Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Pomot Chojna w wozach 4000L jest wersja z ramą. Wg prospektu cena katalogowa wynosi 19900 netto. :) Pompa do wyboru MEC/KD 4000. Wskaźnik cieczy to wskazówka, nie wiem czy w małych mogą być duże szklanki. Ile gnojówki masz zamiar wozić? Jaki ciągnik ma z tą beczką pracować? Ile kasy? Bo może warto pomyśleć o czymś większym ;)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

No nie wiem czy joskin jest taki najdrozszy jak ja kupowalem swoja beczke to akurat byl tanszy od polskich. wez pod uwage ze masz w standardzie boczna zasowe walek dlugi 6 calowy waz. dołoz to do polskiej beczki i bedzie drozsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

@FarmerF10244C1 ciągać to będę c360 (jak kupie - najpóźniej latem), a teraz to c330 powinna te 3000-4000l pociągnąć jakoś.

A co do kasy to mam to na PROW brać to gdzieś tak w granicach 25tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

joskin 8400l na jednej osi balonowej 39 tys netto

joskin 10000l na jednej osi balonowej 49 tys netto

joskin 10000l na tandemie oponki 550 59 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

czyli z tego wynika że dopłata za tandem (pomiedzy 10000 na jednej osi a tandemem) wynosi 10k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

8400 powinien kosztować 50-52k zł oczywiście w podstawowym wyposażeniu bez osi skretnej itp. orientowałem sie u innych producentów bo tez bede kupował taką 8-10 tys litrów więc moge podać ci ceny innych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Joskin Modulo 2 8400ME na pojedynczej osi z boczną zasuwą,oponkami balonowymi trawiastymi 42880zł. brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

kolego nie obawiaj sie tego ze beczka nie ma ramy pod spodem. to jest tak zaprojektowane ze nic sie nei dzije. mam juz 2 beczke z meprozetu kiesyc 2000l a od 2003r 4300 i nigdy w zadnej nie było problemu z pekaniem zaczpu czy cos z tym stylu. a napewnie nie obchodze sie z nia jak z jajkiem i chodzi z 7341 nawet juz raz mi fikneła i nic sie nei stało poza urwanym zaczepem w zetorze :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Sam mam Meprozeta 4300L i nic się nie dzieje, jeździ z 60tką, głównie po drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

A co z blachami chodzi mi o grubość, POMOT, JOSKIN czy MEPROZET ma najgrubszą. Wiem że wszystkie mają ocynk ale i grubość blachy się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomot ma 5mm. Chrzestny kiedyś mówił, że jeden gość Pomotkę przełamał, ekstremalne warunki.

@rino długi ale jaka jest jego rzeczywista długość? W Pomotach chyba już też jest w standardzie to, nie wiem jak teraz jest z tymi nowymi wersjami...


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

Wiem, że polskie najlepsze...ale to sie tyczy także cen i z przykroscia musze stwierdzic że joskin zagina polskich konkurentow w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

Dobra, mniejsza o grubość ścianki, zapomniałem o najważniejszym czy w tych beczkach (POMOT, JOSKIN, MEPROZET - 3000-4000 litrów) w środku są jakieś wzmocnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

tak sa pierscienie wewnatrz


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

Jak będę kupował to pewnie coś na ramie POMOT 4000l na ramie to jakieś 25tys, a JOSKIN jest jeszcze droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

waz 6 metrow, a polecam joskina bo mialem pomot i rownniez mialem do czynienia z meprozetem i zobaczysz ze praca joskinem jest poprostuy przyjemniejsza, duze koła boczny zawor na zlacze periot czyli bardzo latwo sie zaklada waz, nawet zaworek spustowy zeby wszystko zlecialo z weza zebys sie nie ubrudził, poprostu polecam bo nie tylko ze taką mam ale naprawde dobra beczka, ja moją przez 3 lata wywiozlem ponad 5mln litrow i nic sie nie stało orocz silownczka gazowego od zasuwy. Poprostu chce pomoc i doradzic a co zrobisz twoja sprawa i mowie jak ja bralem to joskin byl tanszy od wszystkich polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie wiem jak teraz-ale gdy ja kupowałem Joskina (mam jeszcze z Belgii)-bił na głowę polską konkurencję-raz że wąż miał przekrój dwa razy większy niż w polskich (beczka 4 tys ok. 90 sek.),dwa-wyższe koła (większa "dzielność" terenowa),dłuższy dyszel-lepiej się tym manewruje.Beczka przewiozła gdzieś tyle co u @rina-na razie odpukać-bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

tylko na jakich kolach jest ten pomot, i jakie zakladanie weza czy jest szybkozlacze, czy na taki zakem jak kiedys czy jak waz strazacki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj