Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PatrykBaszczyk
      Witam.. Potrzebuję porady jaka prasę kupić do 20000 zł.. Będę nią robił ok 500*bel w ty większość kiszonki bądź sianokiszonki... Myślałem nad dobrym zgniotem i prasie zmiennokomorowej ale są nie wiem jaka wybrać i jaka będzie dobra.. Ciągnik do niej to zetor Proxima 100
    • Przez PatrykBaszczyk
      Witam.. Potrzebuję porady jaka prasę kupić do 20000 zł.. Będę nią robił ok 500*bel w ty większość kiszonki bądź sianokiszonki... Myślałem nad dobrym zgniotem i prasie zmiennokomorowej ale są nie wiem jaka wybrać i jaka będzie dobra.. Ciągnik do niej to zetor Proxima 100
    • Przez sebanb
      Witam.
      Miałem okazję zobaczyć KRONE Combi Pack Combi Pack 1250 Multi Cut u znajomego. Super sprzęcik Lecz cena trochę odstrasza Na ile ha opłaca się ją kupić i czy warto? Jakie firmy byście polecili?
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez adrian3264
      Witam, tak jak w temacie potrzebuje wiedzieć jaką prasę kupić rolującą czy kostkującą ??