Arek

Części samochodowe w ciągnikach Deutz-Fahr

Polecane posty

Arek    218

Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia <_< Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

a przekazniki do wycieraczek sa takie same jak przekazniki w VW i Audi. a zawór poziomujacy przy pneumatycznym zawieszeniu kabiny taki sam jak w ciezarówkach(róznica taka ze w serwisie DF kosztuje 890netto a u dilera WABCO za 270 netto!!!) ta sama czesc! <_<


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

heh <_< bo ta kabina agrotrona to pierwsza była montowana na lamborghini champion i to włosi ją opracowali, więc nic dziwnego że tam są włoskie cześci, ja z kolej mam fiata punto, a tam... części bosha <_< np rozrusznik, alternator :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To tak samo jak z CRYSTALem <_<:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Wiadomo, że wabco, bosch, denso, magneti marelli itd robią osprzęt do wszystkich marek no ale żeby fiat dla deutza <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A co ma wspólnego w F1 Ferrari i BMW Sauber?? odp. najmniejsze sprzęgło w sportach motorowych produkowane przez ZF. Tylko dla tych dwóch teamów.

jego średnica to 97mm a przenoszony moment obrotowy siega 1400Nm przy 1000 stopni Celsjusza <_< <_<

No i jeszcze zawieszenie, też od ZF dla Ferrari i BMW w F1. Ale tu już nie udało mi sie skombinować informacji od inżyniera firmy Sachs(należącej do ZF)

 

Także firmy mogą ze sobą współpracować i nie powinno być to dziwne :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

czyli mamy w Deutzach "nutke" ferrari albo na odwórt <_< ciekawe ile takie sprzegło kosztuje!? <_< ale nie ma co sie dziwic ZF jest podstawa jesli chodzi o skrzynie mosty napedy dla wielu wielu firm produkujacych maszyny rolnicze budowlane czy samochody


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Z tego co zrozumiałem to to sprzęgło jeśli było by na sprzedaż to trzeba szykować równowartość Merca klasa S na fuuullllllllllllll wypasie, albo i jeszcze troszkę więcej.

ZF produkuje części na pierwszy montaż, dopiero teraz zarząd firmy postanowił otworzyć dział "ZF Parts" gdzie można kupić części zamienne prosto od ZF


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

ciekawe czy podzespoły do osi czy skrzyni beda tansze niz w serwisie DF. jeszcze wymiana jakiegos uszczelniacza na pólosi półbiedy ale wymiany tarczek półbiegów w skrzyni podjac sie samemu hmmm widziałem to raz rozebrane w serwisie :lol:


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Gość
    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników  forum katalog części do ładowarki teleskopowej merlo P 34.7 Top w formie elektronicznej?Za pomoc dziękuję.
    • Przez troscio
      Witam Forumowiczów,
      Poszukuje od kilku dni chłodnicy oleju hydraulicznego do mf  6190 ale pasuje chyba z całej serii 61xx i mozliwe ze z serii 62xx . czy orietuje się ktoś może gdzie mozna nabyć taką chłodnice ? jakieś namiary  na handlarzy części ?
       
      Pozdrawiam .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj