Polecane posty

andrzej2257    142

Właśnie posiadam ten modelsmile.gif.

Jestem zadowolony jedyna awaria jaka wystąpiła to ta szybka na górze pod wpływem ciśnienia wypie**ła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan67    0

Panowie ja polecam ramówkę POMOTU, ani Meprozet ani Joskin nie ma wozów na ramie dlatego kupiłem pomota 10000l, beczka elegancka przykręcona do niezależnej ramy a kompresor napełnia zbiornik w 4-5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamill9449    3

Ja mam joskina 12000 z tego roku i zaplaciłem 66000 brutto .polecam sprzęt szybko się napełnia 4-5 min. konstrukcja ramowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawomir    0

kamill9449 jakie wyposarzenie masz w tej beczce bo mi zawołali zdecydowanie wiecej i to o30 tys:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Ja jednak zdecydowałem się na Meprozet 9000 tys l. Jest tańszy od Joskina i jest większy:). A jak dla mnie to za dużo narobiło się tych Joskinów, gdzie nie spojrzę to tylko Joskiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamill9449    3

ja mam praktycznie standard , rura z plexiglasu zawór boczny , za błotniki chcieli 4000 zł ale nie potrzebne mi są. polecam sprzedawcę z rogoznina k płocka mała firma i mała marża na sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek9641    0

witam wszystkich:)słyszałem ze meprozet jest trafnym wyborem..jak on się sprawuje?chcę kupić beczke meprozet 5000l dobry wybór?da sobie radę z nią c-360?prosze o opinie...z góry dziękuje i pozdrawiam:)

post-43360-0-52380200-1324302456_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

na twardym pociagnie ale na łace lub jak bedzie mokro to 80km ma co robic. ja mam 4300 i 3512 kiedys troche woziłem ale to tylko jak było sucho i drugi ciagnik był zajety, a wtedy miał co ciagnac.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Tak, 60tka za słaba do 5 tys, ja mam tą 4300 co kolega no i jest problem 60tką na polu jak mokro. Ale na drodze i jak sucho sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Panowie mam meprozeta pn40 i zazwyczaj ciągam go ursusem c330m po łace ładnie idzie,bez problemów,gorzej na miekkim podłożu,w tym roku na jesieni rozlewałem na polu,które było robione tydzień wczesniej gruberem,to juz dla ciapka było max,

W naszej okolicy chodza zazwyczaj beczki 4000l z 360,3512,5211 i ładnie sobie radzą :P

Edytowano przez kamilsame1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

przyjedz do mnie na łąki torfowe to zobaczysz jak daleko pojedzies :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Nie mam łak tofowych,mam równe suche i równe łaki także jaki zestaw u mnie sie sprawdza ;)

Myśle ze do dość sprawnej pracy potrzeba 60km 4x4 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilczw    1

witam w najbliższym czasie planuję kupno nowej beczki 3000l ostatnio przeglądałem oferty w internecie i była jakaś oferta firmy walmet czy może ktoś miał styczność z beczkami tej firmy

 

czy może mi ktoś powiedzieć które pompy do beczek są lepsze kompresor czy ssąco-tłocząca i jakich firm są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boluS    0

ja tez postawiłem na pomota 8000 L tandem wersja premium myśle ze dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

ta firma chyba nie cynkuje sa to beczki kos na kształt zbiorników od gazu. w mojej okolicy jest kilka sztuk bo fabryka to jakies 35km od mnie :) MADE IN STODOŁA. KOLES KIEDYS ZAJMOWAŁ SIE TYLKO HANDLEM DROBNYMI GRATAMI Z NBIMIEC. OD KILKU LAT ROBI ŁĄDOWACZE I BECZKI. ROBIONE NA UZYWANYCH OSIACH


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio46    0

Gdzie w WLKP.tanio można kupić beczke Pomotu 6700 litr na jednej osi.Jeśli ktoś kupował , to jakie są aktualne ceny tej beczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen    0

pio46 zapytaj sie w jaryszkach. wiem ze handluja tego typu beczkami. a co do ceny to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek9641    0

jednak nie ma to jak JOSKIN konkretna rama, trwały ocynk, w miarę dobra cena

polecam i pozdrawiam

dziś oglądałem beczki joskina meprozetu i pomotu najbardziej mi się podoba Joskin:]! super yykonanie solidna rama i ładnie rozlewa ciecz,ale na drugiej sładnicy spytałem o joskina to facet się roześmiał..mówi ze w joskinie jest blacha o gr.3mm a w meprozecie 5.5mm więc już mam kręćka..napiszcie co o tym sądzicie..pozdrawiam wszystkich co są w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj