wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

dawid2795x    1

Witam chciałbym w przyszłość zajmować się naprawą ciągników i maszyn rolniczych od strony elektronicznej . Teraz będę kończył 3 gimnazjum i chce wybrać dobry kierunek kształcenia by robić w przyszłości to co wspomniałem powyżej. Na razie rozpatruję technikum o kierunku mechatronika lecz nie wiem czy to dobry kierunek. Proszę o rady jaką szkołę i zawód wybrać by serwisować i naprawiać maszyny rolnicze :)

Z góry dzięki ;)


Sprzedam przyczepkę gospodarczą. Proszę pisać na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandzik    89

ja zamierzam iść do technikum rolniczego w Białymstoku i mam pytanie może ktoś wie czy jest jakiś mpk który odjeżdża z dojlid w kierunku warszawskiej czy branickiego czy przejeżdża przez te ulice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ja zamierzam iść do technikum rolniczego w Białymstoku i mam pytanie może ktoś wie czy jest jakiś mpk który odjeżdża z dojlid w kierunku warszawskiej czy branickiego czy przejeżdża przez te ulice?

tak jeździ tamtędy autobus lini 2.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

A ja chciałbym się poradzić jaką szkołę mam wybrać, bo wszystkie mnie jednakowo interesują :P Mam na oku technikum rolnicze, technikum mechaniczne (specjalizacja ciągniki) i w zawodówce Mechanik i operator maszyn rolniczych :unsure: Dodam że po zawodówce zrobił bym jeszcze technikum uzupełniające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja myśle że zawodówka najpierw. Praca po 3 latach od ręki B) i wcale nie za głupie pieniądze.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekUR    9

Moim zdaniem lepiej przyłożyć sie do nauki w technikum niż wybrać szkołę zawodową-3 lata i potem dwu letnie technikum uzupełniające tak wychodzi rok więcej, a po 4 letnim technikum mamy to co po 5 latach nauki w zawodowej i uzupełniającej, chyba że ktoś naprawde nie ma zapału do nauki.

Ja wybieram się do TR. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Kurde jest problem. :huh:

Więc wybieram się do liceum ogólnokształcącego ale nie wiem jaki profil.Myślałem o mat-fiz ale nie wiem czy sobie poradzę. Trudno jest? Nie jestem jakimś geniuszem ale tępy też nie. Czy 4 z matmy i fizyki to tam wystarczy czy tam idą jacyś wybitnie uzdolnieni? Ewentualnie biol-chem. Żadne humanistyczne raczej nie wchodzą w grę. Poźniej chce studiować jakiś techniczny kierunek. :) Proszę o pomoc, którzy byli na tym profilu coś wiedzą,lub się wybierają. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2277    0

A ja chciałbym się poradzić jaką szkołę mam wybrać, bo wszystkie mnie jednakowo interesują :P Mam na oku technikum rolnicze, technikum mechaniczne (specjalizacja ciągniki) i w zawodówce Mechanik i operator maszyn rolniczych :unsure: Dodam że po zawodówce zrobił bym jeszcze technikum uzupełniające ;)

 

Jesli dobrze się uczysz i wiesz że dasz spokojnie radę to idź do technikum;)

Ja jednak wybieram się do zawodówki bo chcem nauczyć się praktyki ,a zawsze jak coś to można iść na technikum uzupełniające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

i jak tam chłopaki egzamin wam poszedł?

dostałem egzamin 10 po 9 i o 11.11 już na af jestem :P


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Nawet łatwy był. Tylko to pytanie z historii ;)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

e dzisiaj matma będzie jazda :P

właśnie ta historia ;[


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Ja też wczoraj i dziesiaj pisałem. Historii było najwięcej ;[ . Ja się wybieram do elektryka, ale po wczorańszym egzaminie to chyba do zawodówki.


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

no gdzies czytałem ze egzaminy gimnazjalne maja byc trudniejsze, zeby wiecej ludzików szło do techników czy zawodowek a nie do liceum, ale ile w tym prawdy to nie wiem

 

swoja droga test trudny nie był


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtekZF    0

Wiesz, jak ktoś hymnu nie zna albo reakcji kwasu octowego z magnezem to dla niego był trudny :P

 

Z tego co wywnioskowałem z odpowiedzi to bede miał 38 z humana i 42 z matmatycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam, mam zamiar iść do technikum mechanizacji rolnictwa lub agrobiznesu i zastanawiam się co lepsze....tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerNH    1

Witam. :D

Mam dylemat odnośnie wybrania szkoły zawodowej pomiędzy: Mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych, a Elektromechanik??

I jak bym wybrał np. te drugie, to nie wiem czy lepiej samego elektromechanika, czy może elektromechanik pojazdów samochodowych??

Jak myślicie który z tych będzie bardziej związany z elektroniką w ciągnikach??

 

W przyszłości chciałbym przejąć gospodarstwo po rodzicach. Może jeszcze jakiś kurs na operatora koparki i dorobić do gospodarstwa na jakieś koparce lub koparko-ładowarce.

 

Mam nadzieje że ktoś mi pomoże do końca rekrutacji ;)


- Zetor 16145 turbo - nie ma że nie przejdzie
- New Holland TD60D - przepracuje każdy dzień w roku
- Ursus C-360 - stary ale jary
- Massey Ferguson 255 - Wynieś, przynieś, pozamiataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
255    95

Czy ma ktoś namiary na szkoły rolnicze w woj. Lubelskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Nie wybiera sie ktos do Technikum Rolniczego w Pszczynie lub Miedzyświeciu ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Ja chyba pójdę do liceum profilowanego na profil rolniczo-spożywczy lub mechatroniczny :rolleyes: , nie wiem czy to dobry wybór :unsure: . Chodzi może ktoś do takiego liceum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj