lena_medoedka

Минск. Беларусь.

Polecane posty

Здравствуйте! Я Елена,  из Беларуси, поэтому общаться с вами буду через транслит. Кого это не пугает и готов со мной пообщаться, прошу не обращать внимание на неточный перевод, а в случае недопонимания моего текста, обратиться ещё раз или в личную переписку...

post-205389-0-94264500-1477933907_thumb.jpg


Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denden    2

Здравствуйте,Лена!А почему ж,вы в теме про бобовые о себе заявили???Типа - принцесса на горошине)))????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Это было бы забавно.

Не точности перевода.

Ну, хоть сбор кукурузы в тему.  :D А как попросить админа перенести в нужную тему?


Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Myślałem że to polskie forum , a nie białoruskie :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, aby przenieść ten temat do prawidłowej partycji.


Może zainteresuje Cię do komunikowania się z portem rolników? My to ciekawe i ważne.


Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denden    2

 Myślałem że to polskie forum , a nie białoruskie :o .

A to, panie granicy zamyka?
Nie idź tu, zetorki12, mamy pishem.A tutaj, jeśli się to nie podoba - proszę pana, nie czytaj.

Witam ,a ja szukał cyrylicy w kompie aby odpisac :)

https://translate.google.pl/ 

i wszystko w porządku,pan)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Nie cwaniakuj , tylko się dostosuj . Używaj polskiej pisowni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denden    2

 Nie cwaniakuj , tylko się dostosuj . Używaj polskiej pisowni .

Po raz kolejny piszę, nie podoba mi się - nie czytaj i nie odpowiadaj,pan.

Pisanie za pomocą transliteracji, a ty spróbuj na białoruskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czytam co chcę . Zajmij się swoim biznesem , a nie Mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

pogodze Was ,starajcie się pisac po Polsku ,każdy rozumieć bedzie ,a co ważniejsze czytac będą wszyscy na bieżąco tu na forum ,a używanie translatora na pewno wykluczy osoby starsze nienadążające za techniką Ja rosyjski umiem lecz nie uzywam go często i czsami też sie gubie ,zwłaszcza jak ktos napisze gwarą lokalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denden    2

Czytam co chcę . Zajmij się swoim biznesem , a nie Mną .

Więc,pan, i opieki, a nie rozumie, kto jest z Białorusi lub Ameryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po prostu myślałem że znowu jakieś jaja w stylu wcześniejszych japońsko - chińskich wpisów . Rosyjski przeczytać potrafię , ale wszystko zrozumieć to już nie koniecznie B) .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy! I Elena, z Białorusi, więc będzie komunikował się z Tobą przez transliteracji. Kto nie boi i chce komunikować się ze mną, proszę nie zwracać uwagę na niedokładne tłumaczenie i nieporozumień w przypadku mojego tekstu, patrz ponownie lub korespondencja osobista 


Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Raczej nie zetorki 12 ,najgorsze jest to że translator tłumaczy niedokładnie i w tym termacie trzeba pisać najprostszymi slowami aby były dobrze przetłumaczone podobnie koledzy z Bialorusi 

Elena ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denden    2

pogodze Was ,starajcie się pisac po Polsku ,każdy rozumieć bedzie ,a co ważniejsze czytac będą wszyscy na bieżąco tu na forum ,a używanie translatora na pewno wykluczy osoby starsze nienadążające za techniką Ja rosyjski umiem lecz nie uzywam go często i czsami też sie gubie ,zwłaszcza jak ktos napisze gwarą lokalną :)

Zdajemy sobie sprawę,pan, ale nadal przeczytać, jak możemy, ale chęć napisać net.Est choć jak zaprzyjaźnić))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Я думаю, што гэта крута пра гэта, нешматлікія з іх маюць магчымасць абменьвацца вопытам. Я асабіста перадаць англійская форум. Лена адкажа нешта больш аб вашай ферме

myślę że to fajny temat, mało mamy możliwości wymiany doświadczeń. ja osobiście udzielam się na angielskim forum. Lena odpowiedz coś więcej o swoim gospodarstwie

dwujęzyczne posty są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denden    2

Po prostu myślałem że znowu jakieś jaja w stylu wcześniejszych japońsko - chińskich wpisów . Rosyjski przeczytać potrafię , ale wszystko zrozumieć to już nie koniecznie B) .

Nie, Chcę kupić dla siebie polskie jaja i starają się hodować na Białorusi)) Więc to jest jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Lena emocje opadnę ,stres minie ,jak wszystko pójdzie dobrze to za miesiąc bedziesz zaglądać tu codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lena emocje opadnę ,stres minie ,jak wszystko pójdzie dobrze to za miesiąc bedziesz zaglądać tu codziennie ;)

Dziękuję. Ludzie żyją na tej samej ziemi.


Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj