Polecane posty

Gość   
Gość

Dwudziesto-kilku letnia beczka niemiecka, będzie i tak w lepszym stanie niż polska po dwóch trzech latach, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24

Witam.. Od półtorej roku dużo zwiększyła mi się produkcja zwierzęca. Mamy dwa beczkowozy Joskina - 6000 (2011r) i 8400 (2015r) które jak dotychczas są bezawaryjne. Zmieniliśmy wszędzie na ruszt i teraz mam rocznie do wywiezienia 5 MLN litrów gnojowicy. Złożyłem wniosek na modernizacje, który ma dużą szansę aby się dostać. Chcemy kupić nowy beczkowóz.. Mamy do dyspozycji nowe ciągniki 155km i 105km oraz C-360:D. Jaką pojemność wybrać? Jaka marka? Tandem czy na jednej osi? Zastanawiamy się nad Joskin Cobra 12500l pojemności na jednej osi z dużymi kołami a Pichonem 11350 pojemności też na jednej osi. Co byście polecili? Wiadomo, że po łące czy ścierniu ten 155km steyr poradziłby i sobie z beczką 18000-20000 pojemności ale my wywozimy praktycznie cały rok.. Proszę o rady! Na wniosek dodatkowo poszła Valtra N 114 ( 122km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199
Napisano (edytowany)

Jak już polską beczkę to dobrze obejrzyjcie ją jak wam przywiozą.Bo dla mnie trafiła się Perełka.kliknicie na strzałkę tam są zdjęcia.

 

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj