Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

sprawdz filt ,akumulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeżeli "ciężko pali" rozumiemy jako mozolne i słabe kręcenie rozrusznika to albo słabe aku albo rozrusznik wydaje ostatnie tchy- zużyte tulejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil221    0

@MF6180Dynashift o jakich uszczelniaczach mówisz?

 

@kamil221 powiedz od początku kiedy zmieniałeś filtr paliwa? Czy było coś ostatnio robione przy ciągniku?

filtr paliwowy i wtryski wymieniłem na wiosne od tamtej pory zrobił 150mg dodam ze akumulator jest nowy kręci dobrze ostatnio nie chciał zapalić jak go kręciłem to przez dłurzszy czas nie puszczał dymu dopiero po jakimś czasie jak zaczoł łapać to poszedł dymek i zapalił i jest narazie dobrze ma takie nawiania od jakiegoś roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Tak jak pisze @kris14, ewentualnie mogą to być początki końca pompy wtryskowej. Na razie zajmij się pompką zasilającą, to jest na pewno mniejszy wydatek, a często siadają w perkinsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

I nie kupuj czasem tych lipnych pompek w grene itd one nazywają się GMP czy jakoś tak i kosztują ok. 40zł- to jest szajs, nie więcej niż pół roku wytrzymuje, poszukaj polskich, one kosztują 70-80zł chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

Witam wszystkich.Chciałem rano odpalić ferdka i nie mogłem.W nocy było -8.w plusowych temperaturach pali za pierwszym razem.Co może być przyczyną?Dodam że akumulator i świeca płomieniowa są nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Napisz coś więcej. Mi tam ciapek zapalił bez problemu choć jest na płynie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

jest tak już od 2 lat przy minusowych temperaturach tak ma cały czas tylko dymi i nie idzie go zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Zobacz czy linka od gaszenia nie jest urwana .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A w lato ci nie kopci czasem??

Kiedy wymieniałeś filtr paliwa i czyściłeś odstojnik??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Obstawiałem wtryski i zawory tylko że wtedy to na ciepłym silniku powinien trochę kopcić.

A filtr powietrza kiedy czyściłeś??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kompresji pewnie nie ma, standardowy objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Proponuję wymienić świecę płomieniową i używać świecy, naprawdę dużo daje. Co do odpalania to u mnie w zime Mf zawsze było ciężko odpalić i tak ma zawsze, czy po remoncie to samo jest. To jest jakaś zagadka, jedyne co nie było wymieniane to koła rozrzadu i wałek rozrządu, moze gdzieś tu tkwi szkopuł. A autorowi proponuje świecę sprawdzić lub wymienić i podgrzewać tak z 15s.

 

Edit: dopiero teraz zauwazyłem, ze swiece zmieniłeś, także pozostają do regulacji zawory, ewentualnie może pompka zasilająca za mało paliwa pompuje na początku. Spróbuj napompować ręcznie paliwa dopiero kręcić.

Edytowano przez grzegorz508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

A wodę miałeś spuszczoną? Dziś tak miałem z c360 3p, nie mógł odpalić, klamry posprawdzane, prostownik podłączony, samostar psikany, dopiero jak na zaciąg odpalił wyszło że woda złapana, pasek nie chciał przekręcić wiatraka od chłodnicy i to go trzymało, na przewodzie nie było zamarznięte, na szczęście nic nie rozwaliło B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Panowie klacz urodzila zrebaczka 5 dni temu i niestety zdechla ;( , mimo 5 interwencji weterynarza , co robic z tym zrebakiem ? karmie go takim smoczkiem mlekiem zastepczym dla zrebiat a dokladnie uzupelniajacym , tylko ze daje podwojna dawke tak zalecil weterynarz . Dlugo sie karmi takim smoczkiem zrebaczka , kiedy zacznie pic z wiadra?
    • Przez Ciapek005
      witam. chciał bym zbudować maly kurnik na 4-5 kur co myślicie o takim http://olx.pl/oferta/mini-kurnik-kurniki-kury-perliczki-kaczki-egzotyka-CID103-ID4BvCh.html#7767b6eb6a ??
       
       
      zrobić jakieś docieplenie w środku ??
      proszę o wasze sugestie oraz małe podpowiedzi (jakies projekty ) POZDRAWIAM
    • Przez AsToNeK_LwG
      Witam
      Niedawno stałem sie posiadaczem case-a 885 xl i na razie spełnia swą rolę w gospodarstwie ale!
      Własnie jest to ale gdy wracałem do domu od zwożenia bel zauważyłem że po puszczeniu sprzęgła i dodaniu gazu nie przyspiesza z miejsca a po kilku sekundach może 3-5s. Dlaczego tak jest? Wcześniej miałem tylko doświadczenia z ursusem i zetorem i przyspieszał od razu z miejsca (rwał dosłownie) a tu nie. Czy tak powinno byc czy to wina sprzęgła a może czegoś innego?
      Proszę o podpowiedzi:)
      Dodam że mocno to czuć na 4 biegu! Na niższych biegach jest trochę lepiej.
    • Przez Kacperkuj-pom
      Mam taki problem z proxima mianowicie po odpaleniu czasem obrotomierz podniesie sie do tych 800 obrotow , a po dodaniu gazu nie podnosi sie wskazow a spod maski slychac pisk po chwili jak silnik po chodzi wraca wszystko do normy innych objawow nie ma co to moze byc ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj