Krzys123

Co przerobiliście (stuningowaliście) w swoich traktorach

Polecane posty

samczyk1991    83

Ja w swoim mf 255 zmieniłem tylne koła na szersze (takie jak c 360) . Dorzuciłem do niego kilka nowych liczników (ładowania,ciśnienia oleju,) . Zrobiłem nowe miejsce na ako , włożyłem je do skrzynki i przymocowałem pod próg kabiny (bo orginalnie za zegarami i kontrolkami sie znajduje) przez co padała mi instalacja elektryczna (pojawiała się śniedź na stykach i łączeniach kabli). i wiele innych drobnych przeróbek.

 

 

EDIT : Założyłem radio blaupunt i zrobiłem półke na nie.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

wszyscy o kompach i takich tam ulepszeniach a czy ma ktoś nisko tonowy sygnał dźwiękowy na powietrze? a ja mam i niesamowicie subtelnie głaszcze uszy zawalidrogom hehehe


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzondir    0

Ja założyłem z C-360 skrzynke z przełacznikami do wycieraczek, halogenów i szperacza. ;)

Ze starymi przełącznikami cały czas coś się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Ja w T25 założyłem 1 wyjście hydrauliczne przerobienie zaczepów rozrusznik od 360 i chyba zrobię podświetlane zegary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja w swojej c-360 wbudowałem przednie reflektory (prostokątne) w maskę bo te oryginalne przeszkadzały przy ładowaczu, założyłem 2 halogeny z przodu na dachu i 2 z tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

W c330 przerobione mamy :

1.przednie koła, tzn. wymieniliśmy je na szersze bo podczas budowy jak ładowano nim piach na przyczepę to grzązł mimo że miał przeciwwagę skrzynię zalaną betonem ok 1T i beli siana z tyłu na skrzynce

2.jest dorobiony tur z 3sekcją(specjalnie do chwytaka)

3.przednie lampy są wmontowane w środek maski

4.do tura są zrobione po 2 siłowniki na jedną stronę(specjalnie do chwytaka)


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja zrobiłem w c-330 sobie trep aby było wygodniej wsiadać :),no i założyłem lepszy dach (plastkowy) i końcówka na tłumik (klapka) w tej chwili jest zdjęta pod wpływem wygęcia w lesie.Jeszcze założe tylną szybe od zerota 5211 i uszczelnię kabine :)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    514

Pompę hydrauliczną przełożyłem od zetora do mojego C362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

wentylator chłodnicy do C360 pasuje od zetora a co za ty idzie lepsze chlodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

Przedłużone ramie dźwigni sprzęgła to co wychodzi ze skrzyni jakieś 10 cm przez co się lekko wciska, fotel lotniczy od malucha i od razu lepiej tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2
Może to nie nic nadzwyczajnego ale ja do T25A wrzuciłem 2 ,,sportowe'' halogeny i radio co jest rzadkością ;)

 

ja w T30-80 (władek z przodem) również założyłem radio, wspomaganie było w oryginale ale zamiast wielkiej ruskiej kierownicy założyłem kółko od malucha i gałke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

wladek z przodem?/ wrzuc jakies fotki bo ciekaw jestem jak to wyglada;p

ps- dzisiaj czytalem w jakiejs gazecie ze koles do 360 zalozyl turbosprezarke,dodatkowy silownik przez co plug 3 skibowy obrotowy dzwiga bez problemu jak i rowniez sama orka jest bezproblemowa,wspomaganie zalozyl,przerobil TUR(udzwig 1000 kg)swiece zarowe zalozyl,i jeszcze inne tam duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2
wladek z przodem?/ wrzuc jakies fotki bo ciekaw jestem jak to wyglada;p

ps- dzisiaj czytalem w jakiejs gazecie ze koles do 360 zalozyl turbosprezarke,dodatkowy silownik przez co plug 3 skibowy obrotowy dzwiga bez problemu jak i rowniez sama orka jest bezproblemowa,wspomaganie zalozyl,przerobil TUR(udzwig 1000 kg)swiece zarowe zalozyl,i jeszcze inne tam duperele

 

 

ja bym polemizował z tym że więcej mocy to i że orka łatwiejsza, no może trochę- ale trzeba wziąść pod uwagę to lekki ciągnik to dużo mu chyba nie pomoże ;)

 

:) ja kolekcjonuje części potrzebne do zewnetrnej pompy do c360; tez ma byc tur przerobiony na 3 sekcje i tłok zewnętrzny w tylnim podnośniku i kółka szerokie jak w przyczepie (pewnie bez wspomagania to bedzie kiepsko na drodze ale pod turem w pracy mysle ze sie przyda

 

ps mam pytanie, co zrobić z lu źną kolumną kierownicy? w obudowie gwinty sie cyba pozrywały i nie wesolo to wyglada zwłaszcza na drodze...ma ktos pomysł? bede wdzieczny za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

ja również założyłem oponki 11,5/15 na przód do c-360 i mimo założenia fajery od stara to nieszło z turem tego ukręcić odpiero wspomaganie pomogło a gwinty rozwierć i nagwintuj o jeden rozmiar więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

orbitrol i siłownik bizon , pompa autusan lub jelcz zbiornik z gaśnicy 2kg. napęd pompy poprzez wał kardana od koła pasowego silnika ,i nie cytuj poprzedniego posta bo mody się czepiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Hmm właśnie pompę zewnętrzna do tura chcę założyć na wał kardana, więc ze wspomaganiem muszę coś innego wymyślić B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A ja do swoich pozakładałem kulki do kierownicy B)

Nooo i jeden ma przedni dorobiony ale już tak miał jak go kupiliśmy.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj