wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

bandi61    0

Poszedłem do technikum do Piotrkowa ale miałem jaszcze do wyboru Wolbórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
@tommy66692 a ty gdzie idziesz do szkoły.??

Ja chodzę do Liceum i dlatego pisze zeby tam nie iśc, lepiej nie popełniac tego samego błędu co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja z tych co było na wybrane szkoły w polsce w grudniu 2008 dostałem 80 punktów ze wszystkiego, bo z anglika kiepsko mi poszło( naprawdę to kicha a nie kiepsko).

A teraz w styczniu też krajowy był nowy na 2009 rok próbny i trudniejszy niż tamten to dostałem łącznie chyba 70 punktów.

Nie chce się uczyć i dlatego ale mam nadzieję,że mi na końcowym lepiej pójdzie a anglik przez pierwsze 3 lata nie będzie liczony,więc można dostać nawet 2 punkty i się nic nie stanie,tylko wstyd w nowej szkole będzie się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesss    0

angielski sie liczy jak np. idziesz do liceum to na podstawie tych testow zaliczasz sie do grupy zaawansowanej lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

Witam wszystkich szanownych użytkowników AF

- Ja chcę złożyć papiery do następujących szkól:

- Zespół szkół budowlano-energetycznych w Ostrowie wielkopolskim

- Technikum mechatroniczne w Ostrzeszowie

- Technikum Rolnicze w Słupi


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal797    0

Ja z średnią 3.5 87punktami z egzaminu i wilkoma osiągnięciami sporrtowymi mam zamiar iść do technikum nr1 w ostrołęce o profilu technikum mechaniczne pojazdów samochodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat <_< nie wiem czy isć do Technikum weterynaryjnego czy do Liceum bio-chem.Problem taki że do najblizszego TW mam ok 100 km(Września)a do bio-chem ok 15km(Rawicz)Co mam robić?Pomóżcie!!!!!


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

tak naprawde to nie wiem co Ci doradzić... ja chyba a raczej napewno ide do Pszczelej Woli... wybiera się ktoś z Was??

ja z probnych miałem: polski: 44, matma:40 i ang: 31


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr92    0

Wybór szkoły mnie przerasta. Niemoge się zdecydować do jakiej szkoły pójść.

Zastanawiam się nad:

- I LO

- II LO (bardzo chciałbym tam pójść ale niewiem czy się dostane)

- III LO

Wszystkie szkoły wymienione powyżej znajdują się w Chełmie, jeśli możecie mi pomóc w wyborze nowej budy piszcie na PW. Po szkole ponadgimnazjalnej mam zamiar pójść na studia związane ze strażą graniczną, bardzo mnie to interesuje i uważam że jest to moja przyszłość. Po zrobieniu studiów będę miał odrazu stopień podporucznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
Witam wszystkich szanownych użytkowników AF

- Ja chcę złożyć papiery do następujących szkól:

- Zespół szkół budowlano-energetycznych w Ostrowie wielkopolskim

- Technikum mechatroniczne w Ostrzeszowie

- Technikum Rolnicze w Słupi

 

U nas w Praszce też jest mechatronika.

 

A co do próbnych egzaminów to z anglika miałam 41pkt, z humany (test z 2007r) miałam 47pkt. zawaliłam analizę wiersza, z mat-przyr. natłukłam 28pkt czyli tyle ile średnia klasy (test z 2005r). <_<

 

Dzisiaj byłam na targach edukacyjnych ze szkoły i gadałam w nauczycielką pobliskiego TR, no i teraz nie wiem, ciagle się zastanawiam, nie wiem czy dam radę w technikum, nie pracując w gospodarstwie od dziecka, nie mając własnych maszyn i zielonego pojęcia o jakiś naprawach itp. Znów kuszą mnie praktyki w najlepszych gospodarstwach w okolicy (zajrzyjcie do mojej galerii z dożynek to będziecie wiedzieć jakie są gospodarstwa), darmowe prawo jazdy kat.T i B oraz uprawnienie na widlaka ze zmianą butli. :)

 

Zebrałam trochę ulotek, informacji (7długopisów i smycz, ale to już szczegół i napchałam się ciastek z zawodówki gastronomicznej i OHP, fajnie było). :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Lepiej iśc do rolniczej Technik-rolnik czy Mechanizator rolnictwa?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

@dawid777 jezeli interesujesz sie maszynami to idz to technikum mechanizacj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi kolega, jeśli masz zamiar w przyszłości zajmować się naprawą maszyn i ciągników rolniczych to idź na mechanizację rolnictwa, natomiast jeżeli masz w planach założenie hodowli i uprawę roślin to idź na kierunek technik rolnik <_<


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0
Wybór szkoły mnie przerasta. Niemoge się zdecydować do jakiej szkoły pójść.

