wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

13091993    0

Ja przyszalałem :) 36 z humana , 41 z mat-przyr , z ocen doliczę 44 , mam same 4 :) :) :) 77 z dwóch , nie mogę uwierzyć .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

No nie chce sie chwalic ale polak - 43, matma - 45, anglik 49 + za oceny i pasek bede mial 162pkt :) (oczywiscie bez anglika).


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Human: 40

Mat-przyr: 44

Angol: jeszcze nie podali

Ogólnie jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

matma 39 + polak 32= 71pkt do Białego do TR starczy bo i tak biorą wszystkich :)


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

ło to musze was chłopaki posieszyc bo ja tyle punktów miałem z 2 części co wy z jednej hehe i dostałem się gdzie chciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja human 46 mat-bio 47 = 93( najlepiej w szkole) + 69 oceny + 5 pasek (4,88) + 3 konkurs = 170 pkt czyli sie dostane tam gdzie chce :)

angielski 38 :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

38 - humanistyczny, 31- matma, 45 - angielski. Mogłoby być lepiej, ale jest jak jest. Dolicze sobie pkty za oceny, pasek i zachowanie i będzie :)

W Zielonej żadne gim nie chciało podać swoich średnich, nasza szkoła podała. Średnia z polskiego i matmy po 40, a z angielskiego 46 :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

45 matma 33 human i 31 anglik.

Czyli jestem bardzo zadowolony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

W większości szkołach nie patrzą na wyniki.

To jest tylko po to żeby ludzie srali po gaciach. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jest raczej dla nauczycieli aby zweryfikować kto jak uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

między innymi


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no i co z tego ze macie po tyle pkt ja miałem duzo mniej jak szedłem do szkoły średniej ... inni z klasy mieli po 120 pkt z ocenami i teraz widzie ze po 1 klasie technikum mają gorsze średnie ode mnie i widać teraz kto miał naciągane oceny na koniec gimnazjum :) musze sie pochwalić 1kl technikum leśnego ukończona ze średnią 4.0 :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak to prawda. Wszystko będzie wiedomo za kilka tygodni jaka szkola i gdzie. Na tych dennych egzaminach świat się nie kończy więc luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
muzgi :P

 

szczerze? ...nie dziwię się... :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Egzamin gimnazjalny oraz matura to nic nie znaczące formy sprawdzania wiedzy. Po prostu nie wierze w to, ze 2 egzaminy gimnazjalne są w stanie ukazać umiejętności ucznia jakie zdobył przez 3 lata. I to jest tylko zbędny stres. Ponadto wiadomo też jak jest w szkołach, nie zawsze te czcze gadanie żeby mieć 'dobre wyniki...' tratata jest realne. Bo znam przypadki ze ubiegający sie mieli 80-90 pktów ( wyniki + swiadectwo itd) i dostawali się gdzie próg wynosił 130 pktów. To o czym tu mówić. To jest po prostu forma sprawdzenia nauczycieli, nie uczniów. To oni chcą wypasc jak najlepiej, błyszczec w srodowisku. I dodam że z roku na rok z tymi egzaminami jest coraz gorzej, bo średnie spadają...


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Egzaminy to burda na resorach. :P

 

A tak nawiasem 44 z humana, 32 z mat-przyr, 41 z anglika. Średnia na koniec roku 5.2. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale przegięciem jest uczenie się do tego EG przez cały tydzień po 6 godz. tak się w telewizji wypowiadali, i był zwiedzony bo z miał słaby wynik "tylko 46"

 

Ja mam w sumie z matmy i humana 78 i średni ok 4,1 a taka tępa koleżanka z klasy miał 60 pk i będzie mieć świadectwo z paskiem. :) :)

z matmy miałem najwięcej z klasy, i tylko dlatego dał mi 5 na koniec (u niego ciężko jest mieć 5) ja się matmy nic w domu nie uczę, wystarczy że robię nie zawsze zadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a ja z matmy 30 human 35 a anglik 30 i srednia ok 3.5 i jestem zadowolony :P


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja z swojego wyniku i ocen jestem zadowolony, tylko mnie wkur... takie lizuski i jeszcze nauczyciele im ulegają :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj