Skocz do zawartości
turbogrocho49

Ochotnicza Straż Pożarna

Polecane posty

pynczor    2

Ja tez jestem w MDP mielismy 9 miejsce na wojewodzkich ale ... auta mamy 3 dwa sa z holandii daf i mercedes a trzeci to tarpan z silnikiem duzego fiata ze sprzetem nie ma problemu tylko jak trzeba jechac do pozaru to nie ma kierowcy ;)

BSZ110    154

Ja również należe do OSP, u mnie są 2 wozy bojowe...

- Jelcz 315 GCBA 6/32 typ Jelcz 004

- Żuk

Przyszłościowe plany w osp to Jelcz gaśniczy GCBA 5/24 z pompą Rosenbauer

Wiadomość z agroFakt.pl

Zvrek    1

Również należę do OSP;] w 2007 roku z młodzieżówka zdobyłem dwa pierwsze miejsca(gmina i powiat) Auta: Star 244 i Fiat Ducato

szczewko    31

Od 10 lat naleze do OSP a od 2 lat jestem kierowca. Samochod to Zuk ale wlasnie wymieniamy na Jelcza lub Magirusa.

Olik    0

Też należę do OSP ale to tylko po to aby móc robić zabawy w remizie bo cudzym nie można dawać w ręce sali, a "swojemu" czemu nie? :P heheh

kombajn    1

Ja też należe do staży OSP Juryszewo nasza straż na ok. 54 lat. jestem strażakiem od 5 lat obecnie gospodarzem remizy i kierowca żuka jak starszyzna niechce jechać :D bardzo rzadko zdarza nam sie jakiś wyjazd niema Poprostu sprzętu :P 3 motopompy i nowe węże to wszystko... ale zawody praktycznie co rok pierwsze miejsce :D motopompe tak podkręciliśmy że z podestu zeskakuje jak pchać zaczyna :D:D:D

marekczarna    0

Ja należę mam 16 lat (jestem od 1 gim) mamy własne kalendarze i stronę WWW. :) :)

Tylko mamy żuka. Ale niebawem ma się coś zmienić. :)

WWW.ospczarna.za.pl

Konrad92    0

ja oficjalnie nie naleze do OSP (jeszce, jakoś nie mam czasu sie zapisać) ale jak trzeba jechac to się jedzie na akcje, bo mnie znają :) u mnie jest star 266 GBA 2,5/16 i ford transit. A czy ktoś brał udział w OTWP?

bazyli    0

ja należę do straży mamy takiego volgswagena takiego z policji radiowóz ale nie dawno miał przyjść jakiś wóz ciężki

lukasz20    0

witam!!widze sporo druhów na AF :D ja jestem i w osp i w psp.obecnie na pierwszym roku w cspsp w częstochowie za rok młodszy aspirant.w osp mamy stara 266(nie ma w teren lepszego samochodu) i żuka.no a na szkole to najlepszy sprzęt w polsce :blink: szkoda że wszystkie jednostki takiego nie mają :D pozdrawiam

Nikita_Bennet    100

lukas20. A o starze nic nie mów - w zeszłym roku o połnocy dzwonili znajomi z sąsiednich osp żeby wyciągnąć im dwa stary bo się zagrzebały :blink:

Tyle że tam to ponoć wina kierowców a te stary nie wiem czy miały napęd na wszystkie osie (266 chyba ma bo to tzw "rolniczy" star chyba). Ich zabawki wyciągneliśmy oczywiście.

Też jestem w OSP ale o tym już chyba wiadomo :D

(Dlatego mnie tyle nie było na AF.pl)

lukasz20    0

heh jak star 266 ma wyciągarkę i kierowca ma trochę doświadczenia to w terenie nie ma co żeby nie wyszedł :blink: założysz linkę za drzewo i musi wyjść. kolega ode mnie z rocznika mówił że kiedyś jak sie palił las to tylko ich star dał rade a psp się zakopało :D .a ten model ma napęd 6x6.wczoraj miałem swój pierwszy pożar tylko że jechałem zajebiaszczym volvem z 8 tyś litrów wody w zbiorniku :D

Dewro    16

Ja naleze do OSP :D . U nas jest Żuk :D A po zawodach to sie przewaznie krzywo do domu wracało :blink:

pawlo16    0

Ja należe do OSP. Posiadamy Jecza GCBA 6/32 i Lublina GLM 8. Na zawodach MDP zwykle 1-2 miejsce, a starsi ~7. Ja należe od jakiś 4 lat, z początku MDP, ale tej wiosny mieliśmy szkolenie na starażaka ratownika 1 ,a potem 2 stopnia, więc jestem strażakiem w pełni i jestem z tego Bardzo dumny.... do niedawna mieliśmy jeszcze stara 25 ale poszedł na żyletki:P rok. 1964, jako pierwszy w gminie więc troche przepracował...:D

Jestem druchem już 2 lata :D nasza OSP Kowalewo Opactwo posiada już 101lat!!! Mamy bardzo ładną remizę. Posiadamy również VW LT28 TDI oraz starego Forda bojowego który jest darem z zaprzyjaźnionej niemieckiej gminy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się