Zastanawiam się nad:

- I LO

- II LO (bardzo chciałbym tam pójść ale niewiem czy się dostane)

- III LO

Wszystkie szkoły wymienione powyżej znajdują się w Chełmie, jeśli możecie mi pomóc w wyborze nowej budy piszcie na PW. Po szkole ponadgimnazjalnej mam zamiar pójść na studia związane ze strażą graniczną, bardzo mnie to interesuje i uważam że jest to moja przyszłość. Po zrobieniu studiów będę miał odrazu stopień podporucznika.

 

a nie chciałbyś do technikum? masz zawód i dodatkowo maturę potem w razie studiów technicznych jest dużo lżej niż po liceum. ale jezeli wolisz liceum to nie wiem któro ci doradzić. osobiście zapraszam cię do "jedynki". sam tam uczęszczam <_< myślę że wiesz która to szkoła?


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no ale przeciez po technik mechanizacji rolnictwa to tak jak po technik rolnik + mechanizator mam racje ?? czyli chyba lepiej miec dwa w jednym ja wlasnie sie tam wybieram na technik mechanizacji <_<


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Nie wiem czy nie będzie problemu bo mam średnią 3.5 <_< no ale jeszcze rok będe dobrej myśli spróbuje wyciągnąc na 4.00 a tak apropo może ktoś wybiera sie do Łowicza?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

co z tego co sie orientuje na kierunkach rolniczych i jemu pochodnych nie ma orłów i średnie ich ocen to dużo poniżej 3,5

 

p s nie chce nikogo urazić


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

kogo tu masz urazac hehe przeciez kazdy wie jak sie uczy i jak sie ktos uczy slabo to nie powinien sie obrazac jak ktos mu to powie ale nie o tym mowa ..... ja mam srednia taka sama jak Dawid777 i z testow (2) bd mial ok 60 pkt plus oceny i powinienem sie spokojnie dostac <_< a jak myslicie dobrze ze test z angielskiego sie nie liczy czy nie po dla mnie to chyba lepiej a wy co o tym myslicie ??


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mówicie opłaca sie iść do technikum weterynaryjnego czy do lO? ludzie poomóżcie mi bo mam dylemat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Ja chyba Technik rolnik w Bogdanczowicach woj. opolskie a pozniej na wieczorowke technikum mechaniczne

śr. 3,5-3,75


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
kogo tu masz urazac hehe przeciez kazdy wie jak sie uczy i jak sie ktos uczy slabo to nie powinien sie obrazac jak ktos mu to powie ale nie o tym mowa ..... ja mam srednia taka sama jak Dawid777 i z testow (2) bd mial ok 60 pkt plus oceny i powinienem sie spokojnie dostac :) a jak myslicie dobrze ze test z angielskiego sie nie liczy czy nie po dla mnie to chyba lepiej a wy co o tym myslicie ??

to po co go pisać jak sie nie liczy paranoja ... żal.pl!!!!!!!!!!!!!


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

tez tak pomyslalem ale co zrobisz tak zarzadzili ... napewno bedzie brany pod uwage w jakis szkolach jezykowych ale do punktow sie nie zalicza i tak ma byc przez 3 lata podobno :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Co wybrać? Średnia w 3gim. około 4 i 110 punktów z testów. do wyboru:

 

- technik mechanizacji rolnictwa 4 lata (jestem początkujący, obecnie robimy hamulce, głowice w 60-tce. Powiem, że mi się to spodobało.)

- LO 3 lata + szkoła rolnicza 2 lata

 

MR i 50 tys. można dostać bez studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj