Skocz do zawartości
rein

fotel kierowcy w t6

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fotel
rein    0

Chciałbym podzielić się pewnym spostrzeżeniem w temacie regulacji fotela kierowcy w nh otóż ten fotel według mnie jest do d*py gdyż nie posiada regulacji wysokości- gdy go dopompujemy podniesie się ale będzie twardy jak kamień i jak ma komfortowo jechać wielki i chudy albo mały i gruby jeden kolana pod brodą drugi z nogami w powietrzu.

Mij168    12

Wszystko dobrze dziala, to sobie zmien na amortyzacji i po problemie. A nie idiotyczne zadajesz pytania. W kazdym nowym ciagniku tak masz.

Wiadomość z agroFakt.pl

rein    0

W każdym nowym ciągniku to chyba masz na myśli ciągniki NH bo jeśli wszystkie to bardzo się mylisz znajomy posiada fenda 312 i tam  jest przycisk do pompowania reg wysokości drugi do ustawiania  twardości w całym zakresie(płynna) tzn możesz podnieść fotel na maxa i po ustawieniu max miękkości pływasz w fotelu,spróbuj zrobić tak w hollandzie na tej twojej zmianie amortyzacji czterostopniowej która działa do pewnego stopnia napompowania.Tak więc idiotyczne pytanie jest dla kogoś kto ma zdrowy kręgosłup i ma wzrost poniżej 190cm.Mając stary MF fotel był wygodniejszy tzn działał podobnie z tym że ustawiał się automatycznie do wagi kierowcy i miał mechaniczną zmianę wysokości.I tu kupując nowy new holland dałem ciała nie pomyślałem że w nowym ciągniku będzie mniej wygodny fotel niż w ciągniku z lat 90.

Mij168    12

To zamontuj sobie ten fotel z msseya i po problemie. Ja nie narzekam. Idzie sie przyzwyczaic.

Eliot    20

w moim t 4.85 nie działa mi fotel to znaczy nie mogę go <napchać> powietrzem ,wiecie co można zrobić??miał ktoś taki przypadek???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ares1x
      Witam otóż mam następujący problem z hydraulika. Po obróceniu pługa dźwignią od hydrauliki, zostaje ciśnienie w czym może być problem? Sprawdzalismy na innych wejściach wszędzie to samo. Poniżej załączam video
      VID_20180421_150510.mp4
    • Przez Ares1x
      Ostatnio przy zakupie NH Ts135a zauważyliśmy że na karcie z danymi miał on 119kw co po wymnożeniu o te 1,34 daje 160km~, wydawało nam się że ktoś po prostu się pomylił więc to z ignorowaliśmy. Jednak ostatnio zauważyliśmy że na tabliczce znamionowej na silniku również jest napisane 160hp co daje również 160km.
      Jest możliwe, że ten ciągnik ma 160km? Jak jest u was jeżeli ktoś posiada ten model?
    • Przez staszek87
      Witam. Chciałbym zapytac czy ktos z forumowiczow kupil najnowszy ciagnik t6 produkcja grudzień 2017 z ladowaczem Stoll na joysticku w podlokietniku? Ciagnik przyjechal z Anglii z seryjna adaptacja do ladowacza po dolozeniu ramienia joystick nie dziala. Ciagnik stoi w serwisie na naprawie gwarancyjnej juz 3 tygodnie ale serwis nie wie jak to naprawic i Anglicy ponac tez. Jak ktos ma taki zestaw i wszystko dziala prosze dac znac. 
    • Przez adamjazyniec
      Witam. Kupilem nh ts 115 na oponach przod 480 65r28. Tyl 18.4 r38. Tyl jest jednak do wymiany. Oryginalne ogumienie tej maszyny to przod 14.9 R28 oraz tyl 18.4 R38.
      Chcialbym zalozyc do niego opony 480 tyl oraz przod ale jak dobrac rozmiar by wszystko sie zgrywało przy włączonym przednim napedzie?
    • Przez Ares1x
      Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem NW TS 135 A . Ma on dość duży przebieg 10.800 godzin, warto bać się takiej liczby godzin?
      Ciągnik krajowy, pracował w dużym gospodarstwie na pomorzu głównie przy opryskiwaczu. 
      Oraz co myślicie o tych ciągnikach?