wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamillo0    132

Mam pytanko da się post skasować, bo niechcący jeden pod drugim napisałem, bo mis ie coś spsuło z netem.

 

A te odpowiedzi to jakaś kicha, 2 pytanie, odpowiedz to nie aerobik tylko pływanie.

 

Zaraz będzie szukanie po numerze IP kto to zdjęcie wstawił i poprawa matematyczno-przyrodniczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chopaki moze przejdziemy na czat B) na AF bo nie wygodnie sie tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

http://www.mmtrojmiasto.pl/4331/2009/1/14/...y?category=news

 

Tu są już odpowiedzi, ale jeszcze nie oficjalne. I po mojemu trochę pokopane. B)

 

A tak nawiasem to chat mi nie chodzi. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ciekawe czy przyznaja punkty za dobra odpowiedz bo w zadaniu z dachami nie zrobilem obliczen tylo na oko stwierdzilem ze dom 1 ma wiekszy dach i napisalem w odpowiedziach B)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

No moze bedzie 45 bo 2 zle zamkniete, druga rekacje w przedostatnim zadaniu zwalilem i odejma z 2 za dachy


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Heh jak policzyłem wedłóg orginału, będe miał 41 B) z humana przy dobrej rozprawce 40 , więc szkołe sobie moge wybierać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ja jak sprawdzalem human to moge miec powyzej 20pkt przy dobrej rozprawce

 

Ps. gdy pisalem podanie to sie podpisalem czy trzeba bylo wsawic anonimowosc XYZ


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Trzeba bylo sie podpisac Samorząd Szkolny albo Przrewodniczacy Samorzadu Szkolnego czy cos takeigo


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

A do d*py z tym egzaminem, taki stres mnie zjadał na humanie ,że zapomniałem napisać do kogo to podanie i od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u was jest z komisją. Czy jej członkowie mogą chodzić po sali. Bo różne wersje słyszałem. Czy mogą po wyjściu z sali oglądać testy. Bo u nas dzisiaj to denerwowali nas łazili po sali, śmiali się a jedna to coś żarła. Do tego jedna z komisji podpowiadała swojej córce.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Mieliście chaje zrobić, po rozpoczęciu NIKT Z NIKIM nie może się konsultować! B) U nas komisja spoko, dwoje nauczycieli z obcej szkoly, reszta z naszej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

U nas dwoje z innej szkoły czy skądś tam ale jedno z komisji u nas na sali a drugie w klasie z dyslektykami, bo oni piszą w oddzielnej i mają dłużej a wychodzą i tak wcześniej niż my. B)

No ale spoko, wstrętna baba ale miłą, dzięki niej nam lepiej poszło, bo taka brzydka była, że woleliśmy patrzeć na kartkę niż na nią. B)

Ale u nas nie chodzili po sali, wczoraj trochę gadali, bo trzy babki no to gadały ale cicho no i szeryf oczywiście ale nie miał z kim gadać.B)

A dziś babka cicho siedziała bo trzech kolesi było, nie było z kim zagadnąć a szeryf się wk***i..... uuuu.

nieźle mu ktoś pojechał i ja się mu nie dziwię na jego miejscu to bym doszedł kto to i go za jaja powiesił.

 

http://i40.tinypic.com/2nvxroh.jpg

heh niezły ten wyciek tylko niech to jakiś kozak rozwiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0

A ja po dzisiejszym teście dostałem kaszlu bo siedziałem w pierwszej łąwce przed komisją i była jedna nauczycielak z mojej szkoły i tak strasznie kaszlała że te wszystkie bakterie przeszły na mnie.Ale byłyle lepsze jaja przyjechała baba z kuratorium i siedziała w innej sali to jak kichnęłą to drugiemu nauczycirlowi z komisji długopis wypadł z ręki B) i się rozpadł na kawałki.Jutro jeszcze ruski i fajrant B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj