Skocz do zawartości
jarekw

Kopaczka dwurzędowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kopaczka
damian95    22

To jest prosta konstrukcja zaraz za koła dać grubą rurę i zrobić taki wał i przymocować to na śruby za tylne koła tak żeby się podnosił do tyłu. I jak wjeżdżasz na pole to kółkami od kopaczki wjeżdżasz na kamienie żeby była wysoko i wtedy odbezpieczasz wał opada na dół i blokujesz go. Potem zjeżdżasz z kamieni i koła masz w górze a wał dogniata ziemię wagą kopaczki. Ja zalałbym taką beczkę jeszcze betonem wtedy jak ugnieciesz do jak asfalt:P

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

lampo 60    1

konstrukcja jest zaje biscie prosta, ale załączenie tej konstrukcji zajełoby mi drugie tyle czasu co samo kopanie. Chyba ze miałbym pola długosci co najmniej 500m, ale nie mam :)

marcin509    1

A może zrób z kół samochodowych z oponami wał gumowy i wstaw zamiast kół, będziesz mógł wtedy w miarę normalnie jeździć

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolT25    40

Ja ci radzę sprzedaj ją na części lepiej wyjdziesz bo ludzie poszukują do takiego sprzętu części a kopaczkę to będzie trudno sprzedać bo to jednemu się nie spodoba coś tam coś tam i w końcu jej nie sprzedasz a za części zawsze trochę kasy pójdzie :D

pasiu66    17

Ja używam kopaczki do kopania korzeni mięty i u mnie są one poszukiwane jeśli ktoś w twoim rejonie uprawia mięte to może kupi...

sebo1986    229

Mam takie pytanie odnośnie elewatorówki, a konkretnie czy rozbierał ktoś z Was przekładnie? tzn chodzi mi o to żeby ją całą zdemontować, od czego się zabrać? mam pozrywane śruby które trzymają tą przekładnie i muszę ją zdjąć i przegwintować otwory, ale niebardzo wiem od czego zacząć?? może ktoś wie:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się