Skocz do zawartości
pawel131

siedzenie pasażera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nasil90    96

spróbuj w jakomś grene zapytać albo granicie

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.

gutomir    0

jak kupiłem swojego MF 3065 też nie miałem siedzenia to postanowiliśmy z tato kupć siedzenie od zetora 7211 kilka przeróbek i siedzi sie bardzo dobrze.Tylko z otwieraniem mogło by być lepiej ale nigdy go nie podnosze bo dobrze sie wsiada.pzdr :)

Wiadomość z agroFakt.pl

nasil90    96

chyba chodziło ci o mf 3065

pawel131    0

mi chodziło o mf 3080. Mam również zetora 7211. Chodzi ci o to siedzenie dla pasażera z zetora? Gdzie takie kupiłes i za ile?

mirasek    8

Pewnie po to żeby wozić pasażera...

edit: fajne że edytowałeś, ale wypadało by to zaznaczyć bo wtedy kolejne wypowiedzi tracą sens...

nasil90    96

moim zdaniem to siedzenie jest potrzebne bo jak chcesz wziąść drugą osobę na pole to masz problem z głowy no i czasem można jakąś fajną pasarzerkę podwieźć

silver105    9

może trochę nie w temacie ale np. mój wujek jakieś siedzenie od chyba U 912 założył do case a z tym twoim siedzeniem to wątpię żebyś gdzieś dostał musisz sam coś wykombinować

<--------150 post

DANIEL    1

Przyłącze moje pytanie do tego wątku, jak to jest od strony prawnej z siedzeniem dla pasażera? Mój ciągnik oryginalnie nie posiadał takiego siedzenia, ale w praktyce u mnie jest czasami potrzebne szczególnie, gdy droga do pola prowadzi przez ulice miasta gdzie lubią stać niebiescy. Czy jak dorobię sobie samemu takie siedzisko (nic szczególnego) to będzie można wozić zgodnie z przepisami pasażera? oczywiście po dodaniu odpowiednich adnotacji do dowodu. Czy istnieje taka opcja?

Może ktoś z Was miał podobną sytuacje?

silver105    9

albo jak to jest że ja mam fabrycznie zamontowane siedzenie pasażera w SAME SILVER 105 a w dowodzie mam ilość miejsc:1 chociaż jest ono fabryczne! czy określają to jakieś przepisy o powierzchni miejsca czy co? fakt dużo miejsca zajmują dźwignie ale jak jadę z ojcem na pole publiczną drogą to jadę na nielegalu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cytus
      Witam mam pytanie w który miejscu znajduje się filtr pompy podnośnika do mf135 ?
    • Przez Mateusz907
      Witam może wiecie czy jest taki model Massey Fergusona jak 619-1 bo jest taki do kupienia ale nigdy o takim nie słyszałem. Pozdrawiam
    • Przez Plamson2
      Mam problem z przednim napędem w masseyu fergusonie kiedy chcę go załączyć  nie wyskakuje żadna kontrolka   napęd też się nie załącza niech ktoś mi podpowie co może być przyczyną
    • Przez trys
      pacjent mf 5430  rocznik 2013 podniósł ramiona podnośnika i nie opuszcza
      po odpaleniu  ehr się normalnie aktywuje
      przyciskając na cefce z tyłu  ciągnika do góry troszkę podnosi na drugiej cefce przyciskając trochę opuszcza
      przyciski na błotnikach podniosą trochę do góry i tyle samo opuszczają do dołu gdzie tkwi problem błagam pomocy bo to koń główny
    • Przez triwet
      Witam wszystkich jestem nowy i piszę tu bo mam problem. Posiadam MF 35 i 65:D wiem wiem stay ale lebszego nie potrzebuje.
      Ostatnio chiałem zabronowac lekkimi bronami takimi pod 35 a tu nici z tego bo nie chce mi tylni podnośnik ruszyć nie tyle co nie chce tylko srasznie wolno idzie jak by nie miał siły więdz odpiełem brony i to samo. ojciec mówił że też tak miał jak coś woził nabank za ciężkie nie było. Więdz przywiozłem ciągnik do pana dr. on rozkręcił siedzenie popatrzył i mówi że coś w pompie od podnośnika poszło najprdopodobniej tłok pękł chciałem poszukać na necie nowej ale w nii ciula nie ma nawet częśni więdz pytam czy ktoś z was posiada:
      POMPĘ DO PODNOŚNIKA TŁOCZKOWĄ DO MF 35 lub zajmuje się regeneracją i daje gwarke??
      piszcie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.