wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Dawid777    0

A jaki kierunek jeśli na Blichu? U mnie z okolicy z 10 osób idzie na Blich no i ze 2 do zawodówki na podrzeczną... Jeśli pójdziesz na Blich we dwóch będzie nam raźniej ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Mi by prawie blich pasował bo i tak potem bym szedł na mechanika. Ty codziennie do domu będziesz jeździł czy internat? Bo ja internat.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Chyba nie bo bym nie wytrzymał, codziennie bym autobusem jeździł ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wybiera się ktoś do ZSE Rzeszów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin330    10

Ja złożyłem podanie do szkoły rolniczej w Zamościu na profil technik rolnik i technik mechanizator rolnictwa zobaczymy gdzie mnie przyjmą wolał bym na technik rolnik :P


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

czego jak dla mnie TMR jest ciekawsze :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Ja wpisałem Bychawę do tych szkół, ale na razie 2 osoby złożyły tam papiery i 7 jest chętnych. Gdyby było z 20, to może by i utworzyli. No jeśli nie utworzą to lecę do liceum albo do technikum. Pisałem o technik mechanizacji rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

A tak z innej beczki to kiedy macie komersy? Ja mam dzisiaj i właśnie się już rychtuję na 18.00. :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

My mamy w środe w ostatnim tygodniu, a tak nawiasem ide na TMR :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

my chyba też w ostatnim tygodniu w środe o ile bedzie :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawas    0

A kto z was idzię do technikum samochodowego?? Ja sie tam wybieram heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ja zlozylem jedno podanie na TMR i spie spokojnie :P zapewnili mnie ze mnie przyjmia wiec chyba nie musze sie niczego bac :P


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin330    10

he do mnie tak samo mówili żebym się nie martwił na pewno będę przyjęty tylko nie wiem na co :P


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamileX    4

Yo..

Ja siem wybieram do technikum gastronomiczno-hotelarskiego na profil technik kelner. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki93    1

Ja wybieram się do Technikum mechanizacji rolnictwa


Zetor 7011 + tur
Ursus C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0

Ja złożyłem podanie do szkoły rolniczej w Zamościu na profil technik rolnik i technik mechanizator rolnictwa zobaczymy gdzie mnie przyjmą wolał bym na technik rolnik :P

[/quote/]

Widze że będzie kolega z af w rolniczaku bo ja też złożyłem papiery na te same kierunki i też wolałybym aby przyjeli na technik rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A ty jesteś z 94 rocznika emil94? Ja też się tam wybieram za rok :P No to jak dobrze pójdzie to tam będziemy w trzech z AF :P


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil94    0

no oczywiście że za rok :P tak jestem z rocznika 94, może będziemy w czterech z AF bo @Pronarmen chyba też się tam wybiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Ja sie wacham między samochodówką na podrzecznej a TMR na blichu


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

@Patrick345 rób to co lubisz jeśli wolisz samochody ti idź do samochodówki, a jeśli wolisz wieś i ciągniki, maszyny, kombajny itp. to idź z nami na Blich :P


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

K.r.@ tylko 70 pkt. z 2 czesci -------

human-----36 :)

mat-przyr------34 :)

tylko ocenki mnie ratują i pasek :)

Ja 4.9 i 70 pkt a KOLESIÓWA Z KLASY 4.0 i 90pkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj