wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Kamillo0    132

Nie trudno było skojarzyć po twoim loginie na AF. słowo "haker" wiele tłumaczy. :D

A jak chcesz wiedzieć jak znalazłem twoje konto na nk to napisz do mnie na PW lub gg, tu nie będę pisał bo za dużo osób będzie wiedzieć które konto jest twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6897

"Haker" to tylko dodatek do imienia bo Daniel chyba już jest zajęte a nie wiedziałem co dopisać i ot tak sobie machnąłem i tak zostało. A przy komputerze to mało siedzę, tylko w necie i czasami jak znajdę fajną gierkę która ma NIIISKIE wymagania techniczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

skupcie sie lepiej na nauce chlopaczki ;) bo zgrywacie wielkich hodowców fachowców itd. rolnictwo zostawcie troszke bardziej doswiadczonym.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Teraz jestem w Technikum nr 22 w Łodzi profil Mechatronika.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Łowicz zsp2 tam jest tmr

 

Czy niewie ktoś może o jakiejś szkole w Łódzkim rolniczej-mechanicznej ja za rok będe wybierał... i jaką średnią trzeba mieć? Niedaleko mnie Bratoszewice (12km) ale tam nie ma takiego kierunku, a ja chciałbym ciągniki i maszyny naprawiać bo po zwykłej to tylko gospodarstwo mi zostaje... :blink: Tylko koniecznie technikum nie zawodówka!!! lub liceum profilowane :unsure: z góry dziękuje :D

Łowicz zsp2 tam jest TMR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Słuchajcie , uczy się ktoś z was w technikum w Czarnocinie lub Bratoszewicach , albo zduny ? Chodzi mi o klasę TR . Chcę iść do technikum rolniczego , najbliżej mam do Czarnocina bo jade 15 minut pociągiem i 2 kM idę i jestm w szkole , zaś cała reszta to niestety internat a tego raczej bym nie chciał , choć to jest do przemyślenia . Co sądzicie o nauce w rolniczaku ? kto z was teraz chodzi lub nie dawno skończył ?? Po zakończeniu technikum zastanawiałbym się nad SGGW jeżeli matura by wyszła jak bym chciał . 1 km od domu ma LO , a 500 metrów technikum Mechaniczne ( samochodowe , stolarskie i takie tam ) ale o tym słyszeć nie chcę , nie wiem czy mój wybór jest dobry , lecz mam taką nadzieję . Co wy o tym myslicie ?? Nie mogę się kierować tylko swoimi poglądami , bo nie wyjdę na tym do końca dobrze więc czekam na wasze spostrzeżenia .


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Mam 10 km do Bratek ;) Czy ja wiem czy taka dobra szkoła, ja bym już wolał do Łowicza na Blich iść. Ja tam sie wybieram na mechatronike na Podrzeczną do Łowicza.

 

Jak wam próbne poszły?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Hmm dla mnie nie źle chyba z polaka z zamkniętych wiem że miałem 17 prawidłowych ;) matma uszła ale chemii nie czaiłem wcale, zobaczymy co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Humanistyczny wczoraj był łatwy ale dziś chemia i fizyka to poraszka, matme mam dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Dzisiaj to matma itd. mi nadzwyczaj dobrze poszła , żeby nie przechwalić , ale naprawdę zadowolony jestem , tylko jedno z fizyki mnie zdziwiło , i jak na razie nie wiem czy moje wywody w tym zadaniu miały jakiś sens bo nikt w klasie tego nie wie ;) , chemie też przeskoczyłem jakoś , polak też raczej dobrze . Zobaczymy jak nam sprawdzą , przed nami jeszcze anglik , na astatnim próbnym miałem 2 miejce w klasie z niego ;)


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Mam pytanie do osób które już ukończyły czy może się uczą w technikum geodezyjnym możecie mi powiedzieć co po tym technikum bym robił bo do takiego się wybieram np. czy po technikum normalnie mogę firmę założyć czy już do tego muszę mieć ukończone studia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

ja zamierzam iść do bratoszewic na technikum rolnicze lub agrobiznes


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Po 29 jedynie z Angola chyba 27 dobrze nie pamiętam byle mieć po 35 na głównym i mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Ja z mat-przyr 39

angol 31

human 35


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Z anglika nie pisałem, z matmy nie było jeszcze wyników, z części Humanistycznej 38pkt, z matematyki poszło mi słabo, ale ogólnie nie będzie źle. Ja sie wybieram do Łowicza na Blich, Technikum Mechanizacji Rolnictwa. :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że warto :D Po za tym ja też się wybieram na mechanika, albo elektryk. To sie jeszcze okaze co wyjdzie :) Ja niestety nie pisałem z angola tylko z niemca :) Część hum.-36,matma-33,niemiec-33,5pkt. :) Nie jest żle :)


-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj