Polecane posty

UrsusCzesio    310

Mam pytanie jaki ciągnik moge kupić za te pieniadze. Ma być jako główny taki koło 80km nie musi byc z przodkiem.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

za te pieniądze nic niekupisz bo nawet c-360 sa drozsze chyba ze znajdziesz jakąs c-385 w kiepskim stanie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Ode mnie kup C-360 + Agregat 2,1 AgroFacktory <_<


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Moim zdaniem mając do dyspozycji takie pieniądze (15tys.) możesz kupić polskiego Ursusa C-385, U-902 lub Zetora 8011 i będzie to rocznik z końca lat 70-tych a jeśli U-902 to poczatek 80-tych. I jeszcze mogą Ci powiedzieć że nie wiem czy znajdziesz coś takiego w bardzo dobrym stanie ale życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorki    1

Ja bym radził zetora 8011 niby to samo co 385 ale według mnie 8011 są wytrzymalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Pokazał ciśnienie oleju na zimnym silniku, niech pokaże na rozgrzanym wiadomo ze bedzie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

mój kolega kupił mtz z turem za 15 tys


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

tylko że ten mtz to już grat a on chce na pewno żeby mu ten ciągnik pochodził


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Na napęd to troche mało, ja za 17 tyś. kupiłem Ursusa 902 <_<


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

W życiu niekupuj mtz do remontu, bo ja tak zrobiłem kupiłem za 16 tys. z tą starą kabiną :angry: niedość, że cześci drogie to jeszcze niewszystkie idzie dostać :angry: na tym ciągniku straciliśmy z 4 tys. :angry:

Najlepiej C-385 lub 8011 wiem co mówie, bo miałem już pare 385 i też mtz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No na 15 ha ale 10 dojdzie jeszcze a pracować to jakiś agregat siewny, pług, najcięższe żeczy. Fortschritt 323 są w tej cenie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Fortschritta 323 kupisz, MTZ też znajdziesz w tej cenie bez przodka w bdb stanie, a ursusa to do małego remontu.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
http://www.allegro.pl/item364497685_mtz_80_duza_kabina.html

ja na twoim miejscu wolałbym mtz-a jak bym miał taki limit kasy niż ursusa

No nawet fajny ten MTZ tylko go pomalować ja akurat mam zaufanie do wschodniej mechanizacji(nie znaczy że do chińskiej to nie nie <_< ) i bym MTZ wzioł jakiegoś, mój kuzyn miał 2 MTZ82 z duzymi kabinami ale sprzedał i kupił MFa 120KM Turbo bo mtz były za małe i nie miał kto drugim jeździć więc kupil większy chwalił je sobie ale jescze się zobaczy co kupimy ale napewno jakiś ciagnik


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam na prosbe dziadka zakladam temat z pytaniem co lepiej kupic na 20ha gospodarstwo MTZ 4x4 82,52 czy moze Fortschritta zt 303?? Tak do 10tys zl. ;) Myslalem bardziej nad Fortschrittem:) Co wy na to powiecie?? Czekam na odp. ;) Dodam jeszcze ze dziadek ma juz 4011 i c-330 ale chce cos 4x4 bo orka mu nie idzie tym bez przodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

20 ha czego? jaka ziemia czy masz jakieś maszyny jakie inne ciągniki, czy są łąki? czy ciasne podwórko napisz coś więcej, ale ja bym stawiał na mtz - zwrotność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj