Skocz do zawartości
wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

dawid12    10

Po zobaczeniu odpowiedzi myślę że nie jest tak źle. Około 30 punktów powinienem mieć :) :rolleyes:. Najgorzej będzie we czwartek na angielskim:(

Hubert8245    23

no 35 punktów będzie raczej :) matma prosta będzie, a niemiecki się nie liczy więc luzik :rolleyes: teraz tylko papiery do TR w Kościelcu i wypad z gima :)

Wiadomość z agroFakt.pl

IGL    32

w kilku pytaniach zaliczylem wpadke, z tym obrazem bylo mylne bo Salomon stal z tylu ehh

ltz55as    33

no ja też myślałem że salomon to ten z mieczem :rolleyes: i te pytanie z gminą poryte było :) ale myślę że ok. 30p. będzie :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja sobie liczyłem punkty z zamkniętych i nie jestem usatysfakcjonowany bo miałem 14/20 :rolleyes: ale otwarte to poszły przyzwoicie :)

matus951    5

No ja mam z tym wierszem 2 zadania za 1p źle, z zamkniętych mam chyba jeden błąd, rozprawka znając życie z -3p i jakieś drobne to koło 42 powinno być :rolleyes:

A jutro jakoś pójdzie z tej maty :)

kubus    22

Ja czuje ze ten dzisiaj w miarę dobrze mi poszedł :) Jutro to już luzik, pozaznaczać i wyjść :rolleyes:

Ziomek1994    3

MI srednio pozszedl moze 35 bedzie a liczylem na 45 pkt ;/ z humana jak se liczylem to punkty oscyluja miedzy 38 a 35 więc chyba do wymarzonego LO sie dostane

matus951    5

Ja poległem, jakieś 35 może będzie nie więcej :rolleyes: Pytania trudne jak nie wiem co, takich głupot to w życiu nie widziałem na oczy :)

Dawid777    0

Mi poszło średni, bywało lepiej, ten głupi punkt P czy F już nie pamietam od odcinka nie zrobiłem, a było takie banalne, ja pitagorasa tam szukałem :rolleyes:

IGL    32

z poczatku tez myslalem nad ta odlegloscia, ale wkoncu przypomnialem sobie proporcje ktora ostatnio poprawialem :rolleyes: mi lepiej poszlo z otwartymi jak z zamknietymi, mysle ze 35 bedzie, jutro chyba najgorszy test z tych 3

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale jutrzejszy nie liczy się do rekrutacji :rolleyes:

matus951    5

Human mam 33, mat-przyr 33 i niemiec 38 ;D Z humana liczyłem na więcej, no ale wszyscy mieli u nas słabo, więc się nie martwię :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debski70
      Witam! W związku ze zmianami odnośnie obrotu gruntami rolnymi,, do zakupu działki potrzebuje uprawnień rolniczych. Gdzie takie uprawnienia mogę jak najszybciej i bezproblemowo zdobyć? Czy na takich kursach trzeba zdawać jakieś egzaminy państwowe, czy wystarczy ukończyć tylko kurs Jestem z woj. łódzkiego. Pozdrawiam
    • Przez adamc330
      Witam niedawno skończyłem kwalifikowany kurs zawodowy R3 i moje pytanie kieruje do osób które też skończyły taki kurs, czy musiał ktoś płacić za przystąpienie do egzaminu z OKE ????.
      Podczas odbioru zaświadczenie o ukończeniu kursu R3 szkoła zażyczyła sobie opłaty w sekretariacie lub wpłacenie na konto szkoły pieniędzy, bardzo mnie to zdziwiło że nie kazali płacić prosto na konto OKE tylko na konto szkoły.
    • Przez weengosz
      Witam serdecznie, stoję przed wyborem szkoły, a raczej kursu, dzięki któremu zdobędę kwalifikacje rolnika.

Na razie natknąłem się na 2 warte uwagi szkoły:

1. http://www.cs-doctrina.pl/kursy-kwalifikacyjne/technik-rolnik/

2. http://kursr3.pl/?gclid=Cj0KEQjw5YfHBRDzjNnioYq3_swBEiQArj4pdJgZURRu70vYF_4Y8lJgmo9lkCDPg09EwuvUtM5VNMYaAscs8P8HAQ

Zależy mi żeby zdobyć te papiery jak najprościej, bez jeżdżenia daleko, beż żadnych dodatkowych ukrytych kosztów itp

Czy ktoś może polecić którąś z tych szkół? Czy może poleci mi jakąś inną?

• Przez CyfrowyTomek
      Witam,
      Chciałbym w niedalekiej przyszłości kupić ziemie rolną (powyżej 0.3ha) lub gotowe gospodarstwo (pow 0.5ha), interesuje mnie np. hodowla / szkolenie koni połączona np. z agroturystyką
      W myśl nowej ustawy potrzebuje być "rolnikiem indywidualnym", ale mogę też wystąpić o pozwolenie do ANR o zakup ziemi rolnej, pod warunkiem, że mam kwalifikacje rolnicze, zobowiąże się zamieszkać w danej gminie przez 5 lat, oraz będzie należycie prowadzić gospodarstwo rolnę przez 10 lat (ustaw mówi o rękojmi).
      Jaki kurs kwalifikacyjny formalnie będzie rozumiany jako "kwalifikacje" rolnicze? 
      Co to znaczy "uprawiać" ziemie w myśl tej ustawy?
      Znalazłem listę kwalifikacji, czy wszystkie z nich to kwalifikacje rolnicze?

Czy mogę wybrać dowolne z powyższych? Podobają mi się: R20 lub R13 lub R14
    • Przez Diwad890
      W jakim wojewóctwie moge zrbić prawo jazdy kat t z przyczepa jednoosiowa na egzaminie?