Skocz do zawartości
wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

No ja nie mówię, że nie można studiować po liceum, ale po technikum jest lżej bo już masz pojęcie o tym jako takie i nie musisz uczyć się od podstaw

Kamillo0    132

Ja myślę o technikum,ale jeszcze nie wiem jakim. Myślałem nad technikum rolniczym ale mi rodzice odradzają,mówią,żebym do jakiejś lepszej poszedł a ja wcale nie wiem co chce w życiu robić i jaką szkołę wybrać. Jedynie ta gospodara mi najbardziej obecnie pasuje,przynajmniej na swoim będę i nikt mnie nie będzie opiep**ał

Gość tomasek   
Gość tomasek
no powiedz co masz po liceum oprucz matury co???????????

oj bartus jak zdasz egzamin zawodowy to pogadamy co jest lepsze!

Gość tomasek   
Gość tomasek
a rozwin ten skrót ZSBIO to moze bede wiedzial

ZSBIO-zespół szkół budowlanych i ogólnokształcących

ja bym wybrał liceum. w technikum musisz sie matura przejmowac i egzaminem zawodowym i tak sa znikome szanse ze bedziesz pracował w zawodzie wiec poco sie meczyc rok ?

bartus16    8

no tak ale zawsze jest jakaś szansa ze się uda a jesli nie to sie idzie na jakiś inny kierunek studiów :(

Dawid777    0

Czy niewie ktoś może o jakiejś szkole w Łódzkim rolniczej-mechanicznej ja za rok będe wybierał... i jaką średnią trzeba mieć? Niedaleko mnie Bratoszewice (12km) ale tam nie ma takiego kierunku, a ja chciałbym ciągniki i maszyny naprawiać bo po zwykłej to tylko gospodarstwo mi zostaje... :( Tylko koniecznie technikum nie zawodówka!!! lub liceum profilowane :) z góry dziękuje :)

Dawid777    0

HELP! czy naprawde nikt nie wie o jakiejś szkole ;) ? albo nawet nie w Łódzkim ale jaką trzeba mie średnią?

Dawid777    0

Znalazłem sam bliżej mnie w Łowiczu tylko boje się z jaką średnią tam się dostane? Ile trzeba mie punktów?

kon23    0
Ile mieliście punktów z 3 testów próbnych.

Ja w sumie miałem 107 ^_^

To dobry jesteś ja miałem ze wszystkich 84 punkty ;)

GoRAL1    63

mój syn miał 139 ;)

Właśnie idę na wywiadówkę :angry: :D

Wróciłem z wywiadówki, średnia ocen 5,54( rolnika to z niego nie będzie}

kon23    0

To niezły kujon ten twój syn ja nawet o 100 punktach nie mażyłem i o średniej 4.0 ,a tu prawie 140 i 5.5 średnia w mojej szkole to praktycznie nie osiągalne :lol:

średnia ocen 5,54( rolnika to z niego nie będzie}

Czy śmiesz twierdzić że jeśli ktoś jest mądry to nie może być rolnikiem tylko wykształciuchem . Czy tylko piszesz bo twojego syna po prostu do tego nie ciągnie ?

quercus    6
To dobry jesteś ja miałem ze wszystkich 84 punkty :lol:

Ja jeszcze pisałem 2 to miałem 71.

kon23    0

Ja z tymi 84 punktami jestem w czołówce klasy , a średnią miałem 3,3 :lol:

bodzio1108    79
Czy niewie ktoś może o jakiejś szkole w Łódzkim rolniczej-mechanicznej ja za rok będe wybierał... i jaką średnią trzeba mieć? Niedaleko mnie Bratoszewice (12km) ale tam nie ma takiego kierunku, a ja chciałbym ciągniki i maszyny naprawiać bo po zwykłej to tylko gospodarstwo mi zostaje... :lol: Tylko koniecznie technikum nie zawodówka!!! lub liceum profilowane B) z góry dziękuje B)

Ksawerów k.Łodzi, technikum mechanizacji rolnictwa jest i sprzęt mają niezły, wiem bo chodze tam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debski70
      Witam! W związku ze zmianami odnośnie obrotu gruntami rolnymi,, do zakupu działki potrzebuje uprawnień rolniczych. Gdzie takie uprawnienia mogę jak najszybciej i bezproblemowo zdobyć? Czy na takich kursach trzeba zdawać jakieś egzaminy państwowe, czy wystarczy ukończyć tylko kurs Jestem z woj. łódzkiego. Pozdrawiam
    • Przez adamc330
      Witam niedawno skończyłem kwalifikowany kurs zawodowy R3 i moje pytanie kieruje do osób które też skończyły taki kurs, czy musiał ktoś płacić za przystąpienie do egzaminu z OKE ????.
      Podczas odbioru zaświadczenie o ukończeniu kursu R3 szkoła zażyczyła sobie opłaty w sekretariacie lub wpłacenie na konto szkoły pieniędzy, bardzo mnie to zdziwiło że nie kazali płacić prosto na konto OKE tylko na konto szkoły.
    • Przez weengosz
      Witam serdecznie, stoję przed wyborem szkoły, a raczej kursu, dzięki któremu zdobędę kwalifikacje rolnika.

Na razie natknąłem się na 2 warte uwagi szkoły:

1. http://www.cs-doctrina.pl/kursy-kwalifikacyjne/technik-rolnik/

2. http://kursr3.pl/?gclid=Cj0KEQjw5YfHBRDzjNnioYq3_swBEiQArj4pdJgZURRu70vYF_4Y8lJgmo9lkCDPg09EwuvUtM5VNMYaAscs8P8HAQ

Zależy mi żeby zdobyć te papiery jak najprościej, bez jeżdżenia daleko, beż żadnych dodatkowych ukrytych kosztów itp

Czy ktoś może polecić którąś z tych szkół? Czy może poleci mi jakąś inną?

• Przez CyfrowyTomek
      Witam,
      Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić ziemie rolną (powyżej 0.3ha) lub gotowe gospodarstwo (pow 0.5ha), interesuje mnie np. hodowla / szkolenie koni połączona np. z agroturystyką
      W myśl nowej ustawy potrzebuje być "rolnikiem indywidualnym", ale mogę też wystąpić o pozwolenie do ANR o zakup ziemi rolnej, pod warunkiem, że mam kwalifikacje rolnicze, zobowiąże się zamieszkać w danej gminie przez 5 lat, oraz będzie należycie prowadzić gospodarstwo rolnę przez 10 lat (ustaw mówi o rękojmi).
      Jaki kurs kwalifikacyjny formalnie będzie rozumiany jako "kwalifikacje" rolnicze? 
      Co to znaczy "uprawiać" ziemie w myśl tej ustawy?
      Znalazłem listę kwalifikacji, czy wszystkie z nich to kwalifikacje rolnicze?

Czy mogę wybrać dowolne z powyższych? Podobają mi się: R20 lub R13 lub R14
    • Przez Diwad890
      W jakim wojewóctwie moge zrbić prawo jazdy kat t z przyczepa jednoosiowa na egzaminie?