Skocz do zawartości

Polecane posty

Nikita_Bennet    100

UR2 (stary zetor i ursus) - części znajdziesz bez problemu i przeważnie od ręki

MTZ - części bez problemu

zachodnie - części owszem są ale przeważnie na telefon i trzeba poczekać az przyjdzie paczka.

20 tys to trochę mało na 4x4 bo w takim 4x4 zawsze będzie coś do remontu.

zetor10045    11

Też raczej bym proponował coś z zetora lub ursusa tak jak kolega wyżej pisze z częściami nie ma problemu i cena też nie jest wygórowana a taki ciągnik ma już kilkanaście lat i trzeba liczyć się z naprawami.

20 tys to trochę mało żeby znaleźć coś przyzwoitego z 4X4, proponował bym raczej coś bez przedniego napędu.

Wiadomość z agroFakt.pl

ZETORRRRRR    3

Witam.

Swój post zacznę od tego że szukamy z tatą ciągnika coś lekko ponad 10 tys. lub w zamian za t25 byle nie do remontu chodzi o ciągnik max do 50 60 km, dużo by nie miał do roboty, tylko sianko, trochę orki jakiś ogród.

Nie potrzeba nam nie wiadomo jakiej maszynki a myśleliśmy o wymianie t 25 który jest w stanie dobrym,

Pomóżcie w wyborze taniego i w miarę dobrego ciągnika najlepiej z dolnośląskiego w grę wchodzą zetorki ruskie ursusy bo chyba nic innego taniego nie da się kupić za takie pieniądze.

Pozdrawiam :lol:

Wacek21    35

Moim zdaniem szescdziesiatka powninna wystarczyc. A powiedz dlaczego chcesz wymienic T25??

hubertuss    492

Podobne tematy juz sa po co nowy zakładać. na te pare za 10 tys nic ciekawego nie kupisz w większosci będą to antyki jesli juz to c 360 przynajmniej częsci tanie.

UrsusCzesio    304

Ja by mnei sprzedawał tylko dokupił 2 zawsze się przyda. Weź MTZ 50/52 tego nie zajedziesz :lol: a części tańsze niż do C-360

ZETORRRRRR    3

Dzięki panowie za linki i już odpowiadam na wasze pytania :lol:

2 t 25 nie o wymianę ciągnika chodzi bo ten ma coś z silnikiem który się ciągle psuje ale na jesień wymienimy wał i jeszcze raz panewki i się wtedy zobaczy co się będzie działo. A co do c 360 też nad takim myśleliśmy a co do MTZ 50/52 to w chodzi w rachubę zobaczymy jak się będzie władzio spisywał przez parę dni czy nie będzie wariowało ciśnienie i czy będzie wszystko ok i pomyślimy :lol:

Axjon    0

Jak wyżej, potrzebuje używki tak do 15 tys. z turem,nie chce ursusa czy zetora, wiem że za tą cenę nie można wiele wymagać ale on byłby tylko do ładowania obornika z obory na rozrzutnik, i jeszcze jedno, przy ścianach w najniższym punkcie obora ma tylko 2,2 metra wysokości więc nie może być zbyt wysoki.

Axjon    0

właśnie myślałem o mf ale wolałbym raczej 4 cylindrowy, może ktoś się spotkał z jakimś albo sam ma na sprzedaż?

Axjon    0

właśnie nie jest mi jakoś zbytnio potrzebny z napędem, on ma być tylko do tura w sumie,ewentualnie by ciągał prasę więc wolałbym 4cylindrowy, tak kolo 60 koni i ta wysokość,pewnie trzeba będzie bez kabinki...

rafal4610    54

na allegro wpisz ladowaczem i turem(tylko osobno) i będziesz miał różne oferty;) Są tam ciekawe. Ja polecam ciągnik ford. Za tą kase spokojnie kupisz dobry z ładowaczem i koło 60KM. I nie wierz innym że to lipa, nie ma części itp. Bo sam sie zastanawiałem i kupiłem i nie żałuje:D A international 574 to ma kumpel i to jest trup:/ zrobił mu silnik a i tak bierze olej. Ale sąsiad ma 745xl i to jest maszyna nie porównywalna tylko że to już na case

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzik82lysy
      Słyszałem ze DF należą do lekkich ciągniczków(bynajmniej te modele)i nie wiem czy taki DF byłby dobry jako ciągnik główny?3czy 4 skiby obrotowe???Kverneland na resorach (używany) czy nowa unia na zabezp. kołkowym???Czy ok.90 konny agrotron jest w stanie unieść agr up siewny 3 metrowy zestaw famarolu???Oczywiście nie na przekaźnik!
    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam