Skocz do zawartości
cygi

Co sądzicie o John Deere 7800 i 7810 ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
cygi    1

czym róznią sie od siebie john deere 7810 i 7800 ?? co sadzicie o tych maszynach i jakie maszyny da rade pociagnac.... ile spali.... ciekawy jestem równiez jego awaryjnosci i ceny czesci zamiennych.... czy watro kupic urzywanego ?? wiem ze to duzo pytan ale interesują mnie te traktory....

Wiadomość z agroFakt.pl

cygi    1

niestety budrzet nie pozwala ale interesuje mnie ten traktor... 16 jest dobra jak na swoj wiek i mth... po za tym czesci sa tanie ....

piterek    0

to są jedne z najbardziej udanych serii jd.

znajomy ma 7810 z 99roku i ma juz 14tyś mth. na razie nie chce sie go pozbywac

Marcin1106    0

Jestem tu nowy więc na początku chciałbym wszystkich powitać. Mój wujek ma jd 7810 i jest z niego bardzo zadowolony. Traktor jest bezawaryjny, jak na razie. wyprodukowany w 2002. pracuje na madach i ciąga: vaderstadta cariera 500, horscha terrano 4 fx i siewnik horscha pronto 4 dc. Radzi sobie bez większych problemów, chociaż trzeba było dorabiać obciążniki bo agregat horscha trochę waży.

Gość   
Gość

Ogólnie to nie jest aż taki duży ciągnik. Przód ma mały za to tył wielkości JD serji 8200. Warto kupić JD z tej serji zresztą prawie z każdej ;)

zetor12245    4

moze mi ktos powiedziec cos na temat skrzyni biegow auto power stosowanej w modelu 7810??? jak sie to sprawuje czy ma jakies plusy badz minusy??

GSX    0

z tygo co mi wiadomo nazwano ją Autoquad II chyba ale nazwa coś w ten dizajn :D

plusy wszystkich bezstopniówek:

-prędkość robocza możesz dobrać wedle własnego widzimisie bądź od panujących warunków

-zarąbiście spisuje się w transporcie itp.

-więcej mi się nichce pisać

co do minusów to ma mniejszy moment obrotowy poniewarz z początku zasilanie jest hydraulicznie a później dopiero wraz ze wzrostem prędkości zachodzi to za pomocą mechaniki :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TraktortoZetor
      Mam problem z moim JD 6200. Mianowicie chodzi o to że potrzebuję wyciągnąć wałek łączący silnik ze skrzynią biegów. Odkręciłem wałek od skrzyni biegów i od silnika bodajże na 6 śrubach tłumik drgań. Teraz ten wałek nie chce wyjść. Pytanie jak wyciągnąć ten wałek? Muszę silnik wyciągnąć czy jak? 
    • Przez zuwar
      Mam problem z niedziałającymi  światłami stop w JD 7700. Bezpieczniki wszystkie całe, zasilanie na przełączniku przy pedale - jest. Czy po drodze jest jeszcze jakiś przekaźnik ? Może ktoś ma schemat elektryki do tego modelu.
    • Przez radeklegia
      Witam.potrzebuje opisu bezpieczników bo na tej klapce to nic nie ma.i chciał bym się dopytac co do oświetlenia zegarów i radaru czy tam się wymienia jakieś żarówki. ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam taki problem z john deere 6900 mianowicie problem polega na tym ze ciągnik zapala normalnie chodZi i wszystko wydaje sie byc dobrze a po chwili gasnie. gasniecie wyglada tak jak by ciagnik miał odcinane paliwo i jak zgasnie to nie mozna go uruchomic czasami przez chwile a czasami przez dłuzszy czas tj ok 30 min pozniej ciaggnik zapala normalnie i nie jest ani zapowietrzony ani nic zapala tak jak by go ktos normalnie zgasił i zapalił moze ktos sie z czyms takim spotkał lub wie co to moze byc prosił bym o jak najszybsza podpowiedz dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez tomrolnik
      panowie tak jak w temacie prosilbym o opinię tego traktora ponieważ przymierzam się do zakupu tego modelu z góry dzięki za odpowiedź