Polecane posty

ozzy    0

Byłem w Austrii, Niemczech i tam praktycznie wszyscy posiadają beczki JOSKINA!

To sprawdzona firma przez wielu, bardzo solidna nie dlatego ze zachodnia, mój znajomy ma Joskina modulo 7000 juz 4 lata i żadnej awaria oprócz nowej dętki;)wszystko smarowane regularnie... pięknie rozlewa po łące-równo


Jestem jaki jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja co prawda posiadam Joskina ale przesadą nazwałbym twierdzenie że na Zachodzie wszyscy mają Joskina biggrin.gif -przecież tam jest całe mnóstwo innych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ozzy nie zgodzę się z twoją wypowiedzią Zunhammer i Annaburger to potęgi jeśli chodzi o beczki ze zbiornikami z tworzyw, do tego dochodzi Pichon i Fliegl nie licząc innych mniejszych. Joskin to dobra firma My mamy Modulo 2 8400 i jesteśmy zadowoleni ale konkurencjia też ma bardzo dobre produkty :D


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U szwabów jest sporo beczek Eckart. Są to podruby Zunhammera, wygląda identycznie, tylko kolor zielony i ileś tam % zmienione konstrukcyjnie aby nie był to ,,plagiat''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woocash    0

Witam, mam zamiar kupić beczuszke pojemność tak ok. 5000 max. 7000 litrów, jeszcze nie wiem do końca. Problem poważny to jakiego producenta wybrać? Tyle już słyszałem opinii, że stałem się dosłownie "głupi":rolleyes: w tym temacie. Pomóżcie koledzy, doradźcie coś Pliss!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

Ja mam meprozeta PN50 i jestem z niego bardzo zadowolony :rolleyes: Rocznie wywozi gdzieś 400-500 beczkowozów i jak na razie stan jest idealny, mam go gdzieś 1-1,5 roku. Kupiłem go za 19 tyś zł brutto, w Agromarket Jaryszki. Teraz się sprawdzi jak będzie chodził przy biogazowni 1000-1500 beczkowozów rocznie :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

osobiscie polecam joskina, pompy prawie we wszystkich sa takie same, wloskie i wiekszej roznicy nie ma, ale trzeba zwrocic uwage na to jak jest wykonana beczka, rama, zaczep. Stałem przed dylematem nad beczka 8-9tys i wybor padl na joskina 8400l wlasnie ze wzgledu na to jak jest wykonana

 

kolejnym atutem jest to ze nie trzeba jej rejestrowac:) meprozet, pomot na pewno bo maja homologacje


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

małe beczki do 4500 litrów to chyba POMOT ale jak już 5000-7000 to chyba MEPROZET .... u nas kolo na wsi ma Beczke Meprozeta 10000 litrów i jest znakomita bo ma takie pompy .... ja bym radził zakup beczkowozu MEPROZET 7000 litrów .. bo widziałem go przy pracy i jest naprawde świetny :rolleyes:


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

ja ci polecam POmot 5000l posiadamy taką beczkę i jesteśmy bardzo zadowoleni równo rozlewa gnojowicę itp.


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matiboos    28

Ja czekam aż mi przywiozą beczkę z Pomotu 10tyś litrów z agregatem doglebowym, amortyzowanym dyszle i tak dalej. I stałem nad takim wyborem jak ty. Zadecydowało to iż diler pomotu jest bliżej. Te trzy firmy są bardzo dobre w okolicy chodzą ich beczki i ludzie nie narzekają. Postaraj zauważyć jakieś okoliczności które zadecydują o określonej beczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignas5340    0

Ja kupiłem beczke 3000 litrów za 12 tys. jest ona nie ocynkowana ale jest bardzo dobrze zabezpieczona 8 wartstwami różnego rodzaju malowidłami żywicznymi itp. Grubość blachy to 9mm. Włoski kompresor idealny;) 2,5 minuty i beczka. Zdecydowałem sie na nią ponieważ jest bardzo dobrze wykonana i dużo osób na moim terenie ma takie beczki i są bardzo zadowoleni, słyszałem ze przy pompowaniu moze nawet zassac beczke do środka innych marek a tu jestem pewny ze nic sie nie stanie. Moge dac namiar na tego człowieka. Piękna sprawa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Dzisiaj na usłudze u nas wywoził Joskin taki jak @statk'a - 8400l. Przez rok-od kiedy ją kupił- nie miała żadnej nawt najmniejszej awarii, a przez ten rok już troche wywiozła- jakieś 800 beczek. Chodzi z Zetorem 8111. Zetorek ciężko ma ale sobie radzi :). Beczka ma baardzo duże ogumienie(największe jakie można było wziąć) także nawet na bardzo mokrym terenie nie zapada się. Ogólnie polecam tę beczke, bardzo solidne wykonanie a i napełnianie też trwa dość krótko :rolleyes:


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

Polecam Joskina. Kazdy chwali te meprozety i pomoty jak sa nowe, a jak tak kazdy widzial jak prosesjonalnie jest zamontowany w nich zaczep?? Wyglada to tak jakby ktos przykleil go sobie klejem do beczki i ma on sluzyc wiele lat?? Nie podoba mi sie ich wykonanie taka jest moja opinia. Sam mam joskina i w nim beczka jest w kolysce na ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Powiem tak  pewnie chodzi Ci także o cene . Zarówno Joskinów Meprozetów czy Pomotów u nas w kraju nie brakuje. kupując wóz musisz pamiętać o blasze z jakiej jest wykonany pompie oraz o ogumieniu im większe i szersze tym lepsze :-) Ja bym Ci polecił wozy asenizacyjne firmy pomot cena dość przystępna . Dobra dostępnośc części . 

http://www.pomot.pl/

 

 

fainą sprawą jest mieć 2 osie w wozie i szerokie koła wtedy sie nie zapadasz i mniejszy cięzar idzie na tył ciągnika 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3IgnD-527CM&translated=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woocash    0

Rozmawiałem dzisiaj z dilerem meprozetu, jakiś gość od Korbanków, zaproponował mi beczke 6000 l wersja ekonomiczna, czy jakoś tak, w każdym razie podobno cena zaskakująco niska i bogate wyposażenie, niby dużo taniej niż zwykła 6000. We wtorej jade spotkać się z tym gościem zobacze co to za cudo :rolleyes:. Wiecie może ile może kosztować taka 6000 z pomotu? Bo Joskina raczej odrzucam - to jednak zagraniczny produkt, pewnie części będą drogie, a co poskie to dobre:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,ze dobry wybór POMOT LUB MEPROZET różnicy w nich dużej nie ma wydaje mi sie ,że wozy pomotu są lepiej wykonane grubsza blacha.

 

http://www.otomoto.p...show&id=B146193

 

 

http://www.otomoto.p...show&id=B128301

 

http://www.otomoto.p...show&id=B128297

 

http://www.otomoto.p...show&id=B128309

 

http://www.otomoto.p...show&id=B128305

 

 

 

 

Firma JOSKIN to naprawde dobra firma ale cena tu już nie jest tak fainie wiadomo każdy nie ma kasy i chce troche oszczędzić mam cennik z 2009 roku i modele joskina w podstawowej wersji kosztują

 

MODULO2 6000ME - 31.400ZŁ

 

MODULO2 10000ME - 49,000ZŁ

 

MODULO2 12000MEB - 61,900ZŁ

 

Więc dlatego jestem za POMOTEM CZY MEPROZETEM cena nie duża a robote zrobi :-) i radziłbym Ci wziąśc większy wóz asenizacyjny różnica cenowo nie duża a w razie rozwoju gospodarstwa będzie jak znalazł i może na usługi większe chodzić:-) cenny tych joskinów są netto i trzeba doliczyć jeszcze 22% VATu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz1987 ja mam fliegla 8tys litrów,z ramą do aplikatora,i bardzo dobrze jest cała wykonana...Cicha pompa (w porównaniu do innego joskina we wsi).Ostatnio tylko zaczyna coś "pluć" lekko olejem na większych obrotach.Świetnie sprawdzają się też resory :D Z moich faworytów to fliegl i Zunhammer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Witam a ja mam joskina me8400 i wozilem wczoraj gnojowice i przestała mi sie zamykać tylna zasuwa, otwiera sie bez problemu ale jak sie zamyka to bardzo powoli a teraz to wcale sie nie zamyka. Dodamze sprawdzałęm i nic tam nie podeszło i w hydraulice tez nie ma zadnych paprochów, nie wiem co to moze byc czyzby silownik siadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Zastanawiam się który wózek lepszy oczywiście oba mają mieć po 4000l. Jeden i drugi jest solidnie wykonany, przynajmniej tak mi się zdaje. Tak wygląda wóz z Meprozetu PN- 40 a tak z POMOTU T507/3 . Który wybrać i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

A obejrzyj sobie joskina, cena podobna a mi sie bardziej widza te beczki. Ja mam swoja 3 lata i wywiozłem prawie 5 mln litrów i jak narazie tylko silowniczek gazowy wysiadł. Polecam A z tych co pytasz to mialekm kiedys pomotu 8 lat i tez chodzil vezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam meprozeta już 7 lat właśnie tego PN-40 i chodzi bezawarii jedynie co to łopatki w pompie się zużyły. A chodzi tylko w szambie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

Witam

Mam zamiar kupić beczkę pewnie 3000 - 4000l, tylko że nie jestem pewien jaką wybrać. Od początku tego tematu prawie wszyscy piszą że joskin jest najlepszy (ale i najdroższy). Myślałem o meprozecie, ale nie podoba mi się w nim (tak jak i w beczkach POMOTu), że pod beczą nie ma ramy, zaczep jest podpięty tylko pod przód beczki. Od razu mówię że dużo do wożenia nie mam, ale jak już zacznę wozić to oszczędzać jej nie będę, więc czy meprozet wytrzyma?

 

p.s.

zna ktoś może obecne ceny beczek 3000 - 4000l tych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj