wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

kubu365    1

podobno w lubelskim w telewizji mowili o przecieku z matury


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
A ja po dzisiejszym teście dostałem kaszlu bo siedziałem w pierwszej łąwce przed komisją i była jedna nauczycielak z mojej szkoły i tak strasznie kaszlała że te wszystkie bakterie przeszły na mnie.Ale byłyle lepsze jaja przyjechała baba z kuratorium i siedziała w innej sali to jak kichnęłą to drugiemu nauczycirlowi z komisji długopis wypadł z ręki B) i się rozpadł na kawałki.Jutro jeszcze ruski i fajrant B)

 

 

 

my mielismy na hali i caly czas dyszalem bo wzią mnie jakis okropny kaszel

wczoraj tez kaslalem nie wiem dlaczego moze mi jeszcze nie przeszlo po grypie


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Czytajcie temat, wcześniej jest o przecieku trochę opisane.

U nas nagrzali i na hali nie było tak źle, szczególnie,że okna od południa są to słonce nas ogrzewało.

Ale wczoraj jak wyszedłem to tak mnie trzęsło, nie wiem czy to ze stresu, czy z nerwów, czy naprawdę było tak zimno. Na pewno zimno było ale też i stres bo mi średnio poszedł egzam.

A jak jutrzejszy test?

Przejmujecie się nim czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ja tam sie srednio przyloze jestem w drugiej grupie i niech tak zostanie nie chce miec wiecej prac domowych w technikum i tak mam co robic


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ja wam powiem tak, w gimie byłem w lepszej grupie językowej, jednak test w lo podziałowy na grupy schrzanilem dzięki temu jestem w gorszej grupie w lo. Powiem wam, że jednak na dobre mi to wyszło, bo zaczeliśmy z nauczycielem wszystkie czasy od nowa (present simple, present contionus itd- które ja juz w gim umiałem) mam teraz luzik, praktycznie się nie przykładam do ang a wyniki są, rozjasniły sie niektore sprawy w czasach i jest ok B)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ja tam sie w gimnazjum nie przykladam do angola a i tak lysy kodzak jak sprawdzi prace domową raz na tydzien to jest cud a o kartkówce to jakos nie zapomina

 

a i tak bym wolal w 2 grupie byc ...pozdro:)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No ja tak samo, tym bardziej że w pierwszej klasie będzie widoczna duża różnica miedzy gimem a szkołą średnią, przynajmniej ja taką widziałem ;P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja tez się nie przykładałem, miałem nauczycielkę co mnie do 2 gim aż uczyła i taka,że na lekcji nic nie robiłem, do domu tylko parę prac zadawała a i tak zapominała o nich a na klasówach to kserowała jakąś stronę z książki, więc się wyjmowało książkę i potajemnie spisywało, na 4 i 5 leciałem, 6 też były ale za dodatkowe prace no i mniej wymagająca była i taka do ludzi, wesoła, można było sobie z nią i z niej pożartować a ona nic, najwyżej się z nas nabijała,że by się odegrać.

A teraz w tym roku nowa przyszła i taka suka,że minuta gadki i uwaga,a że my na to sramy i mamy gdzieś te jej uwagi to nam teraz zaczęła kartkówy robić co lekcja jędza, na szczęście tylko na 3 lekcjach były kartkówy bo teraz egzaminy i nie mamy lekcji wiec może po egzaminach zapomni. No i z nią to się hu.....owo uczy bo same słówka i szybko czasy bo krótka lekcja. Żesz kuźwa kase bierze a tylko jej d*pa rośnie, co zień to większa, pigmej zasrany z 150 cm w kapeluszu i na obcasach a jak się wkurzy to się drze,że raz dyrek wpadł, bo myślał,że chcemy jej coś zrobić i się tak drze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

hhahahahahahahahahahahah pigmey B) hahahah

my tak mamy na religii polowa materialu nie zaliczona o patronie nienapisalem

a na lekcjiii tak samo ktos ksiedza zagada to sie tłuką a jak wyglasza swoje mądrosci to jak sie obejzy to juz uwaga na szczescie ja nie dostaalem ani jednej bo jestem grzeczny B)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

nie tylko taki fragles sie trafil w 1 i 2 klasie mialem z katechetką boje sie ze ten adidas nie dopusci mnie do bierzmowania B)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

u kazdego cieszki przypadek sie trafi u nas juz trzecia facetka od chemii uczy i zadna nic nie nauczyla

heheheh nic nie wiem kompletna pustka z chemii B)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

U każdego ciężki a u mnie dużo ciężkich.

Od chemii i fizy jedna facetka jest, przyszła nowa dwa lata temu i nic nie nauczyła, więcej wiem z książek niż od niej i na kartkówy i klasówy też z książek się uczyłem bo ona nie umiała mnie nauczyć a jak do tej pory miałem czwóry na semestry wszystkie z chemii i fizy.

Od Anglika co przyszła to ni w 5 ni w 10 nie czaje co gdzie i dlaczego i co to znaczy.

Z tamtą miałem 4 a z tą 3 ale na razie w tym semestrze na 2 jadę.

Od w-fu to jest taki posraniec mały a gruby i chodzi jakby w gacie nasrał, a był spoko koleś tylko trochę pedofil ale się już wyrobił i zmienił a z tym cały czas bieganie albo cieszy ryja, na próbnych egzamach siedział i rżał nie wiadomo z czego jak psychol.

A jak się coś zrobi to jeszcze daje tzw, żółtą kartkę, czyli strzała w kark, raz jak kolesiowi za faul przywalił to na drugi dzień jeszcze czerwone miał.

Od biologii taka suka przyszła,że nawet jak gówno prawdę mówi to i tak ona ma rację, kiedyż powiedziała,że że rżysko się sprężynuję i orze a potem sieje, a przecież trzeba jeszcze agregatem porobić przed sianiem i my do niej,że przed sianiem trzeba jeszcze agregatem albo sprężynówką porobić a ona że nie że ona lepiej wie jak ona z miasta jest i się gówno zna, no ale nie mówię,że wszyscy z miasta się gówno znają. A raz kumplowi zaje.... z liścia w ryj bo też źle powiedziała a on się z nią kłócił,że nie i się z niej śmiał to dostał z liścia.

Od geogry też była spoko babka a teraz taka suka przyszła,że chociaż już była dziś klasówka to ona i tak następną robi i klasówki robi nie zapowiedziane, tylko jak jej się zechce to powie,że klasówka będzie ale zawsze mówi,że z tego co do tej pory było a nie z jakiego działu, więc my jak głupki całą książkę kujemy za każdym razem bo nie wiadomo co ci taka szmata przywali.

I to chyba tyle, albo aż tyle no ale my zawsze mamy pod górkę i zj**.... życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Kamilloo @ bez takich epitetów, nauczyciel terz człowiek, wiadamomo, są ludzie i parapety, ale uwierz mi prywatnie to oni całkiem inni są B) Mam taką nauczycielke z anglika, jeszcze studjuje, ale już nas uczy, na ulicy we wsi to cześć powie, ale jak do szkoły, to te swoje wielkie mądrości wywala, jaka to ona mądra, czasem jej słów brak, i wysłowić się nie może, i drze się cały czas. Jak kiedyś zaczeła drzeć się że spuźniliśmy się na anglika, bo mieliśmy w innej sali, nikt nic nie wiedział, a ona wielce z wielką mordą, że nam spuźnienia wpisze. Tego co ja powiedziałem to chyba do końca życia nie zapomni :) ,, Ciekawe jak pani wytłumaczy to, że zmieniał pani sale, choć mamy w planie co innego, i jeszcze pani nam spuźnienia wpisała, za to że sali szukaliśmy, nich pani nie myśli, że my nie pujdziemy z tym do pani dyrektor, bo to ma pani na bank " Jak się wydarła, i od razu po nazwisku do odpowiedzi :) Ale się zmieszała, bo kumple się upomnieli ( w końcu nas było więcej ) B)B) Druga taka sytuacja była z takim wrednym księdzem, na półrocze zeszyty sprawdzał, ja mówie, że nie mam, bo zgubiłem B) A on, że mi 0 wpisuje ;/ Jakoś to było, że mi ocena na trz spadnie ( se myśle, babcia to chyba zawału dostanie ) a brakowało mi minimalnie, jak bym dostał jedynke, to bym miał cztery B) Tak siedziałem pół lecji, co zrobić, aby z zeraz zrobić 1, w końcu wpadłem na genialny pomysł " Proszę księdza, co bym dostał jak by zeszyt się znalazł, ale by był pusty ?? ksiądz : dostał byś 1 Ja : ( chwyciłem z plecaka pierwszy lepszy zeszyt, i poszłem ) Cud !!! odnalazł się, ale wszystko z niego wyparowało :) HEHE " ( kant roku , cała klasa się dwa tygodnie śmiała ) no nie było, że boli, musiał mi wpisać 1 za zeszyt, a ocene zmienić na dobry :) Ale jego mina bezcenna, a tak koniecznie chciał mi dać dostateczny w religi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

co 0 ????????? B) co to za system oceniania u was jest u mnie jest tradycyjnie 1-6


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No anglik nie był za trudny B) ale u nas była afera bo w w ostatnim zadaniu chyba 13 zamiast E było F a na karcie E B) odrazu dzwonili wielkie mi ale: oni cały cas a dlaczego tak a nie inaczej po 10 mni. sie skapły już po telefonie do CKE B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Banał, banał, banał... B) Ogólnie sesję mogę zaliczyć do udanych. Wszystkie 3 egzamy były spoko. Mogło być gorzej.

 

P.S. U nas połowa grupy miała ten błąd.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

mat-przyr był zryty ale najlepszy był niemiecki i z 30 pkt bedzie jak nic z niemca same A,B,C,D,E tylko zaznacza


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja pisałem z niemieckiego B) i był banalnie łatwy B) skończyłem 20 min przed czasem B) Zatrzymali mnie i kumpla , żebyśmy jako świadkowie zostali , ja mu cały czas podpowiadałem więc myśleliśmy , że się skapną , ale nic . Nauczycielka się zdziwi , że kumplowi 2 wychodzi a z testów 35-40 pkt B)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj