wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

pati    12
Nie trzeba pisać nagłówka PODANIE B)

 

No, nam też mówili, że nie trzeba ale i tak nie napisałam adresu na początku tylko od razu na środku "do dyrektora..." Powiedzieli, że jeden pkt. mogą odjąć. B)

 

Pomyliłam datę powstania listopadowego, normalnie mi szczena opadła. Dwa razy robiłam wyliczankę i padło na 1830, ale i tak musiałam na swój rozum zaznaczyć 1948, kiedy ja się nauczę, że najlepsza pierwsza myśl. Wiersz też był do kitu.

 

Jutro będzie GORZEJ. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

jutro bd spoko bo jestem lepszy z matmy niz z polaka tylko fizyka mnie dobija B) jak bd jakies obliczenie to padne tam hehe


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Uchowaj Boże przed zadaniem otwartym z fizyki. B)

 

Myślę, że będzie dużo geci i biologi i jakaś łatwa chemia, bo matma i fiza to poracha. B) Jeśli będzie też o podróżach to wróżę dużo geografii.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Widze, że zalerzy jak dla kogo, dla mnie jutro to będzie duuużo lepiej, z matmy nikt mnie nie zagnie, gorzej z fizy, teraz wyjdzie to jak się wzorów nauczyłem, ale jak będe miał wzory, to wszystko oblicze :) Dla mnie gorzej z biolą i fizą, gegra to luz, tak samo jak matma B) chemia w miare, jakoś nigdy nie miałem problemu z zadaniem na teście z chemi. B) Ja na jutro się dużo nie ucze, ważne abym wzory skumał, i pujdzie jak po maśle. O anglika się nie martwie, moge nawet zero mieć B) W końcu praktycznie nic się do szkoły nie liczy anglik, jedynie na podział na grupy jenzykowe, ale w technikum awioniki później uczą jezyka lotniczego, po angielsku, ciekawe co to będzie B) Jak z matmy strzele 45 pkt, to droga otwarta w każdej szkole, jak ta po luźnemu liczyłem, to z humana tak 40, albo 30 punktów, zalerzności jak mi policzą tą rozprawke :) W końcu pisałem tam o ,, d..ie marynie " HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Jutro bedzie lepiej tez i dla mnie, matma zadne problem, z fizy tez nie jest zle, gegra zazwyczaj jest prosta, najgorzej z biola i chemia bo to glownie informacje rozne na pamiec trza znac.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

sprawdzilem sobie to z zamknietych mi poszlo wysmienicie hehe chyba 4 pomylki mialem hehe tak mi sie wydaje przynajmniej B) hehe ciekawe jak rozprawka


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja ok 43/50 B) B)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja z zamkniętych 16, czyli cztery pomyłki, dalej to tylko w podaniu to co wspominałem nie napisałem, czyli myśle że 5 pkt. będzie, w otwartych na 9 mam 7 , teraz wszystko zalerzy iledostane z rozprawki, ale chyba w najgorszym wypadku 8 , jak więcej, to lepiej B) Zobaczy się, ale na razie napisałem zgodnie z planem, czyli 35 , przy obfitych wiatrach 40 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

z tego co pamietam i sprawdzilem to bede mial 20 zalezy jak napisalem rozprawke podanie mysle ze elegancko gorzej bedzie jutro z matmy,fizy,chemii to total pustka wiekszy luz z geo i bioli choc i tak nie jestem z tego orlem


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

mi to nei zabardzo poszedl on a tan tekst z historii to kompletna masakra. mysle ze bede mial 30-35 pkt i tyle mi wystarczy zalezy jak mi policza ta rozprawke. B)


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

jak mi poszedł to zobaczymy w czerwcu...(bo chyba wtedy zazwyczaj były wyniki...;/)

a co Wy bierzecie jutro do szkoły...? długopis, ołówek i??...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

i ekierkę, gumkę, cyrkiel, kątomierz.

według mnie nie był aż taki trudny, ale jutro lepiej dla mnie bo matma i fiza to spoko biola chemia i gegra też git

no a w piątek pozostaje niemiecki myślę że na 70% napiszę


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Nie wolno rysować ołówkiem, wszystko czarnym długopisem, nam tak mówili. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja gorzej z podaniem w zamkniętych trzy błędy , albo cztery , te o Karolinie i Marcinie na max i rozprawka też raczej dobrze , o Kolumbie zrobiłem , o Crusoe , Kamińskim i Harrym Potterze . 5 akapitów było . B)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie moge B) ale był zwalony gmzamin mat-przy B) reakcje dokończyć a skąd ja mam wiedzieć jak ona wyglada B) i zadania bez sęsu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Wiece co nie wierzcie w te odpowiedzi, wczoraj patrzyłem ile mam pkt i na jednej stronce o kuźde kicha 14 a wchodzę na inną a tu parę innych odpowiedzi i tu mam 17 pkt.

Więc nie wierzcie w to to tak mniej więcej to tak ale i tak zapewne w czerwcu będziecie mieli inne pkt.

A co do dzisiejszego to Alleluja, marzenia się spełniają, z fizy nie było nic co by mnie zagięło, wszysciótkie pytania rozwiązałem, obliczonka porobiłem, odpowiedzi dałem i jeszcze czekałem 30 minut na konieć i rozglądałem się po sali bo nie miałęm co robić.

Jak dla mnie to był test łatwiutki. I mniej więcej było to czego się spodziewałem.

Wczoraj rozwiązując testy w paru testach były podobne pytania, np ile protonów a ile neutronów ma H i właśnie dzisiaj to było.

 

A jutro to już luzik, no jacha,ze się jeszcze pouczę ale nie będę taki stremowany jak wczoraj.

Wczoraj mnie stres zżerał i mi poszło tak średnio a dzisiaj luzik to chyba mi poszło dobrze.

Nie wiem czy napisałem wszystko dobrze, ale napisałem i według mnie dobrze a ile dosanę punktów to tylko sam Bóg wie, jeśli oczywiście uczył się matmy i fizy. B) B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja uważam, że nie był zły. Fizyka była w miarę, wzory podane, geografia łatwa, a z chemii też nie było źle. W ostatnim zadaniu wiem, że mam wynik zły o kilka dziesiątych.

 

U nas w szkole jedna kolesiana wychodzi przed szkołę i taki tekst: " Nie zrobiłam 2 ostatnich zadań, bo się nie kapłam, że są." Myśleliśmy, że się pokulamy ze śmiechu. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Jak dla mnie to sam już nie wiem co myśleć, zadanie z fozy zrobiłem w połowie, w objętości śmietnika na dzień dobry się położyłem na mnożeniu B) już sam nie wiem. Zobacze jak jakieś odp. na neta wejdą B) A od rana dzień zmarnowany, w radiu gadali, że jakieś przecieki były, i egzamin do powtórki :/ Tem z humana poszedł mi super, praktycznie nawet lepiej niż chciałem, z kolei z mat-fiz nie najlepiej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie no teścik spoko a co myślicie o wyciekach?

Bo jak niektórzy wiedzą pytania i odpowiedzi do humana zostały ujawnione w necie już w poniedziałek.

Ja dopiero dzisiaj rano od kumpli się dowiedziałem,że był wyciek.

Bo wczoraj i we wtorek zakuwałem a w poniedziałek mnie w chacie nie było, z jednej strony szkoda, bo odpowiedzi były dobre, bym lepiej egzam napisał a z drugiej to sprawdziłem na ile mnie stać.

 

A po powtórce nic nie słyszałem, ale pierdo.... nie będę powtarzał, to będą jeszcze gorsze pytania niż były, ja już wole takie odpowiedzi jakie dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z humana był prościutki ale niekróre zadania z matmy mnie załatwiły z fizy dosć proste wzory podali do tylko dopasować. Ale ja pisałem do samego końca (no tam może z 6 min zostało) zobaczymy ja przyślą w maju czy czerwcu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Chyba w czerwcu a co do przecieków, to sprawdziłem i tylko ci będą poprawiać co im udowodnią,że mieli odpowiedzi już wcześniej.

Więc może jakoś po IP będą sprawdzać, kto ściągał plik z odpowiedziami na swojego kompa czy coś.

Ale zapewne jak zwykle nasza polska policja siądzie na d*pie i będzie wpie....dalać pączki, aż im d*pa urośnie do rozmiarów bagażnika ich samochodów.

 

Wiadomo jacyś internauci te odpowiedzi znaleźli w necie ale to mały procent z wszystkich piszących testy, bo normalni ludzie odpoczywali albo się uczyli a nie szukali odpowiedzi w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

dla mnie te testy to porazka na matematycznym siedzialem jak glupi chemii duzo bylo to robilem wyliczanke ile wyszla wam pojemnosc smietnika? ktory dach byl wiekszy i ile mialy pojemnosci?


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj