Polecane posty

kamilczw    1

gesy a jakie masz wyposarzenie i jaką pojemność w swojej beczce i ile kasy wydałeś a może masz jakieś fotki to byś mi rzucił na maila : kamil-czw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Pojemność 4000l,jedno zdjęcie masz u mnie w galerii,co do wyposażenia to podstawa,niby dopłacałem za ocynk i taką stopke na korbke,gość niebardzo chce je cynkować bo mósi wozić,a tak to łepek wchodzi do środka i pędzluje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilczw    1

gesy a ile kasy za nią zapłaciłeś

 

gesy moje pytanie jest już nie aktualne

 

a może ktoś zna jakiś mniej znanych producentów wozów asymilyzacyjnych interesuje mnie beczkowóz o pojemności 3000-3500l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

ja użytkuje joskina i polecam go z czystym sumieniem bardzo fajny sprzęt na razie 2 lata bez awari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan67    0

Wedlug mnie zachodnia jakosc przewyzsza polska pod wieloma wzgledami wink.gif np. pompy lub jakosc(grubość) blachy na beczce. Zauwazylem tez, ze przy joskinie zawieszenie jest bardziej solidne oraz inaczej jest rozlozona masa

 

Ale wszyscy producenci praktycznie biorą te same komponenty? Z tego co się orientuje Joskin i Pomot mają te same pompy, a jurop który montują w Meprozecie też chyba nie jest Polski? Zawieszenia też pewnie te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Wszystkie beczki maja te same pompy (mec, jurop) i w większości te same osie i koła. Jeśli chodzi o grubość blachy to na większości jest 5-6 mm. wszystkie cynkowane w Polsce większość w tych samych ocynkowniach więc różnica między nimi to tylko rama i wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

wg mnie Joskin najlepszy solidna rama dobre wyposażenie dobry wskaźnik pojemności za dopłatą (użytkuje) problem jedynie z ceną bo tu joskin się nie popisał podobnie z meprozetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek9641    0

chłopaki co to jes manowakuometr w meprozecie?jurop i mec to chyba są to włoskie kompresory..ja wybrałem meprozeta pn50 zobaczymy jaqk będzie się sprawował:)zwracałem uwagę na wyposażenie,ale biore za gotówke więc patrze na grosz

joskin5000me kosztuje 31.500jest na ramie ma boczny zawór większej średnicy wąż ssawny ale jest6tys różnicy między mp więc do wygody trzeba dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Dla mnie wyposażenie dodatkowe jest najważniejsze. u mnie za samo dodatkowe wyposażenie zapłacę za beczkę około 30 tyś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek9641    0

już jest meprozet:]wziąłem na wysokich oponkach:)tzn22,5

to ładnie zapłaciłeś za dodatkowe wyposażenie,ale się nie dziwie wszystko kosztuje i to nie mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan67    0

wg mnie Joskin najlepszy solidna rama dobre wyposażenie dobry wskaźnik pojemności za dopłatą (użytkuje) problem jedynie z ceną bo tu joskin się nie popisał podobnie z meprozetem.

To Joskin ma rame czy nie? Słyszałem, że tylko pomot ma a reszta ma blachy i dyszel przyspawany do zbiornika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Wczoraj mi dostarczyli joskina modullo 2 8400me. Dzisiaj pierwsza wywózka tylko coś mi się wydaję że może być mokro na polu. Wyposażenie standart, może dokupie boczny zawór jedynie. Zobacze jak mi to pójdzie bez niego. Rame ten model ma. Nie wiem jak to jest w mniejszych modelach.

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Jeżeli często musisz wywozić szambo i masz dużo gnojówki to bierz joskina bo są bardzo trwałe. W Polsce produkują do 16tys., większe w Belgi. Ja sam mam 18tys. Quadra firmy joskin i jestem z niej bardzo zadowolony.

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do posiadaczy Joskinów. Macie w swoich beczkach jakieś zawory na spodzie, żeby spuścic resztki, żeby nie zostawały w środku? W mojej nie dali. Mam tylko zaślepiony otwór taki sam, jaki jest na zawór boczny. Orientuje sie ktoś, czy można takie coś dokupić i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

Wie moze ktos gdzie moge kupic woz asenizacyjny joskin tzn u jakiego dealera ???


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przyjrzeć się z bliska procesowi produkcji maszyn kilku krajowych producentów. W Trzciance (tam jest fabryka Joskina) wyglądało to naprawdę pozytywnie. Począwszy od obróbki plastycznej, przez ten charakterystyczny dla nich proces ocynkowania na montażu kończąc. Jedna z najczystszych fabryk w jakich byłem. Każda część miała swoje miejsce. To z jednej strony robi wrażenie, z drugiej oczywiście kosztuje. No ale rozmawiając z użytkownikami każdy podkreślał trwałość tych konstrukcji.

 

No ale nic to, bo nie byłem jeszcze w fabrykach Pomotu i Meprozetu :)

Pzdrv


Wszystko o maszynach - www.agrotechnic.pl
Jesteśmy na facebook-u, twitterze i YouTube :)

ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx123    0

Treść posta została usunięta ponieważ naruszała regulamin serwisu .

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7

witam, ja posiadam beczke "joskin modulo 2" 4000 tysiace litrów z marca 2008 beczka ogolnie super, zawor z tyłu potrafi się zaciąc i trza odpukac młotkiem (silownik jednostronnego na sprezynie) mozliwe ze przez to ze wywoze gnojówke 2-3 razy w roku, mam zawór z boku sposób podłaczania weza cos pieknego człowiek sie nie upier.. w krawacie mogl by pracowac :) fajny pomysł na wydmuchiwanie ale ze troche biegi nie pasuja do predkosci wałka to przy wydmuchu cisnienie sie za duze robi prawie 0.8 na zegarze i troche juz uszczelkami przecieka ponaddto wymienialem juz dwa szkielka bo pekly na gwincie teraz widzialem ze sa takie calosciowe okienka i widac ile jest a ja mam ze tylko jak szkielko zaleje to pełno, beczka elegancko rozlewa, hamulce, swiatła, bez problemu po 4 latach ogolnie nie narzekam bardzo przyjemna praca z beczką tylko mogl by byc ten silownik z tyłu na dwa weze.. aa i zaczep za mala dziura i hitch nie wchodzi caly przez co musze srube zamiast bolca zakładac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek25    3

jacekkombjnista: w moim joskinie mam na dnie taki zaworek któtym mogę spuścić resztkę wody po umyciu beczki aby nie kordowało

gorąco polecam joskina ja użytkuje JOSKIN MODULO 4000 jestem bardzo zadowolony solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

Witam,czy może ktoś się orientuje ile kosztuje dodatkowo taki przyrząd którym mozna napełniać beczkę nie wychodząc z ciągnika? interesują mnie dwie firmy pichon i joskin o pojemności 7-10 tyś.litrów. Osoby posiadające taki luksus bardzo bym prosił o komentarz czy jest to warte ceny, jak spełnia swoje zadanie i czy warto kupić beczkę z takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Matz
      Tak jak w tytule, lepszy byłby z Pomotu czy z Meprozetu? Interesuje mnię Pomotowska 6700l a z Meprozetu 7000l. Proszę o odpowiedzi od ludzi co mieli z nimi styczność
    • Przez grego
      W planach mam zmianę pługu obrotowego i oczywiście dylemat z jakim nie jeden sie spotkał...
      Ciągnik 140 km Case Mx, ok 40 ha do orki co roku, trochę kukurydzy.
      W planach była najpierw używka do ok 30tys zł, najlepiej Kverneland bo chciałbym doczepić packomat, ale jak tak przeglądam ogłoszenia pługów i widzę na żywo to ciężka sprawa, odkładnice wymieniana już nie wiadomo ile razy, więc nasuwa się pytanie ile to już ma nalatane... Zdało by się jakies zabezpieczenie, ale ile to jest warte w wylatanym pługu? Sąsiad ma to każda skiba już lata w inną strone na jarzmach...
      I opcja druga, Akpil KM 180 być może na resorze...  No ale o tym pługu to niewiele wiem, z tego co widzę to z packomatem też byłby problem...
      Acha, zakup będzie bez dofinansowania więc kasa sie liczy
    • Przez Magdalenax
      Witam . Mam prośbę jeśli ktoś chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna :)
      Z racji , że nigdzie nie mogę znaleźć osobnych drzwi do cyklopa postanowiłam , że zrobię własne , aczkolwiek nie mam wymiarów drzwi , czy ktoś chętny pomóc? :) Drzwi do starego cyklopa polskiego t214  jak na zdjęciu .

    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj