Skocz do zawartości
wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

kalus77    22

NIe ma jak dobre liceum ja sam się wybieram do Szydłowca lub Skarzyska Kamiennego na bio-chemie ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Hanter150    2

Sprawdziłem na necie i około 35 powinno być. Kilku słów wogule nie zrozumiałem a wydawały sie banalne. A oprócz tego to drobne pomyłki.

endrju00711    11

Ja sprawdzałem , to 37 - 41 powinno być , a tak co do teo , to w zadaniu 11 odpowiedź b , to nie wiem co to gym , nawet w szkole nikt nas tego nie uczył , nawet wzmianki o tym nie było , a mi tu na testach każą pisać . A za plombowanie to szustke powinni dostać , u nas się śmiali , że nawet sianokiszonki tak szczelnej nie mam ;)

Adik_ziel    3

gym to sala gimnastyczna.

Mi sie powaliło przy tym przy słuchu ;) W pierwszym xD Ona coś gadała, że te budynki takie małe i w ogóle sie boi latać i następnym, że następnym razem będzie jechała pociągiem xD I zaznaczyłem Train

Powinienem mieć te 30pkt xD

Największy problem miałem z otworzeniem tego egzaminu :o;) Tak go posklejali xD

A co gdzie mam iść to jeszcze nie mam pojęcia, ale poszedłbym do jakiegoś technikum. Jakie polecacie ?

kalus77    22

Powiem wam że zbyt prosty to on nie był( ja tam troche mam dobrze) ale przywalone było 3 zad. bo mi sie powaliło ;) napisalem 39 , cold , _______, i friday wiec 3 pkt mam a i łatwe było prawda fałsz

Adik_ziel    3

Hah....... ja napisałem 38 xD jestem zerem.......

A i przy jednym zadaniu ona mówi 1.1 to czekam na 1.2 a tu nagle koniec O.o

endrju00711    11

Ja tak samo 1,1 , a tu ,,prosze przenieść odpowiedzi na karte , powodzienia" , szczęście że kumpel obok miał , bo bym nie miał ;) a u nas to najlepszy numer był , jak płyta nie chciała iść , na końcu ktoś rzucił hasło ,, to mp3 są " pół szkoły szukało magnetofonu na MP3 , my już się zbierali do chaty , bo koniec testu , a tu wlatuje młody z magnetofonem , a dzisiaj chłopak po obijany , ale teksty leciały HEH .

bobert21    0

Ja tam sie o to nie boje jak sprawdzalsimy sobie na lekcji z facetka od anglika to aby jeden punkt stracilem. Chyba ze mi cos poelca po otwartym w 8 zadaniu. Wiec w najlepszym 49 a w najgorszym 45 ;)

Heh z tym zamykaniem kart to było i u nas w poprzednim roku xD Ja osobiście nie chwaląc się na teście głównym bodajże humanistycznym porwałem kawałek kartki bo oderwać się nie chciało. Myślałem, że mi nie przyjmą, ale nie było problemów

Gość maciek08   
Gość maciek08
Ja pójdę do technikum elektrycznego tylko nie wiem czy się dostane

w elektryku w płocku niema problemu sie dostac raczej.

jest tylko jeden szczegół nauczyciele ostro cisna z przedmiotów ścisłych a zawodowych to jest niezła lipa. wiem bo akurat chodze też do zsz nr 2.

ps jeśli sie dostaniesz to napewno popamiętasz panią nauczycielkę od biologi.................

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debski70
      Witam! W związku ze zmianami odnośnie obrotu gruntami rolnymi,, do zakupu działki potrzebuje uprawnień rolniczych. Gdzie takie uprawnienia mogę jak najszybciej i bezproblemowo zdobyć? Czy na takich kursach trzeba zdawać jakieś egzaminy państwowe, czy wystarczy ukończyć tylko kurs Jestem z woj. łódzkiego. Pozdrawiam
    • Przez adamc330
      Witam niedawno skończyłem kwalifikowany kurs zawodowy R3 i moje pytanie kieruje do osób które też skończyły taki kurs, czy musiał ktoś płacić za przystąpienie do egzaminu z OKE ????.
      Podczas odbioru zaświadczenie o ukończeniu kursu R3 szkoła zażyczyła sobie opłaty w sekretariacie lub wpłacenie na konto szkoły pieniędzy, bardzo mnie to zdziwiło że nie kazali płacić prosto na konto OKE tylko na konto szkoły.
    • Przez weengosz
      Witam serdecznie, stoję przed wyborem szkoły, a raczej kursu, dzięki któremu zdobędę kwalifikacje rolnika.

Na razie natknąłem się na 2 warte uwagi szkoły:

1. http://www.cs-doctrina.pl/kursy-kwalifikacyjne/technik-rolnik/

2. http://kursr3.pl/?gclid=Cj0KEQjw5YfHBRDzjNnioYq3_swBEiQArj4pdJgZURRu70vYF_4Y8lJgmo9lkCDPg09EwuvUtM5VNMYaAscs8P8HAQ

Zależy mi żeby zdobyć te papiery jak najprościej, bez jeżdżenia daleko, beż żadnych dodatkowych ukrytych kosztów itp

Czy ktoś może polecić którąś z tych szkół? Czy może poleci mi jakąś inną?

• Przez CyfrowyTomek
      Witam,
      Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić ziemie rolną (powyżej 0.3ha) lub gotowe gospodarstwo (pow 0.5ha), interesuje mnie np. hodowla / szkolenie koni połączona np. z agroturystyką
      W myśl nowej ustawy potrzebuje być "rolnikiem indywidualnym", ale mogę też wystąpić o pozwolenie do ANR o zakup ziemi rolnej, pod warunkiem, że mam kwalifikacje rolnicze, zobowiąże się zamieszkać w danej gminie przez 5 lat, oraz będzie należycie prowadzić gospodarstwo rolnę przez 10 lat (ustaw mówi o rękojmi).
      Jaki kurs kwalifikacyjny formalnie będzie rozumiany jako "kwalifikacje" rolnicze? 
      Co to znaczy "uprawiać" ziemie w myśl tej ustawy?
      Znalazłem listę kwalifikacji, czy wszystkie z nich to kwalifikacje rolnicze?

Czy mogę wybrać dowolne z powyższych? Podobają mi się: R20 lub R13 lub R14
    • Przez Diwad890
      W jakim wojewóctwie moge zrbić prawo jazdy kat t z przyczepa jednoosiowa na egzaminie?