• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pWnedMTZ
      Witam panowie, tak jak w temacie, nigdzie nie mogę znajsc informacji czy brona aktywna Rabewerk wmke można pracować na 1000 obrotow?
    • Przez stasiex
      Bardzo jestem ciekawy jakie agregaty uprawowe dobieracie do swoich ciągników.

U mnie jest tak:

Unia Grudziądz Kombi B 2,8 m - pracuje z Zetorem 7211. (Uważam, że z 3 m też dałby radę, ale kupiliśmy węższy ze względu na transport po ulicach w mieście).

Kiedyś mieliśmy agregat Uni 2,8 z jednym wałem i ciągnęła go 360.
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez ceston
      Witam zastanawiam się jaka wloke łąkowa wybrać mam do wyboru firmy Metal-technik oraz Agro factory ma ją ciągnąć c360. Żadnej hydrauliki typowo na łąki myślę o 3 metrowej 4 rzedowej ponieważ łąki są w niedużych kawałkach.
    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.