Skocz do zawartości
Hvb3000

Ursus Bison

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
witek    2

moze i pordukuja ale on niczym szczegulnym sie nie rózni od tych dedykowanych na nasz rynek ....a co do tego zeby ursus dorównywał maszynom zachodnim to napewno jeszce długaaaaaaaaaaaa droga prze Warszawskimi zakładami

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

cygi    1

chyba produkuja ale duzo od standardu nie odbiegaja

pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bagiszon    0

Ursus Bison to firma która zajmowała się eksportem traktorów i kombajnów za granice. Poprawione zostały standarty a obiło mi się o uszy zę nawet powershift-a niektóre modele miały. Jeśli ktoś zna Ursusa za granicą to raczej ma o nim dobre zdanie.

Nikita_Bennet    118

bylo juz chyba o nim na forum.

zreszta byl taki na allegro.pl

o tutaj: http://www.allegro.pl/item147014280_ursus_bison_4x4.html

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

arassso    3

powiem ze sie jakos ładniej prezentuje z tymi balonami z wygladu to nawet godny podziwu . bo jak widze te na nasz rynek pakowane to jeeeny nie moge błotniki szersze niz koła i wszytko takie brzydkie

Massey    0

Moim skromnym zdaniem ciagnik ten niewele sie rozni od 1734 czy 1934. SWzerokie kola robia swoje jesli chodzi o wyglad ale srodek nie wiele sie rozni mam u 1634 to widze ze wnetrze nie jes identyczne w Bsonie jest iina deska rozdzielcza dzwignia zmiany biegow przeniesiona na prawa strone obok drugiej no i ma EHR co daje plus ciagnikowi pozatym nie ma duzej roznicy pomiedzy 1934 ktorego oglaalem i tez ma EHR a skrzynia nadal ta sama dzwignie przy desce rozdzielcvzej te same. Moim zdaniem ursus powinien zmieniac nie tylko "opakowanie" ciagnika ale tez inne rzeczy jak skrzynia itp. Fakt ze za pieniadze jakie mozemy kupic U 1934 nie kupimy iinego o tej mocy za te pieniadze- nowego oczywiscie

Balzak    2

JA dla mnie to za drogi na te lata ktróe ma a widać ze i nie stał w garażu tylko pracował. więc ja bym naprawdę sie zastanawiał czy go wziąć

Pozdrawiam Balzak

<p>Doradca Żywieniowy

mirasek    8

To 1014 tylko inaczej sie nazywa. Do ceny dolicz komplet opon. Nie da sie ocenić stanu bez sprawdzenia organoleptycznie.

Cichy007    0

Myślę że można znaleźć coś bardziej interesującego w rozsądniejszej cenie a oponki też malo nie kosztują.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

PronarekP5    30
Myślę że można znaleźć coś bardziej interesującego w rozsądniejszej cenie a oponki też malo nie kosztują.

narazie tylko przodek

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Cichy007    0

No tak ale jak dobrze poszukasz zreszto masz czas to znajdziesz też coś dobrego może tylko rocznikowo troche starszy ale równie dobry i zadbany sprzęcik.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

zts    1

Z tyłu także jedna opona do wymiany, zaczepy do dokupienia bo na pewno ich nie ma. Obciążniki tylne i masę innych rzeczy. Co najmniej 10tyś trzeba do tego dołożyć żeby nie było niespodzianek w polu ;)

PronarekP5    30
Z tyłu także jedna opona do wymiany, zaczepy do dokupienia bo na pewno ich nie ma. Obciążniki tylne i masę innych rzeczy. Co najmniej 10tyś trzeba do tego dołożyć żeby nie było niespodzianek w polu ;)

tylne obciążniki mi nie potrzebne a zaczepy ma :D

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

leszekd    91

Wydaje mi się że ten traktor ciężko pracował ma mocno wypalony tłumik to znak że motor daje ogniem w rurę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michał123
      Dzień dobry, jestem prawie w 100% zdecydowany na zakup ursusa 914. Chciałbym dowiedzieć się jakie maszyny do niego kupić chodzi mi o agregat uprawowy (szerokość), pług obrotowy 3 czy zagonowy 4? I czy można wrzucić wsteczny nie zrzucając załączonego biegu? Ostatnie pytanie jakich biegów i ile obrotów używać w orce i uprawie?

• Przez ZimowyZolnierz
      Witam, stoję przed zakupem kolejnego ciągnika do firmy, wywóz nieczystości płynnych, w zimie odśnieżanie, koszenie nieużytków. Do teraz raczej stawialiśmy na zetora ale potrzeba czegoś mocniejszego niż 7745. Na co zwracać uwagę w ciężkiej serii.
    • Przez PawelmanLS
      Witam, jestem tu nowy. Jak by było coś źle to proszę o poprawienie przez moderatorów.
      A mam takie pytanie jak : Czy każdy ciężki model Ursusa posiada wzmiacniacz momentu?  Słyszałem o takim czymś w Ursusach wiem że są w 1614,1224,ale czy każdy ciężki model go posiada ?  Z góry dzięki za odp.
    • Przez LUKAS9513
      Witam, mam problem z ciagnikiem ursus 1014 otóż nierowno pracuje tak jakby mu ktos odcinal pelen doplyw paliwa. Pompa po sprawdzeniu filtry nowe rurki paliwowe wężyki zasilajace tez i mam takie pytanie do uzytkownikow ile w odstojniku ma byc paliwa podczas pracy i czy ten wezyk ktory idzie od dolnego zbiornika do odstojnika moze podskakiwac w momecie podawania paliwa a moze ktos miał podobny problem z tego typu ciagnikiem?  z gory dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez szymon1995
      Witam, mam pytanie odnośnie kapitalnego remontu silnika w Ursusie 1614, a mianowicie ile mechanik sobie może życzyć za robociznę tzn. rozpołowienie ciągnika, rozebranie silnika na części pierwsze i ponowne zmontowanie maszyny? Z góry wielkie dzieki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.