Zaloguj się, aby obserwować  
tomek

Opryskiwacze Maschio Gaspardo Caffini -opinie i informacje

Polecane posty

tomek    0

Co wiecie o tych opruskiwaczach?

Może ktoś ma?

Jak ''chodzi''?

Czy opłaca się go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

kilka fotek dałem do galeri


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janrol    0

posiada ktoś z was może opryskiwacz maschio gaspardo??? zamierzam kupić model SIRIO 2800l z rękawem powietrznym , ponieważ jest w bardzo konkurencyjnej cenie ok 85 000zł netto.

z góry wielkie dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

A mógłbyś napisać co jest za te pieniądze w wyposażeniu opryskiwacza ?

 

Bo z tego co ja się orientuje to opryskiwacz w takim samym wyposażeniu u konkurencji dostaniesz za te same pieniądze, a może nawet taniej w tym samym wyposażeniu. I nie będzie on egzemplarzem popokazowym niewiadomo jak użytkowanym <_< .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janrol    0

za 85 000zł netto w wyposażeniu jest belka 18 z pełną hydrauliką, komputer, rękaw powietrzny,wałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Czyli nic nie wiesz o wyposażeniu <_< .

 

Jak podnoszone lance winda czy równoległobok ? Jaki zaczep skrętny, sztywny, automat ? Jaki rozmiar kól ? Skok belki opryskowej ? Czy jest jakas amortyzacja belki opryskowej lub całego opryskiwacza ? Czy ramiona belki można pochylać niezależnie ? Jaki rodzj napędu wentylatora ? Jaki oprawy rozpylaczy na belce ? Rozwadniacz jest ? Czy sa jakies dysze w wyposażeniu ? jaki wydatek pompy ? czy są dysze do mycia zbiornika wew. ? 2800 l to poj. zbiornika głównego czy razem ze zbiornikiem na czystą wodę ? Ośietlenie, wąż ssawny, itd. itp ?


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janrol    0

zbiornik główny 2800l dodatkowy 220l zbiornik do mycia rąk 18l. rozwadniacz. zaczep skrętny do cięgien podnośnika. rozstaw kół płynnie rególowany 150 -225cm. belka rozkładana hydraulicznie niezależnie asymetrycznie i sekcyjnie (5sekcji). hydrauliczne podnoszenie i opuszczanie z amortyzacją i hydraulicznym poziomowaniem. belka sterowana joystikiem. system podnoszenia winda. automatyczny system czyszczacy. pompa 300l. koła 270/95 R44. rama i belka galwanizowane. rękaw z turbiną 680mm z niezależną hydrauliką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

No jak w takim wyposażeniu to nawet niezła ta cena <_< .

 

Na a konkurencji o podobny opryskiwacz sie wywiadywałeś ?

Caffini - agrotop kaczmarek

Bargam - italia polonia

Toselli - rolsad


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parsonrumba    0
posiada ktoś z was może opryskiwacz maschio gaspardo??? zamierzam kupić model SIRIO 2800l z rękawem powietrznym , ponieważ jest w bardzo konkurencyjnej cenie ok 85 000zł netto.

z góry wielkie dzięki!!!!

 

witam!

Kupiles juz ten opryskiwacz? jesli masz jakies konkretne pytania moge pomoc. A u jakiego dealera chcesz kupic?

ps Caffini i Gaspardo to dokladnie ta sama maszyna rozniaca sie kolorem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurkowacz    0

Witam!

mam opryskiwacz Toselli od firmy ROLSAD z Rawy Mazowieckiej 2000l z rękawem powietrznym.Jestem z niego bardzo zadowolony.Przede wszystkim sterowaniem komputera. Jest bardzo proste w obsłudze. Komputer można zaprogramować żeby wypryskał co do kropeli. Ma bardzo dobre składanie belki na 7 siłownikach. Zapłaciłem za niego 110 000 netto. Można regulować rozstaw osi.Jest to dla mnie bardzo ułatwiona praca. Kiedyś miałem opryskiwacz innej firmy i musiałem sie wdrapywac zeby nalac plynu albo wychodzic z ciagnika i rozkladac belke to mnie krew zalewała. Polecam 100% satysfakcji.Po prostu dobry gadżet dla dorosłych którzy chcą sobie ułatwić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
    • Przez gregorz
      Witam potrzebuje  pomocy sterownik bravo 300s  podczas składania belki opryskiwacza załącza  się podnoszenie belki co może być przyczyną? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj