Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

właśnie @Hubert z czym jest pompa przepływowa lepsza od próżniowej i ciągnik o mocy 130koni max jaką beczkę będzie ciągał?? chodzi mi o taką z tworzywa pociągnie 16tyś??

 

Spokojnie pociagnie nawet 18,000L

Pompa jest prostsza, nie wytwarza cisnienia w beczce a to już jest plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Oj czy 18tyś pociągnie to bym się zastanowił, na mokrym mogę być atrakcje ;[ ;[


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no bo właśnie o meprozecie 14tyś było myślane, ale skoro ten lżejszy to i większa pojemność może być, trzeba pomyśleć... ale jest czas teraz trzeba starą beczkę do sezonu szykować:>


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj czy 18tyś pociągnie to bym się zastanowił, na mokrym mogę być atrakcje ;[ ;[

 

 

Na mokrym to nawet 200km z 18tys l nie mialby lekko. 140Km do 18tys l zunhammera bedzie na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja uważam że Joskin to najlepszy wybór. Dobra konstrukcja i materiał z jakiego jest wykonany. Beczka na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Joskiny są ciężkie, nie dość, że rama jest stalowa to jeszcze zbiornik troche waży. w Zunhammerze rama jest aluminiowa a zbiornik z tworzywa. 18,000 L u zanhammera wazy 4000kg a ile wazy JOSKIN?? Tego nigdzie sie nie podaje, a to jest istotna rzecz.

Ponad to pompa ciśnieniowa wymaga wiekszych obrotów, tj.1000obr/min Pompa przeplywowa pracuje na 540obr/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ile tys L ma Twoja pomotka?? najmniejsza beczka Zunhammera na tandemie 10,500L - ciezar wlasny 3000kg. Cena za nia to ok 20,000E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Hubert a ile taka 16-18tyś kosztuje?? masz jakiś cennik??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hubert a ile taka 16-18tyś kosztuje?? masz jakiś cennik??

 

Niestety cennika nie mam ale my za swoja 17,000L dalismy 130,000zl ale kupowalismy jak Euro było po 3,2 chyba... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no to za taką cene to my chyba dalej będziemy jakoś ocynkowaną beczke ciągać tylko większą, no niestety 200tyś za beczke to trochę za dużo


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja napisalem cenne netto...drogie ale bardzo solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Posiadam beczkie z Meprozetu 5000tyś.Słabo ciągnie gęste,niski prześwit pod osią ale pozatym jest OK.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

My właśnie kupiliśmy Pomot 5000 l samonośny w wersji classic i narazie nienajgorzej to wygląda, jedno co mnie trochę denerwuje to ta "wskazówka" .... lepsze byłoby czyba okienko z przodu i z tyłu beczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A no właśnie ciekawe dlaczego zmienili na wskazówkę, przecież z okienkiem było bardzo dobrze tylko mogło by być jeszcze jedno na środku, a z tą wskazówką nie wiadomo czy to będzie dobrze wskazywać, czy sie nie rozwali, według mnie to głupi pomysł bo jak coś zawiedzie to można pompe zalać


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ocenę powinieneś napisać bo kilkunastu godz pracy. Nie ocenia się nowej maszyny bez jej wypróbowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

My przymierzamy się do zakupu nowego wozu asenizacyjnego dla ciągnika o mocy 200KM. W szranki staje Meprozet, Fliegl, Pichon oraz Zunhammer, ale pod warunkiem, że po tej (lewej stronie Wisły) znajdę dealera. Joskin przez swoje cwaniactwo odpadł. Dodam, że ma mieć możliwość podpięcia aplikatorów z tyłu (chodzi o noże na użytki zielone)

Zakup planujemy na koniec roku ale wolę mieć więcej czasu na zebranie komentarzy pozytywnych a w szczególności negatywnych.

Edit 12.03.2010 do walki stanął także Annaburger oraz Pomot bo ich przedstawiciele "przybyli" z ofertą


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

@Farmer: Bo jeszcze ich przedstawiciel się u nas nie pojawił, po mimo wysłania do nich zapytania. Z godnie z założeniem zakupione ma być 1 wóz asenizacyjny z opcją na dwa kolejne, jeden dla nas i jeden dla sąsiada.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Rozwalił mi sie zawór u beczki pomot 4000 ,czy miał ktos taki problem? leje się olej nie da rady już wylewać, co tam trzeba wymienić?Sprężyna nie przytrzymuje sworznia i wypada, co trzeba zrobić?


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

My mamy Meprozeta od 3 lat o poj. 4000L, bez poważnej usterki :D więc polecam Meprozeta :)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj