Polecane posty

Nikita_Bennet    316

UR2 (stary zetor i ursus) - części znajdziesz bez problemu i przeważnie od ręki

MTZ - części bez problemu

 

zachodnie - części owszem są ale przeważnie na telefon i trzeba poczekać az przyjdzie paczka.

 

20 tys to trochę mało na 4x4 bo w takim 4x4 zawsze będzie coś do remontu.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Też raczej bym proponował coś z zetora lub ursusa tak jak kolega wyżej pisze z częściami nie ma problemu i cena też nie jest wygórowana a taki ciągnik ma już kilkanaście lat i trzeba liczyć się z naprawami.

20 tys to trochę mało żeby znaleźć coś przyzwoitego z 4X4, proponował bym raczej coś bez przedniego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETORRRRRR    3

Witam.

Swój post zacznę od tego że szukamy z tatą ciągnika coś lekko ponad 10 tys. lub w zamian za t25 byle nie do remontu chodzi o ciągnik max do 50 60 km, dużo by nie miał do roboty, tylko sianko, trochę orki jakiś ogród.

Nie potrzeba nam nie wiadomo jakiej maszynki a myśleliśmy o wymianie t 25 który jest w stanie dobrym,

Pomóżcie w wyborze taniego i w miarę dobrego ciągnika najlepiej z dolnośląskiego w grę wchodzą zetorki ruskie ursusy bo chyba nic innego taniego nie da się kupić za takie pieniądze.

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Moim zdaniem szescdziesiatka powninna wystarczyc. A powiedz dlaczego chcesz wymienic T25??


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Podobne tematy juz sa po co nowy zakładać. na te pare za 10 tys nic ciekawego nie kupisz w większosci będą to antyki jesli juz to c 360 przynajmniej częsci tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja by mnei sprzedawał tylko dokupił 2 zawsze się przyda. Weź MTZ 50/52 tego nie zajedziesz :lol: a części tańsze niż do C-360


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETORRRRRR    3

Dzięki panowie za linki i już odpowiadam na wasze pytania :lol:

2 t 25 nie o wymianę ciągnika chodzi bo ten ma coś z silnikiem który się ciągle psuje ale na jesień wymienimy wał i jeszcze raz panewki i się wtedy zobaczy co się będzie działo. A co do c 360 też nad takim myśleliśmy a co do MTZ 50/52 to w chodzi w rachubę zobaczymy jak się będzie władzio spisywał przez parę dni czy nie będzie wariowało ciśnienie i czy będzie wszystko ok i pomyślimy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axjon    0

Jak wyżej, potrzebuje używki tak do 15 tys. z turem,nie chce ursusa czy zetora, wiem że za tą cenę nie można wiele wymagać ale on byłby tylko do ładowania obornika z obory na rozrzutnik, i jeszcze jedno, przy ścianach w najniższym punkcie obora ma tylko 2,2 metra wysokości więc nie może być zbyt wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axjon    0

właśnie myślałem o mf ale wolałbym raczej 4 cylindrowy, może ktoś się spotkał z jakimś albo sam ma na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak do tura to tylko 4x4 tylko w tej cenie może być ciężko...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axjon    0

właśnie nie jest mi jakoś zbytnio potrzebny z napędem, on ma być tylko do tura w sumie,ewentualnie by ciągał prasę więc wolałbym 4cylindrowy, tak kolo 60 koni i ta wysokość,pewnie trzeba będzie bez kabinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

na allegro wpisz ladowaczem i turem(tylko osobno) i będziesz miał różne oferty;) Są tam ciekawe. Ja polecam ciągnik ford. Za tą kase spokojnie kupisz dobry z ładowaczem i koło 60KM. I nie wierz innym że to lipa, nie ma części itp. Bo sam sie zastanawiałem i kupiłem i nie żałuje:D A international 574 to ma kumpel i to jest trup:/ zrobił mu silnik a i tak bierze olej. Ale sąsiad ma 745xl i to jest maszyna nie porównywalna tylko że to już na case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj