Skocz do zawartości
kissmy...

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

Polecane posty

Arek    113
Napisano (edytowany)

Edit.

Pytanie już nie ważne.

Edytowano przez Arek

murtek    122

Te nowe zasady dotyczą minionego naboru, który skończył się pod koniec grudnia, czy przyszłego ???

Wiadomość z agroFakt.pl

PL01    0

Dzięki Bogu podpisałem już umowę. Na nowych warunkach miałbym marne szanse na dofinansowanie :)

kasia24    0

PL01 - jesli możesz to powiedz kiedy podpisałes umowe..., i ile czekałes od złożenia wniosku..

Pronar82a    30

No, dobrze że ja też podpisałem, już prawie miesiąc temu :D

PL01    0

kasia24 - wniosek złożony w woj. kuj.-pom. w pierwszym dniu naboru o nr 161. Umowa podpisana w poniedziałek, ponieważ agencja boryka się z nie działającym systemem w ostatnim czasie. Najprawdopodobniej jest zbyt mocno przeciążony wprowadzanymi danymi z tegorocznych naborów.

Pronar82a    30

PRONAR - A czy ty prowadziles juz wczesniej jakąś działalnosc??

Wcześniej działalność miał Ojczulek ;)

karolek5340    1

mam nr 77* w woj wlkp i dzis dostałęm pismo że na dzien dzisiaiejszy moj wniosek nie miesci sie w puli pieniedzy to oznacza że nic z tego nie bedzie czy moze poprzesuwaja z inych wojewodztw?

Edytowano przez karolek5340

Piotrass    2

a Gdzie jest ta lista kto które ma miejsce? Jestem z łódzkiego, Składałem pod koniec listopada i narazie cisza..

kapsel1m    6

do 10.01.2011 miałem z złożyć poprawki , złożyłem i czekałem na odpowiedź . Dzisiaj dostałem pismo że mój wniosek wymaga wydłużenia rozpatrywania z uwagi na szczególnie skomplikowany charakter sprawy , zostanie rozpatrzony do 06.05.2011. Ktoś miał podobne zdarzenie ?

Daro65    0

Ja też dostałem pismo o wydłużeniu terminu rozpatrzenia wniosku o 3 miesiące,pismo zostało przysłane dokładnie 4 miesiące od złożenia wniosku,jak do tej pory nie miałem żadnych poprawek

karolek5340    1

ja równiez dostałem pismo że zostanie rozpatrzony do 27 marca a dzis przyszło to co napisałem wyzej...

Daro65    0

Przesunięć kasy z innych województw raczej nie będzie, bo ma być ogłoszony w tym roku na jesień kolejny nabór wniosków

karolek5340    1

w sensie że przesuną?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

stachu19    1

no tak bo ja słyszałem że dla każdego ma wystarczyć tylko co ine pewnie gadane a co inego sie robi

Edytowano przez stachu19

kajko    0

daro 65 jaki miałeś numer ? ja też ze śląskiego i chciałem się dowiedzieć jak daleko już są z rozpatrywaniem wniosków bo u mnie na razie cisza

krzychur    0

mam nr 77* w woj wlkp i dzis dostałęm pismo że na dzien dzisiaiejszy moj wniosek nie miesci sie w puli pieniedzy to oznacza że nic z tego nie bedzie czy moze poprzesuwaja z inych wojewodztw?

Ja mam 692 nr wielkopolska i tez dostałem takie samo pismo

damianTDD    0

Witam. Mam pytanie może ktoś będzie potrafił mi odpowiedzieć czy Zróżnicowanie można połączyć z Młodym rolnikiem??

kapsel1m    6

Różnicowania nie da się połączyć z młodym rolnikiem. Maszyny zakupione w SPO lub PROW nie mogą być użyte w różnicowaniu .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez marluk
      witam

czy wie ktos w ramach tego programu przez jak długi czas od otrzymania pomocy nie mozna zakonczyc dzialalnosci gospodarczej? czytalem rozporzadzenie ale moze mi cos umknelo.
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona