ursuspolska123

Cylinder podnośnika w c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam!

Około 2,5-3 tygodnia w ursusie c-360 założyłem nowy rozdzielacz i kupiłem nowy cylinder.Wszystko działało jak trzeba,ale jak jechałem z pola z siewnikiem(nordsten dwukomorowy) nagle opadł i nie można było go podnieść.(żadnego innego sprzętu też).Po zdjęciu podnośnika okazało się że rozerwało cylinder.Zawór bezpieczeństwa działa w 100 procentach.Co może być przyczyną tej że usterki???

P.S.Dodam że siewnikiem nie bujnęło był pusty,pozdrawiam!

cezar    0

możliwe że nowy cylinder był lipnej jakości, albo trafiła się wada fabryczna, skoro mówisz że zawór bezpieczeństwa był sprawny. jeśli masz dowód zakupu to wymontuj i na reklamację

izydor6280    716

winne zwykle są te tanie i łatwo dostępne części do Ursusa, złom robiony na sztukę  <_<

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

Adi96    1357

Weź dołoż te pare zloty i kup z firmy Archimedes  a nie kupujesz jakiś gunwolit i się dziwisz że pęka

Adi96    1357

Na pierwszy montaż cylinder był FMŻ są pseudo polskie a zobacz cenę z archimidesa.Za ten cylinder daleś?

Szpenio    9

A ciśnienie jakie masz ustawione?? 

Witam Witam pochodzę z województwa lubelskiego 

Mam konto na YouTube.com

Najnowszy filmik 

seweryn20    799

Wada w odlewie była i tyle to żeliwo. A czym jest żeliwo, jakie posiada wady w   tłumaczyć nie trzeba. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć dodatkowy rozdzielacz, gdzie mogę się wpiąć na oryginalnym rozdzielaczu, gdzie zasilanie a gdzie powrót 

• Przez MacRolMF
      Witam, tata dołożył do ciągnika (kubota l5450) 3 dodatkowe sekcje hydrauliczne, po podłączeniu wszystkiego i wlaniu oleju nic nie działa, podnośnik który wcześniej działał dobrze, podnosi tylko wtedy gdy kręci się kierownicą.
      Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny!

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez martin99
      Witam.
      Jak podłączyć hydraulike tura quicke q76 do deutz fahr 4.70?
    • Przez Soul94
      Witam!
      Ostatnio swoim C360 3p (tur dwusekcyjny) ładowałem kłody drzewa podnosił je bez większego problemu aż gdy musiałem załadować większą kłodę po dodaniu większej ilości gazu podniósł ją ale od tej pory wydajność tura spadła. Zaczął podnosić dużo wolniej nawet "pusty". Dodam że podczas tej operacji zauważyłem wyciek oleju spod rurki hydrauliki zewnętrznej łączącą plecak z gniazdami z tyłu ciągnika czy ten wyciek mógł spowodować zapowietrzenie się siłowników w turze?
      Awarie pompy raczej wykluczam ponieważ była zakładana pół roku temu nowa wzmocniona firmy zetor produkcji polskiej a przy próbie kiprowania wyraźnie przydusza silnik więc ciśnienie raczej jest w porządku. Tak czy siak jutro muszę zdjąć cały plecak ponieważ rozdzielacz mi się zaciął i podnośnik przestał działać więc mogę zerknąć przy okazji tylko na co zwracać uwagę?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.