wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

PaWeL1995    1

@dentka17 nie ,nie ja nawet nie wiem gdzie Bolesławowo jest :P Dzisiaj podjąłem ostateczną decyzję idę na technika rolnika do Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach ;) A zainteresowanie nie jest najgorsze. Właśnie tam papiery złożyły 24 osoby i wszystkie zostały przyjęte. A w innej szkole również na tech.rol. było tylko 11 podań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza szkoła zawodowa w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych w ZSCKR Im.Kazimierza Wielkiego w Kowalu ;matematyka raz w tygodniu poprostu RAJ,w pierwszej klasie praktyki raz w tygodniu w drugiej 2 a w trzeciej 3.A o test gimnazjalny sie niebuj bo przyjmo nawet jak bedziesz mieć 10%,ja tam ide i tobie też radze tylko zależy skad jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045a    0

idż do zawodówki na dojlidy do białego to bendziemy razem się uczyć

 

do zawodówki na dojlidy do białego dawajcie to bendziemy razem się uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Też bym poszedł do zawodówki. Miałem w gimnazjum średnią 4.0 i nie wiem po jaką cholere ładowałem się do technikum, teraz chodzę do pracy z ludźmi, którzy pokończyli zawodówki o tym samym profilu i wynagrodzenie nie wiele zróżnicowane a i o zatrudnienie nie mieli problemu. Teraz chyba pójde na studia zaoczne ale jeszcze się zobaczy. Na życie styka bo jeszcze gospodarstwo jest, także jak możecie i macie rozeznanie o prace w okolicy to idźcie uczcie się zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurekmtz    0

Witam wszystkich . Dlaczego prawie wszyscy uważają ze zawodówka jest gorsza , zaczyna brakować uczni w zawodówkach . Sam chodzę do zawodówki mechanicznej i nie żałuje tej decyzji . Zaczyna brakować fachowców . Większość poszło do technikum a tam nie nauczy się zawodu tak ja w zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ja idę do zawodówki na ślusarza.

Na jakiego mechanika chodzisz?


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio18    0

dla mnie to tylko głupote robia ci co ida do lo bo potem jestes nikim mususz isc na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tylko zawodówka to teraz nic. Np kiedyś po technikum ( mechanik maszyn górniczych ) mogłem od razu zostać sztygarem i 5 tys miesiecznie minimum a teraz po technikum to jak kiedys po zawodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

idziesz ktoś do Bielic lub do Gąsawy do technikum roliniczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurekmtz    0

Witam . Ja chodzę na profil mechanik monter maszyn i urządzeń . :)

 

Witam . Ja chodzę na profil mechanik monter maszyn i urządzeń . :)

Edytowano przez Jurekmtz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massej    0

Wybieram sie do technikum rolniczego w Wojniczu i nasuwa mi się takie pytanie (jaki jest poziom nauczania w technikum?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja chodzę na profil mechanik monter maszyn i urządzeń . :)

 

Witam . Ja chodzę na profil mechanik monter maszyn i urządzeń . :)

 

a dokładniej co będziesz robił ?

 

ja mam dylemat co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Koledze wyżej ale możesz skożystać

 

Mechatronika pojazdowa to przyszłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technikum Leśne w Tucholi a jak sie niedostane to technikum rolnicze w Studzieńcu

 

Jak to nic nie ma. Masz szerokie możliwości i większa jest prawdopodobność, ze dostaniesz sie na studia. Zawodu może po liceum nie będziesz miał, ale maturę na pewno, dlatego dla osób ambitnych, które dalej chcą się kształcić w jakichś dziedzinach jest LO, a dla osób mniej ambitnych (np. ja smile.gif) jest technikum smile.gif

.

Ta liceum to druge gimnazjum tylko 3 czy 4 przedmioty dodatkowe i wszystko 3 razy trudniejsze i masz po tym tylko mature żadnego zawodu chyba że po profilowanym ale już zlikwidowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Technikum Leśne w Tucholi a jak sie niedostane to technikum rolnicze w Studzieńcu

 

.

Ta liceum to druge gimnazjum tylko 3 czy 4 przedmioty dodatkowe i wszystko 3 razy trudniejsze i masz po tym tylko mature żadnego zawodu chyba że po profilowanym ale już zlikwidowali

 

Człowieku czy ty wiesz co ty piszesz?? Nie wiesz to się nie wypowiadaj!

 

Technikum uczy sie tego samego co LO, dodatkowo ma przedmioty zawodowe czyli jest trudniej.

Technikum ma tyle samo przedmiotów ogólnych co LO.

Ja miałem w technikum 22 :wacko: :blink:, teraz 19 ale dużo wiecej zawodowych ale najgorsza klasa już za mną :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj