jaco512

Ursus 4011 - temat zbiorczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorek1607    1

wszystko zależy jakie prace będziesz nią wykonywał ale ja jestem za załozeniem kabiny...

 

a ma ona być nowa czy używana???

 

jak nowa to polecam kabine od Naglaka, jest ona dobrze wykonana i wygląd też niczego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Trochu wiecej szczegolow co bedziesz nia robil kiedy itd :D

 

Ogolnie jestem za kabina wiekszasc + nad minusami :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignas5340    0

moj wujek ma kabinke z Naglaka i gdy w pierwszym roku chciał kosic kukurydze sieczkarnią Krone jednorzędową to nie było sterowania z kabiny tylko musiał jeździć znajomy i sterować. Ja mam osobiście w C-355 starego blaszaka i jestem zadowolony, fakt chroni tylko przed deszczem ale zawsze to jakiś parasol;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Napisz jaką kabinę chcesz założyć bo ja ogólnie jestem za założeniem kabiny ale jeśli masz zamiar założyć tego starego blaszaka tylko że pomalowanego to ja odradzam pod względem wyglądu ale jednak byle jaka kabina zawsze w deszczu się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

właśnie zależy jakie prace będzie wykonywał tym ciągnikiem i przy jakiej pogodzie bo to wszystko zależy...

 

jak na zniwa to nie opłaca się bo to wtedy pracujesz jak jest pogoda ale na jesień lub wiosnę to radzę załozyć bo co z tego że deszcz nie będzie padał tylko nieraz wiatr jest zdradliwy, a w kabinie zawsze cieplej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na nim kabine blaszaka a traktor jest jedyny w gospodarstwie więc robi wszystko od orki przez kultywatorownie, bronowanie i ciąganie przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

To jednak lepiej założyć kabinę bo czasami może nas pogoda zmylić i będzie trochę mokro :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Może i latem gorąco ale jak cie deszcz zaskoczy? To będziesz mokry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Tyle jak byś kupił przypuszczając kabinę naglaka to co w lato?? W lato otworzysz sobie 2 drzwi i okno a o szyberdachu już nic nie mówię i też nie będzie ci aż tak gorąco. a blaszaka nie ma co nie wiadomo co może nas spotkać i przy wywrotce blaszak jak taką "klatką śmierci" ci jak nie zdążysz wyjść się złoży i koniec. Więc ja bym byl za tym naglakiem i jak ktoś tu wspomniał więcej jest + niż - posiadania kabiny w ciągniku :) :)

O i jeszcze w lato w blaszaku będziesz miał tak gorąco że nic nie mówię a w zimę też cię nie obroni przed zimnem tylko jedynie przed wiatrem i to też nie w pełni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Tak jak koledzy wyżej pisali najlepiej kup sobie nową kabinę i będzie problem rozwiązany :D . Bo tego blaszaka to nie opłaca się zakładać bo prędzej czy później i tak dojdziesz do wniosku, że trzeba kupić nową kabinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

My may nówke kabine w swojej 4011 od zeszłego roku po kapitalnym remoncie jaki przeszła. Ja tam żadnych - nie widze. W kabinie zimą ciepło, latem możesz sobie podnieść dach i fajnie powiewa, w środku dużo miejsca, a i możesz sobie oświetlenie robocze zamontować, u nas zamocowaliśmy 4 halogeny i sprawują się bardzo dobrze przydały się już nie raz kiedy siało się jesienią wieczorem czy woziło kiszonkę do 23 :D


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

zgodzę sie z kolegami wyżej ze więcej jest + niż - ....

 

gdy miałem moją 60 w remoncie i nie było kabiny to jesienią lub zimą było nie ciekawie a jak założyliśmy kabinke to od razu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

@gorzupiak a jaką kabinę założyłeś do swojego ciągnika ??

Przypominam, że w wyposażeniu dodatkowym kabiny Naglaka jak sztywna zabudowa tylnej ściany (podobno bardzo dobrze się spisuje) i halogeny na dachu z przodu i z tyłu. O i jeszcze jeden atut to plastikowe błotniki które na pewno nie zgniją ci tak jak zwykłe blaszaki bo przecież to plastik co najwyżej można je połamać ale to już nie wiem jak trzeba by było jeździć :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Zakladaj kabine,.Jak z nienacka deszcz zacznie padac to tylko zamykasz drzwi i dalej robisz a tak to do domu musisz jechac i czekac na polepszenie pogody wiec kupuj kabine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

Mój znajomy ma kabine od Naglata i nie ma sztywnej zabudowy tylnej ściany...

 

ale jeżeli teraz tak produkują to są inne kabiny podobne do tych od Naglaka

 

http://allegro.pl/item1004667346_kabina_kabiny_ursus_c_360_z_maska_zapraszam.html tutaj masz cały zestaw z maską i błotnikami a jak chcesz to mogą ci założyć nagrzewnicę, uchylane szyby i siłowniki gazowe i cena chyba też jest rozsądna jak za taki zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Jak najbardziej polecam naglaka solidne kabiny z pelnym wyposazeniem i jakby jeszcze podloge wyciszyc to mozna juz powiedziec o jakims komforcie nawet :rolleyes:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek29    0

ja mam dwa ciagniki 40i 60 w 40 była blaszanka ale zdemontowałem była stara i ciasna chroniła tylko przed deszczem a w 60 mam poszerzoną kabine i powiem tak ze gdybym nie miał 60 to założył bym z powrotem ta bude bo zawsze cos było dlatego radze ci założyc blaszaka albo poszukaj używanej cos około 1 tys troche roboty i bedziesz zadawolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

jeździłem w blaszaku i od Naglaka i ta od Naglaka to jest dzień do nocy, a nawet to nie ma co porównywać tych kabin bo wiadomo że Naglak zawsze wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Blaszaka to nie ma co porównywać do jakiejś innej kabiny :) . Wiadomo że każda inna będzie od niego lepsza :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

mój znajomy w swojej 60 miał blaszaka w bardzo dobrym stanie ale jak robił remont to powiedział że blaszak to tylko na złom sie nadaje i kupił inną podobną do tej od Naglaka :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj