żeby nie robić nowego tematu. Co do ogumienia to nie wiem jeszcze dokładnie ale nie mniejsze niż 850/50 r30,5 bo coś takiego jest dostępne tylko nie wiem jak będzie wtedy szeroka beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

ja kilka dni temu przyprowadziłem joskina 8400 ME.cena 50 tys brutto(wąż 6m,zawór wlewowy boczny,wałek) podobają mi się szerokie i wysokie oponki,robią wrażenie;) wcześniej miałem pomotke 6700l,miała już 10 lat,trochę rdzewiała ale miałem okazje to wymieniłem na joskin bo wydaje mi się solidniejsza.Nie wiem czy mój joskin był w Polsce robiony ale na ramie są tabliczki:made in Belgia:p a z tego co słyszałem to w Trzciance joskin wybudował największą cynkownie w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

tez podoba mi ise modulo 2 me8400 na oponach 23,1 r26 takie jak w bizonie tylko łakowe. Mysle wymienic swojego meprozeta 4300 z 2003r ale nie iwem kiedy i czy to sie stanie. Wniosek złoze a dalej to wola nieba :) :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanRol95    2

Ja mam Meprozet'a PN-40 z 2006 roku i chodzi fantastycznie :)

Edytowano przez DanRol95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

goły meprozet 16tyś litrów kosztuje 86tyś netto,

trochę go doposażyć, tzn szersze opony, górny zaczep, wylewka inna niż standardowa i już się robi prawie 100tyś neetto plus do tego hydrauliczne ramie ssawne 10tyś. świerze dane, dopiero przedstawiciel był, ceny do nagocjacji, narazie orientacyjne


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

a ja mam pomot 6700 i przez 10 lat wywiozłem ponad 25000m3 i bez żadnych awarii tylko opony wymieniłem bo już się zdarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

To bierzesz taki? Co to za ciągnik bierzesz, już nie pamiętam z tamtego tematu jaki wybrałeś, case cvx czy puma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

rafalkom555-Może tak ale nie ma pewności;P Tylko na ramie znalazłem 2 tabliczki a na beczce nie mogłem.ciekawe jak to jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wątpliwe aby była wyprodukowana w Belgii-od iluś już lat robią je w Polsce-mam jedno pytanie czy ta beczka ma błyszczący czy matowy ocynk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

To bierzesz taki? Co to za ciągnik bierzesz, już nie pamiętam z tamtego tematu jaki wybrałeś, case cvx czy puma?

 

 

czy taki to nie wiem, powiem szczerze że mnie ta cena zaskoczyła, jestem teraz za bauerem... narazie się rozglądamy i nie wiadomo co będziemy kupować. a traktor to puma CVX


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj