Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1116

Ja też obstawiam MTZ-ta bo ZT 303 to już na złomie widziałem. Ale i MTZ za te pieniądze będzie zostawiał wiele do życzenia, ale bynajmniej o części nie będzie problemu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3

jak na niego patrze to aż sie prosi o odruch wymiotny. wolalbym przez pol roku jeść chleb z cukrem i kupic tą o 3 tysiące droższą 85-tke niż takie padło. no chyba że on tylko tak wygląda a tak naprawde to jest igła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeszcze nie bylem tego ogladac:) Ale mam zamiar dziadek chce ten bo glownie to tylko po to aby orka dobrze szla:) Bo 4011 niue daje rady:) A mamy te zachodnie ale nie dajemy rady zeby zrobic nasze 400ha i uslogii zapisane i jeszcze do dziadka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

Fortschritt to syf nie kupuj go bo wiecej wydasz na naprawe jak oczywiscie czesci gdzes do niego dostaniessz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam sklep z czesciami do nich 15km od domu i od reki albo cos bardziej wieksze to 2-3 dni i nie sa drogie u nas w okolicy maja takie chyba z 15 sztku i jak na rok jede sie zepsuje to cud;/

 

I dzisiaj kupilem Fortschritta:)Dzieki koledzy za pomoc i ci co gadaja ze to syf itp. to niech przyjada do mnie i im udowodnie ze jest inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszą że fortschritt to zły traktor ale porównując cenę do jakości to bije on wszystkich, fortschrita zt323A mam 70 ha wszystkie orki wykonuję tym ciągnikiem z 5 skibowym pługiem, jesienią bardzo głęboko:D od 4 sezonów daje sobie bardzo dobrze radę jedynie wymieniłem opony, akumulatory, i oświetlenie pracuje ten traktor za 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no to Damian9 czekamy na zdjecia zrob dokladne i przekonaj wszystkich ze jest dobry ;) pozdro


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No kolego w galerii masz mysle ze wystarczajaco duzo;D

Ale bedzie ejszcze wiecej bo nadal zamierzam robic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Skoro macie 400 ha to nie możecie dać/pożyczyć dziadkowi pare groszy i kupić coś za 15-20k ? o 0 No ale dobra za 10k to możesz dobrego T25 kupić ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matii2233    0

Fortschritt to ciągnik bardzo awaryjny :P

ale jeśli o niego zadbacie to pochodzi u was jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To co że stare, suma jest mała to i ciągnik nie będzie nowy. Masz aż takie niekożystne warunki do prowadzenia gospodarstwa, że 4x4 jest potrzebne. Bo naprawdę ciężko bedzie coś kupić w tej cenie. Te fundusze to są na zakup i potencjalny remont czy tylko zakup. Na alledrogo znalazłem jedynie to: Mój odnośnik więc szału nie ma. Na taki areal to C-360 spokojnie wystarczy nawet C-330 by wyrobiła choć miała by ciężko ale koleś od nas ze wsi 20 ha na dwa ciapki II klasy ziemi zrobi


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

A może MTZ-82 :P

Edytowano przez robertbara
Brak argumentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

za 20k już coś kupi, wystarczy tylko dobrze poszukać, my kupiliśmy 2 ciągniki 4x4 w cenie ok 20k ale niestety trzeba było trochę pracy w nie włożyć, landini był kupiony trochę drożej jak 20k a ford trochę taniej, zdjęcia są w mojej galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Ogłoszenie ciekawe tylko traktor trochę stary. :P Ale jak był zadbany to co innego :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

szczerze mówiąc za taką kasę to raczej bym się nie spodziewał ciągnika 4x4 gotowego do pracy, zawsze trzeba coś przejrzeć bo w końcu to jest używany i w dodatku dość leciwy ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

Powiem Ci ze ciężko ... ja bym sobie wybił te 4x4 za 20 tys ;/ jak coś uchodzisz to lipa pewnie będzie straszna i więcej to u Ciebie przestoi niż popracuje.;/

 

znalazłem coś takiego : www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1660631 a jak widać stan tez daje dużo do myślenia ;/

 

coś jeszcze znajdziesz 4x4 ale to wiekowe i styrane ;/

 

dlatego proponuje też Zetora 8111 np. http://moto.allegro.pl/item989485619_zetor_8011_8111_nowy_typ_silnika_i_skrzyni_1985r.html

 

bez przodka moim zdaniem mniej wyrobiony btw. na zdjęciach wymalowany etc. Tobie by na 15ha starczył, młodszy, a na główny ciągnik chyba wystarczając bo w miarę ciężki i mocny jak na 15ha i co najważniejsze dla Ciebie mieści się w budżecie :>


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj